Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:01:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно товароносимостта на единиците и вместимостта на крепостите във версия 4  (Прочетена 55567 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bad RoMeO
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #180 -: Октомври 13, 2008, 06:27:23 »

ok poneje nz kade da popitam i 6te go naprava tuk.........
Kak moy syiuznik moje da mi izprati resursi poneje sym faliral totalno,a toy ima jelanie da pomogne!?
Tova e golemia vypros koyto me interesuva...............  Smiley Smiley Smiley
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #181 -: Октомври 13, 2008, 07:31:27 »

не може
Активен

FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #182 -: Октомври 13, 2008, 15:54:29 »

и слава богу ,че е така !  Grin
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #183 -: Октомври 13, 2008, 18:14:19 »

хановете.....
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #184 -: Октомври 13, 2008, 18:25:19 »

ok poneje nz kade da popitam i 6te go naprava tuk.........
Kak moy syiuznik moje da mi izprati resursi poneje sym faliral totalno,a toy ima jelanie da pomogne!?
Tova e golemia vypros koyto me interesuva...............  Smiley Smiley Smiley

Ако не си във версия 4 си го нападаш и губиш 10 доблест Smiley

Ако играеш във версия 4 .. трябва малко въображение и много желание за БАН  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bad RoMeO
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #185 -: Октомври 13, 2008, 21:48:11 »

bravo nay-t1pata izmislica koqto sym vijdal!!!!!
Kyv syiuznik sym kato nemoga da pomogna na moq 4ovek?Huh? pfff  :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #186 -: Октомври 20, 2008, 18:41:16 »

bravo nay-t1pata izmislica koqto sym vijdal!!!!!
Kyv syiuznik sym kato nemoga da pomogna na moq 4ovek?Huh? pfff  :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Хайде... помисли малко защо е такова положението и след това коментирай, моля те.
А и въпросът ти изобщо не е за тук.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #187 -: Октомври 20, 2008, 18:50:34 »

bravo nay-t1pata izmislica koqto sym vijdal!!!!!
Kyv syiuznik sym kato nemoga da pomogna na moq 4ovek?Huh? pfff  :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
какъв е смисъла я помисли малко, 20 съюзника да нападнеш ако искаш със заеми и да станеш голямата работа а после и да им върнеш жеста и ?
Активен

Fifty
Редник
*

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #188 -: Октомври 22, 2008, 00:39:58 »

според мен е доста добре щото преди с 1000 копиа и със 1 атака отиваш направо на тежки единици  Sad а сега е по добре
Активен
ilialilov
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #189 -: Ноември 05, 2008, 21:19:09 »

 Незнам какво се жалват всички ... ограничение като ограничение ... супер нормално е даже. А какво точно пречи освен яката армия елитки да се пратят и 20-30 000 копиеносеца да вземат "багажа" ... евтини .. .товарят повече ... е да мрът кат пилци но кой каза че неможе да пратиш втора армия която да обере ресурса след като първата армия е разбила основните сили на противника .. а да .. сетих се какво пречи.. дам .. наистина .. с втория варянт трябва да се помисли малко повече .. а кой иска това наистина???
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #190 -: Ноември 26, 2008, 15:29:11 »

Незнам какво се жалват всички ... ограничение като ограничение ... супер нормално е даже. А какво точно пречи освен яката армия елитки да се пратят и 20-30 000 копиеносеца да вземат "багажа" ... евтини .. .товарят повече ... е да мрът кат пилци но кой каза че неможе да пратиш втора армия която да обере ресурса след като първата армия е разбила основните сили на противника .. а да .. сетих се какво пречи.. дам .. наистина .. с втория варянт трябва да се помисли малко повече .. а кой иска това наистина???

Сигурен съм, че нямаш да издържаш 3М елитна армия, иначе, друга песен щеше да пееш...
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
GetOff
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #191 -: Ноември 28, 2008, 13:16:31 »

Изчетох с интерес темата. От годна и половина не съм играл ИО. Сега играя в България 4 свят 45. Играта е спечелила от всичките тези нововъведения. Сигурен съм, че играчи които са спрели да я играят ще се завърнат, защото вече е значително по-интересна. Трябва да се мисли какво да направиш и как да го постигнеш. КОНФЕКЦИЯТА - войска-атака-войска прим вече е минало. Ако не се обърне внимание на икономиката, пазара и популацията на населението - няма шанс да се постигне нещо. Отмина времето на заграбване на де що има в провинцията след успешна атака - лишавайки по този начин ударения от възможност за възстановяване. С това което ще остане загубите във войска ще бъдат възстановени много бързо. Шанса добър играч да бъде нулиран и изваден преди края на ерата е минимален. С една дума постигнали сте необходимия баланс който тотално липсваше в предходните версии. Влязох за проба - гарантирано оставам, поне докато тези ревящите не измислят начин да опорочат нещата и тук. Едно единствено не ми харесва - махнете касите или поне нека първия който я удари да печели за всички останали вече няма каса - въпросната империя е превзета и тотално унищожена, населението избито и отведено в робство до крак. Между другото точно така са изчезвали доста държавици в средновековието. Касата е предпоставка за трупане на военни точки от крепостта и ресурси които по никакъв начин не са заработени и заслужени освен с разходка на някаква минимално необходима армия за целта. Нещо за което дори не трябва да мислиш, а просто да връщаш отново и отново една и съща армия която си заделил за целта. Това го наричам с една дума КОНФЕКЦИЯ. Нещо което дава самочувствие и гордост на оревалите промените, че са "големи" играчи. За да играеш успешно вече трябва мисъл, а на мене това страшно ми допада. Успех на всички в свят 45 - ИО такава каквато трябваше много отдавна да стане.
Активен
sivushka
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #192 -: Декември 06, 2008, 23:30:52 »

Изчетох с интерес темата. От годна и половина не съм играл ИО. ....

Подкрепям. Аз съм подобен случай върнал (отново зарибил) се в играта заради нововъведенията.
Активен
Dimcho
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #193 -: Януари 29, 2009, 21:29:51 »

Искам да попитам защо когато нападам "касичка" и в нея има 500 000 злато аз немога да взема и 300 000 при положение, че при доклада за атаката ми изписва максимален товар 750 000??? Мога ли да получа малко разяснение за да разбера каде бъркам?
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #194 -: Януари 29, 2009, 21:30:46 »

а как разбра че в нея има 500К злато
Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!