Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:04:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 18 - 2  (Прочетена 60073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Evo
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 03, 2012, 22:19:52 »

\

Ти излез от МОД ... и аз ще ти помогна с точките ... както ШИШО помогна на Абсо ..  *beer*
Помогни му , точно ще имам вече армия да го мина .. *hahaha* *hahaha*
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 03, 2012, 22:30:30 »

Мръсници  Sad
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 03, 2012, 23:53:59 »

Интересно ми е кой ще се закичи с голямата звезда?! Я дедо Шишарко? Я някой друг, който ше го пре..... тра- ла-ла...?!

ШИШО и ТЕДИ ще имат Големи Звезди  ... друг и да получи ще е малко на късмет ... няма достатъчно армии в обхват Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 04, 2012, 12:49:07 »

Айде да не кажете, че само ШИШО прави битки  Wink

kabasamura(Blatoto)   dradxar(Yambol)   9236   1605827   1872   27602   0   0   615
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Evo
Гост
« Отговор #34 -: Февруари 04, 2012, 13:01:44 »

Браво бе ... *beer* *beer*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 04, 2012, 14:00:41 »

Снощи ... големи движения ...... Фасула .... влезе в съюза на ГУТИ да може да пусне 3 атаки по един фермер и веднага избяга ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Страх ... голям страх  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #36 -: Февруари 04, 2012, 14:16:54 »

Снощи ... големи движения ...... Фасула .... влезе в съюза на ГУТИ да може да пусне 3 атаки по един фермер и веднага избяга ...  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Страх ... голям страх  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

 *scratch* аман от глупостите ти това все пак е стратегическа игра И ДУМА не може да става от страх но ако наистина така си мислиш *crazy*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 04, 2012, 15:52:19 »

*scratch* аман от глупостите ти това все пак е стратегическа игра И ДУМА не може да става от страх но ако наистина така си мислиш *crazy*

 Напълно съм съгласен! Тактиката си е тактика, няма нищо общо със страха. Освен  и сейф да не правиш, да не излиза,че е бягство и това. То по същата логика и Блатото може да бъде разглеждано по такъв начин. Защото с камикадзета ги порязвате. Никой не се осмели да влезе директно. За мен единственото предимство на Блатото е количеството на играчите на високо нето. Все пак 3-ма се мъчат срещу 5-6 човека. Евала правя и на Гутито и на Фасулакиса. Сигурен съм че ако другата ера играят в екип от началото то  ерата ще бъде наистина интересна . Иначе да бяха и те 5-6 човека с приблизително едно нето тогава е ясно че нямаше да има нужда никой да бяга.
Кро да те питам тогава така: Тебе ако те гонят да те пребият 5-6 човека ще бягаш или какво? Мисля че не е редно да ги нападаш точно за това, защото ситуацията ги принуждава да играят така.
Иначе друга ера, при други обстоятелства нещата ще бъдат различни сигурен съм   Smiley
Активен
Evo
Гост
« Отговор #38 -: Февруари 04, 2012, 15:57:31 »

Тръгнах към един ...да видим , ще има ли репорт след75 мин  *hihi*
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 04, 2012, 16:13:39 »

Брей вече направих милион жертви през ерата  Grin Grin Grin ( Убити вражески войски 1008266 - Загубени собствени 511085 )  Tongue
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 04, 2012, 16:41:58 »

Напълно съм съгласен! Тактиката си е тактика, няма нищо общо със страха. Освен  и сейф да не правиш, да не излиза,че е бягство и това. То по същата логика и Блатото може да бъде разглеждано по такъв начин. Защото с камикадзета ги порязвате. Никой не се осмели да влезе директно. За мен единственото предимство на Блатото е количеството на играчите на високо нето. Все пак 3-ма се мъчат срещу 5-6 човека. Евала правя и на Гутито и на Фасулакиса. Сигурен съм че ако другата ера играят в екип от началото то  ерата ще бъде наистина интересна . Иначе да бяха и те 5-6 човека с приблизително едно нето тогава е ясно че нямаше да има нужда никой да бяга.
Кро да те питам тогава така: Тебе ако те гонят да те пребият 5-6 човека ще бягаш или какво? Мисля че не е редно да ги нападаш точно за това, защото ситуацията ги принуждава да играят така.
Иначе друга ера, при други обстоятелства нещата ще бъдат различни сигурен съм   Smiley

Мен са ме гонили много повече от 5 човека .... и никога не съм си бягал от съюза ...  Cool

Никога не съм влизал в някой съюз за да пусна 3 атака и да изляза от него ... за да не ме нападат .... то аз и капитулации не ползва де ... ама това е друг въпрос  *pardon*

 Какво ги принуждава ситуацията ... да сменят съюз след съюз ...  *scratch* Да си правят по 10 акаунта, за да могат да си направят съюзите активни  *scratch*

Не съм казал да не бягат от засечки .. и да правят сейфове ... това наиситина е част от играта ... но преминаването от съюз в съюз ... си е .... чисто "цветарстване" ...  *pardon*

И си е чист страх ... че ще ги ловне играча от който са капитулирали  *pardon*




Р.Р. Имаме една атака с камикадзе .... и то камикадзето не е втори акаунт на някой .. а си е редовен член на съюза .... всички други атаки са си директни ... това, че сейфат по 7 атаки ... и няма как да се ловне армията на куп ...  *pardon*  Така ,че да се твърди, че атаките ни са само с камикадзета ... е доста ... пресилено ... а и голяма част от Блатото не прави сейф ... то няма за какво  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 04, 2012, 16:51:25 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 04, 2012, 17:01:08 »

Е защо да сейфате, то кой ще ви удари? За удар трябва някой да се жертва, а това е голямата разлика между тях и вас. Вие играете екипно и аз наистина много уважавам това. Както се възхищавам и на това че Блатото не се разпада и не бяга от войните. Идеята ми е просто че не всички са като теб и не може да пишеш по техен адрес просто защото играят различно от теб. Да на моменти има прекаляване, но пак казвам самата ситуация ги принуждава.  Smiley Всеки има начин на игра, достоен или не той е техен личен избор  Huh?  Smiley
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2012, 17:01:15 »

Мен са ме гонили много повече от 5 човека .... и никога не съм си бягал от съюза ...  Cool

Никога не съм влизал в някой съюз за да пусна 3 атака и да изляза от него ... за да не ме нападат .... то аз и капитулации не ползва де ... ама това е друг въпрос  *pardon*

 Какво ги принуждава ситуацията ... да сменят съюз след съюз ...  *scratch* Да си правят по 10 акаунта, за да могат да си направят съюзите активни  *scratch*

Не съм казал да не бягат от засечки .. и да правят сейфове ... това наиситина е част от играта ... но преминаването от съюз в съюз ... си е .... чисто "цветарстване" ...  *pardon*

 





И си е чист страх ... че ще ги ловне играча от който са капитулирали  *pardon*




Р.Р. Имаме една атака с камикадзе .... и то камикадзето не е втори акаунт на някой .. а си е редовен член на съюза .... всички други атаки са си директни ... това, че сейфат по 7 атаки ... и няма как да се ловне армията на куп ...  *pardon*  Така ,че да се твърди, че атаките ни са само с камикадзета ... е доста ... пресилено ... а и голяма част от Блатото не прави сейф ... то няма за какво  *pardon*

ако ме беше страх нямаше да се хвана да играя а и май забравяш че това е само игра и то СТРАТЕГИЯ
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Evo
Гост
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2012, 17:10:10 »

AbsolutE(SpamCrew)   Simcho(qovrec)   1029   413833   177   2419   0   0   68

 *hihi*
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2012, 17:34:27 »

Чакай и аз да сложа някоя ще кажат после че съм се стискал  Grin Grin Grin
Kartagen(PitBull)   kevin3(MAJTAP)   4362   641136   605   8849   0   0   290
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!