Imperia Online България  
Април 20, 2024, 18:16:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: големите мъже от троя ще се бият ли в бг свят 3  (Гласуването приключено: Април 03, 2008, 01:17:40 )
ДА - 3 (20%)
НЕ - 1 (6.7%)
НЕ защото ги е страх - 11 (73.3%)
Общ брой гласове: 11

Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще приемат ли ТРОЯ да влязат в БГ свят 3  (Прочетена 11375 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #15 -: Март 29, 2008, 01:47:27 »

та какъв е факта, ти бе наказан трябваше с влизането да вземеш бан.........аз още съм вън и не знам кой се е блъскал в мене нито имам доклади......не бъркай трезвата логика, планирането и прогнозирането с ясновидство и помощ от приятел, а приятеля след малко


ти си най-дървения философ тука, приемаш или не точно и ясно съм питал ,анкета е за да видим какво мислят за вас останалите  Wink
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #16 -: Март 29, 2008, 01:48:38 »

защо ли предполагам че преди да те накажат си камикадзирал в мене  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*, утре ще проверя  *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* *write* водя си записки.....чингизе как ме позна аз регнах 3 ника. а за ерата ще си помисля чакам сега да ми преведат 2к кредити(фирмени) , може и да се пусна.
ми видях лелемале .... и преди съм ти казвал ..нормално е да играеш с един ник ...не с 10 ....ако си държиш на името .... видях и венус  и Анна ...а на лапето Цезарчо само да му кажа ,че ако неможе да различи мъжки от женски род в писането на български език проблема си е само негов Smiley)))  .... Жоре немисля и да търся други никове ..тези ми стигат Smiley)))
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #17 -: Март 29, 2008, 01:50:30 »

ченгизе пак те хвана паравоята , не всичко е към тебе
излез от мода , да видим дали годините отговарят на майсторството
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #18 -: Март 29, 2008, 01:52:10 »

ми видях лелемале .... и преди съм ти казвал ..нормално е да играеш с един ник ...не с 10 ....ако си държиш на името .... видях и венус  и Анна ...а на лапето Цезарчо само да му кажа ,че ако неможе да различи мъжки от женски род в писането на български език проблема си е само негов Smiley)))  .... Жоре немисля и да търся други никове ..тези ми стигат Smiley)))

чингизе, няма една провка за заселване в тоя ник.....явно такъв ми е късмета.

доколкото си спомням винаги си сменям ника заради провките, но винаги го казвам в самото начало....а и както шефа вече обяви за моите аццта, не мисля че ще остане в тайна ако може да го види  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #19 -: Март 29, 2008, 01:56:11 »

ченгизе пак те хвана паравоята , не всичко е към тебе
излез от мода , да видим дали годините отговарят на майсторството

някой разбра ли нещо *scratch*
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #20 -: Март 29, 2008, 01:57:28 »

ченгизе пак те хвана паравоята , не всичко е към тебе
излез от мода , да видим дали годините отговарят на майсторството
човеко ...по какво да разбера коя твоя приказка е към мен ....нормалното е като се изказваш след мой пост без да цитираш друг ...написаното от теб да се отнася към горния пост ..от там съдя че говориш на мен Smiley)))  .... а ако искаш да кажеш нещо на друг и незнаеш как да го цитираш ...поне в началото на поста си се обърни към него по име ...както направи преди малко ...тогава няма да има обърквания .... и да ти кажа "паравоята " не ме е хващала .....и няма от какво да ме хване Smiley)) ... от мода ще изляза когато имам възможност да отделя и някой друг час на играта Smiley) ...а ако искаш да мерим сили и майсторство да показваме .... регни един ...повтарям САМО ЕДИН акаунт в някой от новите светове и ще имаме равен старт и ще се доказваме един на друг Smiley)) ....лесно , просто и разбираемо Smiley
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #21 -: Март 29, 2008, 01:58:23 »

и ти си в мод , не се обаждай-това за жекс , откажи се от бг3 доде е време
а модератора дето вика лапе на тоя и на оня  , бре ти си пример за младото поколение само теб трябва да слушам  .....
« Последна редакция: Март 29, 2008, 02:00:00 от Макрос » Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #22 -: Март 29, 2008, 02:00:04 »

чингизе недей, той ще регне един и ще му възложат да гледа пак 20 и накрая ще стане мазано.....ще има помниш ли 2008годиня декември как ме наглеждаше.......затова те банвам през 2011-та
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #23 -: Март 29, 2008, 02:00:38 »

не ,но поне се опитвам да ти помогна и да ти посоча някои нормални граници на общуване между индивидите:)
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #24 -: Март 29, 2008, 02:02:11 »

чингизе недей, той ще регне един и ще му възложат да гледа пак 20 и накрая ще стане мазано.....ще има помниш ли 2008годиня декември как ме наглеждаше.......затова те банвам през 2011-та
Жоре ...че кой нормален човек ще му възложи каквато и да е задача Smiley))) ...аде стига ...най много да си ги възложи сам:)
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #25 -: Март 29, 2008, 02:02:27 »

има си чатове за общуване , не мислиш ли
чингизе с втория си пост обиждаш много хора, ма ти си спеца по общуването
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #26 -: Март 29, 2008, 02:04:11 »

и ти си в мод , не се обаждай-това за жекс , откажи се от бг3 доде е време
а модератора дето вика лапе на тоя и на оня  , бре ти си пример за младото поколение само теб трябва да слушам  .....
мисля че казах за какво е темата да кажете да или не ,причината да е анкета е да видим кой какво мисли за вас не кой от вас колко акъл има явно е че някой от вас имат липса на такъв


П.П.
искрено моля екипа да следи за мултиакаунтите на съюз троя да не дават по 100 гласа от един и същи PC
« Последна редакция: Март 29, 2008, 02:09:30 от JEX » Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #27 -: Март 29, 2008, 02:11:05 »

мисля че казах за какво е темата да кажете да или не ,причината да е анкета е да видим кой какво мисли за вас не кой от вас колко акъл има явно е че някой от вас имат липса на такъв


П.П.
искрено моля екипа да следи за мултиакаунтите на саюз троя да не дават по 100 гласа от един и същи PC

мислиш ли че някой от нас го интересува какво някой мисли за нас.....не се мъчи да застанеш до звездите ще изгориш....

казах ти:  като имаш комплекси ходи си ги избивай сам, ние не те забелязваме ни в играта ни в форума......новобранец някакъв наврял се между шамарите. та това си ти.....и не си пожелавай много неща, понякога се сбъдват.по близо съм отколкото можеш да предположиш.
Активен

JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #28 -: Март 29, 2008, 02:12:44 »

мислиш ли че някой от нас го интересува какво някой мисли за нас.....не се мъчи да застанеш до звездите ще изгориш....

казах ти:  като имаш комплекси ходи си ги избивай сам, ние не те забелязваме ни в играта ни в форума......новобранец някакъв наврял се между шамарите. та това си ти.....и не си пожелавай много неща, понякога се сбъдват.по близо съм отколкото можеш да предположиш.
Shocked казах чакаме ви  [:-}
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #29 -: Март 29, 2008, 02:16:18 »

Shocked казах чакаме ви  [:-}

ти бегай у лево, дай по стойностните играчи да се изкажат
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!