Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 03:57:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно товароносимостта на единиците и вместимостта на крепостите във версия 4  (Прочетена 56581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
prity
Гост
« Отговор #105 -: Септември 04, 2008, 10:12:13 »

И каква е политиката на фирмата? ......  да го ду*хат бедните! 


Аз съм от страната на тия дето...пращат смс-та   Huh? 
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #106 -: Септември 04, 2008, 10:12:22 »

Нека ти обясня нещичко скъпи OTON..... Ние мулти - акаунтърите ,низките и долните дето сме "Усрали" цялата игра.......Не продаваме боклуци!!!!!!!!Ние дето си плащаме за да играем сме хората които налагат промените в тази игра.....И ако ти и твоя шеф искате да печелите от мен ще се съобразявате с моето "НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН".Аз играя само от Март,но нямаше една промяна която да сте въвели  и да съм чул да е съгласувана с играчите,а още по-малко да е приета с охота!!!!Ти който си АДМИН(наместник Божи) за колко бъга знаеш в тази игра????Коло пъти аз не спах за да издебна поредния играч и колко пъти  се сбъгна играта?Huh??То не бяха незавърнали се армии ,липса на военни доходи, и какво ли още не????В Номадските седяхме и два дена без атаки срещу нас.Ако ти всеки ден си купуваш нещо с толкова много дефекти,как би реагирал,би ли продължил да плащаш???

Ако на мен ми позволиш да знам нещо за бъговете в играта ... ще ти отговоря, че ти играеш в доста стерилна среда по отношение на бъгове, ако наистина играеш от март .. много от нещата, които бяха истински бъгове, бяха оправени ...

Много "дребни" хитринки бяха орязани като възможност Smiley
На мен също не ми допадат, част от промените ... Но има и доста положителни неща ...

Ако намалиш емоцията и си подредиш претенциите, може да има по-голям ефект  *write*
« Последна редакция: Септември 04, 2008, 10:21:11 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
defiler
Сержант
**

Karma: +17/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #107 -: Септември 04, 2008, 10:12:34 »

И каква е политиката на фирмата? ......  да го ду*хат бедните! 

Че то това винаги си е било така навсякъде , особено пък в България.
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #108 -: Септември 04, 2008, 10:17:08 »

Ами ще се промени цялостната концепция на играта и от потребители на един безплатен по своята основна същност продукт, ще се превърнем в клиенти и ... ще ни нарастнат претенциите и възможностите да тормозим екипа Wink
Концепцията няма да се промени съществено, играта е достатъчно развита вече и има достатъчно играчи, които са оценили ИО и биха си платили таксата, за да я играят. А относно претенциите е така, аз го писах вече в една друга тема, но... това само ще е от полза за играчите, лошо няма;)
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
prity
Гост
« Отговор #109 -: Септември 04, 2008, 10:19:40 »

Концепцията няма да се промени съществено, играта е достатъчно развита вече и има достатъчно играчи, които са оценили ИО и биха си платили таксата, за да я играят. А относно претенциите е така, аз го писах вече в една друга тема, но... това само ще е от полза за играчите, лошо няма;)

Под "цялостна концепция на играта" нямах предвид геймплея, а по-скоро всичко извън него:)
В момента, в който играта стане платена, мога да ти гарантирам, че ще бъдат заведени поне 5 дела за морални и материални щети, за пропуснати ползи и разбит живот  Wink
Активен
yodaa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #110 -: Септември 04, 2008, 11:25:16 »

Така няма и аз да коментирам темата за товаранимостта (излишен,зле изпипан концепт принуждаващ всеки да стане селянин и да си копа нивите),но живо ме интересува ако взема да мъкна със себе си разни леки единици ми те са първите които ще гушнат букета при битка.Все пак става въпрос за битка на елитни армии и по полето припкат некви селяни или магарета (пушечно месо) странна работа а?
.И в крайна сметка пак товаранимостта намалява драстично!!!!
Активен
defiler
Сержант
**

Karma: +17/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #111 -: Септември 04, 2008, 11:32:22 »

Така няма и аз да коментирам темата за товаранимостта (излишен,зле изпипан концепт принуждаващ всеки да стане селянин и да си копа нивите),но живо ме интересува ако взема да мъкна със себе си разни леки единици ми те са първите които ще гушнат букета при битка.Все пак става въпрос за битка на елитни армии и по полето припкат некви селяни или магарета (пушечно месо) странна работа а?
.И в крайна сметка пак товаранимостта намалява драстично!!!!

Да ти разясня само : Никоя средновековна армия не се е състояла само от елитни войски а точно обратното , масата е била само от селяни , необучени и зле въоражени.
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #112 -: Септември 04, 2008, 11:35:00 »

работата не сложна просто паладините стават мулета за 8 каси по 3к паладини така или иначе ако са с повече от 5 крепост
тербучетата искат придружавоща армиа
 *gamer* *write* *write* *write*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
prity
Гост
« Отговор #113 -: Септември 04, 2008, 11:37:20 »

Ами отиваме си точно в средновековието, в което благородните рицари (паладини де) са подбирали тълпа селянчета от владенията си и са тръгвали по пътищата да...разбойничестват ...упс ....т.е. да доказват благородния си произход... ;D
Активен
yodaa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #114 -: Септември 04, 2008, 11:37:25 »

Мерси за урока по история defiler,но селяните в тия армии обикновенно не са участвали много активно в битките.
.
Активен
SKUKAM
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #115 -: Септември 04, 2008, 12:27:59 »

Ако на мен ми позволиш да знам нещо за бъговете в играта ... ще ти отговоря, че ти играеш в доста стерилна среда по отношение на бъгове, ако наистина играеш от март .. много от нещата, които бяха истински бъгове, бяха оправени ...

Много "дребни" хитринки бяха орязани като възможност Smiley
На мен също не ми допадат, част от промените ... Но има и доста положителни неща ...

Ако намалиш емоцията и си подредиш претенциите, може да има по-голям ефект  *write*
Кофти логика,не върви!!!Искаш аз да съм БЛАГОДАРЕН за това ,че не съм хванал по-сериозните бъгове.ТИ чуваш ли се кви ми ги говориш!!!Ние си плащаме и искаме качествен продукт.Не ме интересува какво е било.Искам да знам защо сега не е наред и защо не получавам това за което плащам????Ние не сме си ги избирали админите,ако почнем да си ги избираме сами ,може и да е по-добре за всички.
За да си позволявам този тон ,повярвай ми ,наистина съм изнервен!!!
Загубено време и хвърлен на вятъра труд.Вместо да разтовариш,като поиграеш час-два, ти само ядове береш!!!!
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #116 -: Септември 04, 2008, 12:35:10 »

Кофти логика,не върви!!!Искаш аз да съм БЛАГОДАРЕН за това ,че не съм хванал по-сериозните бъгове.ТИ чуваш ли се кви ми ги говориш!!!Ние си плащаме и искаме качествен продукт.Не ме интересува какво е било.Искам да знам защо сега не е наред и защо не получавам това за което плащам????Ние не сме си ги избирали админите,ако почнем да си ги избираме сами ,може и да е по-добре за всички.
За да си позволявам този тон ,повярвай ми ,наистина съм изнервен!!!
Загубено време и хвърлен на вятъра труд.Вместо да разтовариш,като поиграеш час-два, ти само ядове береш!!!!
Ако наистина си изнервен, съветвам те да се успокоиш.
А не да си изливаш яда тук.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
yodaa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #117 -: Септември 04, 2008, 13:48:30 »

-233- 3539000 kakvo ozna4ava tova?!
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #118 -: Септември 04, 2008, 13:52:27 »

-233- 3539000 kakvo ozna4ava tova?!

първото е парите които си взел 2 е колко може до носи армиата

празин кус
 *write* *write* *write* *write*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
yodaa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #119 -: Септември 04, 2008, 13:55:06 »

Mersi. Shocked em falirah tva e
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!