Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:06:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще е на първо място в съюзната класация във свят 12-БГ1
VIP_BG - 10 (11.2%)
Excalibur - 17 (19.1%)
BG_ARMS - 8 (9%)
Boliari - 2 (2.2%)
TROIA - 27 (30.3%)
ATAKA - 4 (4.5%)
Rila - 10 (11.2%)
ares - 8 (9%)
harmony - 3 (3.4%)
Общ брой гласове: 68

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой съюз ще е на 1-во място в Бг1?  (Прочетена 28487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #120 -: Март 28, 2008, 21:06:56 »

ти определено си зле......това че си се регнал от първия ден не значи че играеш постоянно, за забавен старт чувал ли си...........виж битките и се помъчи да разбереш....когато петров ме разби се отказах, но после да не споменавам по какви причини се върнах 20-30 дена след това.......а утре ще ти дам инфото че по времето когато троя водеше войни единака ме палеше смятам че не е проблем ако е искал война да си я е получил.

най тъпо е да нямаш своя теза и да се мъчиш да защитиш чуждата, обикновено го правят тъпаните.или  всичките аццта са били твои, не си спомням някога да си ми бил в обсег, затова бегай в калта  wassup wassup wassup wassup wassup.
Активен

JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #121 -: Март 28, 2008, 21:36:01 »

ти определено си зле......това че си се регнал от първия ден не значи че играеш постоянно, за забавен старт чувал ли си...........виж битките и се помъчи да разбереш....когато петров ме разби се отказах, но после да не споменавам по какви причини се върнах 20-30 дена след това.......а утре ще ти дам инфото че по времето когато троя водеше войни единака ме палеше смятам че не е проблем ако е искал война да си я е получил.

най тъпо е да нямаш своя теза и да се мъчиш да защитиш чуждата, обикновено го правят тъпаните.или  всичките аццта са били твои, не си спомням някога да си ми бил в обсег, затова бегай в калта  wassup wassup wassup wassup wassup.

аз знам че ще се оправдаеш пак ставаш смешен и банален вече с твоите оправдания казах ти като искаш честна битка заповядай в бг 3,то не бе модератори срещу теб и какви ли куп глупости които наговори в кал си затънал ти и за това говориш тея пълни простотий ,казах ти ела в да се срещнем в ера някъде ако искаш и друга да е да те видим колко си опасен не ти спря балалайката да говориш само пълни измислици и оправдания случайно да не си почнал преди 2 седмици да играеш защото преди това не съм ти чувал гласчето. Като не си играл кой вя тея бели знамена
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #122 -: Март 29, 2008, 01:41:37 »

ти пък къде ги видя , в х10 ли
Активен

JEX
Ermenegildo Zegna
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Be Rich in Rich Man's World


Профил WWW
« Отговор #123 -: Март 29, 2008, 01:44:58 »

ти пък къде ги видя , в х10 ли

моя акаунт май те е палил фиктивно как ли го направих х10  без да губя доблест *hmm* явно си бил каса  *hahaha*
« Последна редакция: Март 29, 2008, 01:52:40 от JEX » Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #124 -: Март 29, 2008, 01:54:58 »

моя акаунт май те е палил фиктивно как ли го направих х10  без да губя доблест *hmm* явно си бил каса  *hahaha*
предполагам  wassup
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #125 -: Март 29, 2008, 20:22:34 »


Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #126 -: Март 30, 2008, 02:03:26 »

*hahaha*  гласувайте Grin

Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #127 -: Март 31, 2008, 22:31:50 »

моя акаунт май те е палил фиктивно как ли го направих х10  без да губя доблест *hmm* явно си бил каса  *hahaha*

JEX,
гледам по думите ти тук ,а и по това че не играеш в БГ1 ,но имам един въпрос към теб : нарочно ли се разби в мен ...
« Последна редакция: Март 31, 2008, 22:33:41 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #128 -: Април 01, 2008, 04:55:57 »

То при тая система за класиране на съюзите е твърде лесно да станеш първи - просто обявяваш войни на съюзи с много членове, които поотделно са на малко нетни точки и се качваш в класирането. В същото време гледаш да не си вдигаш нетните точките, за да не попадаш в обхвата на големите и... се катериш успешно в класирането. Друг е въпроса това доставя ли ти удоволствие или не. Harmony за момента сме на 2-3 място, но не смятам, че сме направили кой знае какво - ние просто си обявяваме войни, за да си вдигаме военните звания и за да печелим военен доход. Ще я видим новата система за съюзни класации как ще действа, тогава може и да стане по-интересна играта в съюз.
« Последна редакция: Април 01, 2008, 20:08:11 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
firefox
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #129 -: Април 01, 2008, 16:33:01 »

ae mom4eta zabravili ste i harmony Smiley za6toto kato gledam sa nakazali baq zdravo exkalibur  Grin
Активен
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #130 -: Април 01, 2008, 20:00:11 »

То при тая система за класиране на съюзите е твърде лесно да станеш първи - просто обявяваш войни на съюзи с много членове, които поотделно са на малко нетни точки и се качваш в класирането. В същото време гледаш да не си качваш нетните точките, за да не попадаш в обхвата на големите и... се качваш в класирането. Друг е въпроса това доставя ли ти удоволствие или не. Harmony за момента сме на 2-3 място, но не смятам, че сме направили кой знае какво - ние просто си обявяваме войни за да си качваме военните звания и да печелим военен доход. Ще я видим новата система за съюзни класации как ще действа, тогава може и да стане по-интересна играта в съюз.

абсолютно съм съгласен с думите ти на 100 процента
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #131 -: Април 01, 2008, 20:06:22 »

ae mom4eta zabravili ste i harmony Smiley za6toto kato gledam sa nakazali baq zdravo exkalibur  Grin

неможах да разбера кой ни е наказал... последните войни,когато бяхме на 76 точки) които водихме са с вас и с кали.С кали войната беше ясна,а с вас сами се наиграхме.Кой ни е наказал и скакво незнам ... *pardon*
а и грешката беше изцяло моя.
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #132 -: Април 01, 2008, 20:45:20 »

неможах да разбера кой ни е наказал... последните войни,когато бяхме на 76 точки) които водихме са с вас и с кали.С кали войната беше ясна,а с вас сами се наиграхме.Кой ни е наказал и скакво незнам ... *pardon*
а и грешката беше изцяло моя.

"The chance favoures the prepared mind !"

Не искам да оспамваме темата с нашата войничка, но и не искам да омаловажаваш това, което направихме. Допуснахте грешки - така си е, но firefox успя да Ви провокира да ги допуснете и бе подготвен да Ви посрещне и Теб, и Дорки. Така че, успехът ни в тази война не се дължи само на Ваши грешки.
« Последна редакция: Април 01, 2008, 22:00:01 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #133 -: Април 01, 2008, 23:06:16 »

"The chance favoures the prepared mind !"

Не искам да оспамваме темата с нашата войничка, но и не искам да омаловажаваш това, което направихме. Допуснахте грешки - така си е, но firefox успя да Ви провокира да ги допуснете и бе подготвен да Ви посрещне и Теб, и Дорки. Така че, успехът ни в тази война не се дължи само на Ваши грешки.

както знаеш играхте добре ,ако не играхте добре нямаше да не се знае резултата ден преди края на войната.За файрфокс не ме е провокирал изобщо Smiley. И за мен лично загубата на тази война стана заради мен-едно невнимание по погрешка,но стават и такива неща.Аз изцяло поемам вината за загубата в този случай.

П.Пако бях гледал по внимателно щях да видя че съм натиснал с 1 цифра повече в калкулатораза брони и това е довело до фала,иначе не бих пуснал атака,но както и да е
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #134 -: Април 01, 2008, 23:07:28 »

пичове дигнете малко точките ко се крите там в ниското Grin
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!