Imperia Online България  
Април 18, 2024, 13:20:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Данни симулатор  (Прочетена 1559 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ddinolov
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Февруари 03, 2012, 01:51:17 »

Здравейте, може би не е тук мястото където трябва да питам, но се надявам да ме насочите:

1)Решавам да атакувам някой на картата около мен, успешно внедрявам шпионите, (Шпионаж -7 / Контрашпионаж-6) показва ми колко и какви единици има в дадения замък, но нямам информация за проучванията му. т.е. атака-стрелец,атака-меле и прочие. От другите онлайни игри използващи симулатор знам че трябва да се вкарат проучванията да двамата играчи за да бъде симулацията правилна/достоверна.

2)И втория въпрос, шпионирам произволен играч виждам че има примерно 20-50 единици на полето, симулирам битка с 700+ единици и се оказва, че губя битката ??? / Друга подобно случка, видял съм че даден "комшия" има доста ресурси, няма войска нито на полето, нито в гарнизона - и получавам доклад че брутално съм се разбил в него. Изведнъж му изкача от някъде сума ти и войска.

3)Как е възможно това и на какво се дължи ??? Проблема само в моя телевизор ли е или ?!?!
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2012, 04:11:02 »

Здравейте, може би не е тук мястото където трябва да питам, но се надявам да ме насочите:

1)Решавам да атакувам някой на картата около мен, успешно внедрявам шпионите, (Шпионаж -7 / Контрашпионаж-6) показва ми колко и какви единици има в дадения замък, но нямам информация за проучванията му. т.е. атака-стрелец,атака-меле и прочие. От другите онлайни игри използващи симулатор знам че трябва да се вкарат проучванията да двамата играчи за да бъде симулацията правилна/достоверна.

2)И втория въпрос, шпионирам произволен играч виждам че има примерно 20-50 единици на полето, симулирам битка с 700+ единици и се оказва, че губя битката Huh? / Друга подобно случка, видял съм че даден "комшия" има доста ресурси, няма войска нито на полето, нито в гарнизона - и получавам доклад че брутално съм се разбил в него. Изведнъж му изкача от някъде сума ти и войска.

3)Как е възможно това и на какво се дължи Huh? Проблема само в моя телевизор ли е или ?!?!

здрасти,
1.противниковите пручвания ги гадаеш,като съвет - винаги слагай 1-2 нива над твойте и така смятай за по сигурно Smiley
2.ако играча е бил на линия може да е мобилизирал войска (войската може да седи в казармите немобилизирана 72 часа) или да е била в друга провинция и да я е преместил в последния момент и не на последно го има вариянта просто да си бил карък и войската му да са е прибрала от поход точно когато си го ударил и човека да е разбрал какво е станало като е влязал в игата  Grin постоянно шпионираи дали противника ти не е налиния и дали не ти готви капан Wink
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #2 -: Май 21, 2012, 23:44:29 »

http://clip2net.com/s/1WE3v.скапания сим пак бъгяса
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #3 -: Май 22, 2012, 00:05:01 »

Отдавна в секция докладване на проблеми сме обявили грешки в симулатора днес, но отговор няма. Важно е че диамантите се купуват, какво са няколко наскърбени мрънкащи ...
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!