Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:53:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странно  (Прочетена 30669 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #90 -: Април 04, 2012, 12:12:37 »

Самохвалкото не се ражда такъв – ние, възрастните, без да искаме, го формираме. Правим го уникален, подхранваме излишно самочувствието му, насърчаваме арогантността му! Cool [:-}

Дрън, дрън......когато някой е добър в нещо, нормалната реакция на отсрещния е да го поздрави за добрите постижения, но това може да се случи само от личност, която има достатъчно високо ниво на интелект и не е обременена от усещането, чо той самият неможе да покаже същото добро ниво на изява....следователно действието е дай да го оплюем, пък може и някой да ме забележи докато си плюя...замисли се...
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #91 -: Април 04, 2012, 14:30:06 »

 Браво на ловците Smiley , тотална доминация и очаквана победа . Grin . За неуспелите , радвайте  се , че  имахте възможност да играете с такива играчи Wink


 пп ; void крайна класация и статистики , ще има ли ? .  Заслужава си да се видят ....
« Последна редакция: Април 04, 2012, 14:32:09 от farfui » Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #92 -: Април 04, 2012, 14:33:32 »

Браво добре се справихте Wink заслужена победа въпреки всички глупости който се случиха в ерата като обиди,хвалби и какви ли не изгъзици станах ме свидетели на една интереса ера Smiley .
Успех и продължавайте в същия дух Ловци !!!
Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #93 -: Април 04, 2012, 14:35:59 »

Браво на ловците Smiley , тотална доминация и очаквана победа . Grin . За неуспелите , радвайте  се , че  имахте възможност да играете с такива играчи Wink


 пп ; void крайна класация и статистики , ще има ли ? .  Заслужава си да се видят ....

v0id e блокиран във форума, по незнайни пичини за мен, но въпреки това ние ще подготвим хронологията и ще я постнем има доста интересни неща за гледане и анализиране Smiley
Активен

Vent
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 88


Профил
« Отговор #94 -: Април 04, 2012, 15:36:40 »

Браво на всички играли в тази ера:))А сега Наздраве:))
Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #95 -: Април 04, 2012, 15:58:35 »

Браво на Hunters ! Те са най-добрите и най-големите Smiley Все пак и аз поиграх 3-4 седмици с тях преди да се пооткажа от играта. За всички други завистници остава само да мрънкат по форумите  Tongue
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #96 -: Април 07, 2012, 10:51:12 »

Браво,
хрониката дотук включва и поредния блокиран от вашият съюз.
Което не обезценява с нищо великолепната ви игра.
Както много от постовете ти и този е напълно неадекватен блокирането на Atila беше незаслужено и необяснимо.
Престани да търсиш глупави оправдания за вашата слаба игра,ето за това ви биехме наред знаехме че така или иначе ще се говори поне да знаем за какво ,цяла ера спахте и накрая почнахте да пишете глупости да  бяхте поиграли малко.
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #97 -: Април 07, 2012, 10:58:27 »

Както много от постовете ти и този е напълно неадекватен блокирането на Atila беше незаслужено и необяснимо.
Престани да търсиш глупави оправдания за вашата слаба игра,ето за това ви биехме наред знаехме че така или иначе ще се говори поне да знаем за какво ,цяла ера спахте и накрая почнахте да пишете глупости да  бяхте поиграли малко.


кога е въведено пък това с бройката шпиони  *scratch*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #98 -: Април 07, 2012, 15:31:42 »

Не знам кога но е абсурдно по същата логика  можеха да блокират и тези коитоо имаха над 500 к катафракти , анякой имаха 5 млн тях до живот ли трябваше да ги блокират?
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #99 -: Април 15, 2012, 23:16:13 »

Незнам ама тоя свят май умира, очертава се ултра слаба ера - аз аматьора съм 5-ти ден в топ 100 без диаманти и доходи и друго - най далечният ми е на 500 разстояние. Май ще има назад към класиките.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!