Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:10:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно товароносимостта на единиците и вместимостта на крепостите във версия 4  (Прочетена 55647 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Takeda
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #60 -: Април 21, 2008, 14:20:34 »

Ще победиш бре Мирко...
 Smiley
Активен

Истинският воин никога не вади първи своя меч.
grachia200
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Azrudite


Профил
« Отговор #61 -: Юни 09, 2008, 12:09:01 »

Напълно подкрепям "duralumin" няма никаква рентабилност в битките...А ако зимам повече леки войници за да носят плячката армията ми ще избяга при голяма битка заради нисък морал...Предполагам знаете какво става като ви умре голяма част от армията... 
Активен

Loras
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #62 -: Август 20, 2008, 14:35:43 »

Вече започналите светове ще се променят ли или ще се изчака ерата да свърши ??

Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #63 -: Август 20, 2008, 14:36:47 »

Всичко се променя.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Loras
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #64 -: Август 20, 2008, 14:42:40 »

Всичко се променя.

Ем мислили ли сте следващото нововъведение да е затваряне на светове понеже нз кой ще остане да играе  Wink
Активен
ARMAGEDONN_
Сержант
**

Karma: +7/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Дали този герб ще ми носи късмет?


Профил
« Отговор #65 -: Август 21, 2008, 19:27:09 »

Вие пък защо си мислете че 90% от играчите изобщо знаят за тези нови правила говоря специално за свят2БГ  ....в размяна на съобщения с тези около мен останах с впечатление че абсолютно никой дори не е чувал за подобно нещо,интереса им спира до обяснението за часовника и за империалния резерв,а и за премиум пакета или по точно всичко което се вижда от пръв поглед от там нататък на никой не му пука че хилядата копия които е пратил сутринта по някоя касичка преди училище, са му донесли малко злато...простото обяснение му е че някой скоро е минал преди него и толкова ....всъщност незнам дали това правило важи вече...не обикалям касички,разстоянията нещо ме отчайват, или в такъв район съм попаднал незнам,но да чакам 5 часа да дойде 10к злато .не благодаря....по добре 3 месеца фермерство и после кълбета до края отколкото 3000 атаки за 2 месеца ,нямам излишни пари за мишки >Sad >Sad >Sad
За пет часа с фермерство ако искам мога да добивам 50 хиляди злато. Някои атаки които правя на разтояние 2000 стават за 7+ часа с най- бавна войска.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #66 -: Август 21, 2008, 20:30:48 »

За пет часа с фермерство ако искам мога да добивам 50 хиляди злато. Някои атаки които правя на разтояние 2000 стават за 7+ часа с най- бавна войска.
Че аз в блица дето не се развивам за 5 часа фермерство мога да добивам над 400-500К злато,а в свят 38 над милион.........
Активен
kookyboy
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #67 -: Август 26, 2008, 23:24:23 »

не ме кефат новите правила старите беха по готини >Sad
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #68 -: Август 27, 2008, 02:44:38 »

не ме кефат новите правила старите беха по готини >Sad
още си има светове версия 1  Wink
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #69 -: Август 27, 2008, 18:17:40 »

Моят въпрос е как се определя от кой ресурс по колко ще се взема  ?
нямали да се сложи някакъв приоритет  пимерно  желязо , злато, камък дърва.
защото ако една четвърт  носят  дърва  и загубя примерно  30- 40 %  от армията за атаката
като пресметна разходите за пътя ( в 4та версия рядко се атакува под 2000 мили) и загубите  за битката  май излиза че само ще трябва да си фермерстваме  Smiley
Другаде го има тая товароносимост но няма издръжка на армията в поход
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
bekon1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #70 -: Август 28, 2008, 00:37:38 »

nqkoi ot vas da mi obaqsni..proveghdat sre6tu men ataka.po informatciq ataka e sre6tu 8 provintcia,a realno tq se proveghda sre6tru 10 provintciq!!!!!  KAK TOVA E VAZMOGHNO?Huh??!!!!!!!
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #71 -: Август 28, 2008, 09:19:38 »

nqkoi ot vas da mi obaqsni..proveghdat sre6tu men ataka.po informatciq ataka e sre6tu 8 provintcia,a realno tq se proveghda sre6tru 10 provintciq!!!!!  KAK TOVA E VAZMOGHNO?Huh??!!!!!!!

До сега не съм чул за подобно нищо. Явно не си видял правилно ДО коя провинция идва противникова армия  Smiley И на мен ми се е случвало  Wink
А и въпроса ти не е за тази тема  *ok*
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #72 -: Септември 02, 2008, 01:51:44 »

Kakto kaza nyakoi po-gore, kak taka she vzimam chast ot resursa pak drugoto she mu go ostavyam??? draskam klechkata na izlizane da otiva na kino vsichko.Malko ili mnogo prez srednovekovieto maroderite sa bili neshto normalno, da ni dadat opcia za obsada s palej, sashto taka pobedenia da plashta za vazstanovyavaneto na zapalenite provki vse pak ot paleja stradat osnovno sgradite sas slameni pokrivi Grin
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
santy
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #73 -: Септември 02, 2008, 14:59:52 »

тия нови правила са страшна простотия. ще откажат много хора от играта. сега става супер бавна и мудна, което изнервя. явно ще търсим други игри >Sad >Sad >Sad
Активен
Weldozer
Welderon, BG-7
Редник
*

Karma: +18/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Grow crops, raise goats, make children.


Профил
« Отговор #74 -: Септември 02, 2008, 21:12:47 »

  *beer**pig* *hi*
    фермерство
Активен

Google > YPPedia - Gulfstream
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!