Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:20:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Местене и атака по едно и също време!!!!!!!!!!!  (Прочетена 8884 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #45 -: Май 21, 2011, 22:42:33 »

Отварям следната тема за да се разясни на хората проблема, който възникна при мене. Най-вероятно много хора са изпадали в това положение или пък биха изпаднали. Нека поне да знаят, какво да правят ако им се случи това, което на мене. А ето какво ми се случи на мене. Значи имаше атака към мене. И аз преместих част от армията тъй като ситуацията беше такава, че да местя не цялата армия, а само част от нея. Така изчислих всичко и трябваше да върна в точно определена секунда. След като натиснаха бутона за връщане обаче ми зацикли и загубих аванса от 2 секунди който трябваше да имам. След, което снимах и видях, че въпреки това съм в едно и също време с атакуващия. Точно в една и съща секунда аз идвам и той атакува. След битката обаче моята местеща армия не беше отчетена. Та въпроса ми е.............!!!!!!!!!! Всъщност като се замисля нямам въпрос вече нищо не ме учудва тука. Но ми се иска, хората разбиращи да изкажат мнение от ситуацията. Ще постна и снимката  с движението на армиите.  

Ето и снимката. http://prikachi.com/images/937/3357937N.jpg

Да се намеся и аз тук,  доста народ съм засичал, така, че мога да си кажа мнението.... Вървиш ли на едно и също време в секундите, за засечка, мога да ти гарантирам, че си зъкъснял.... поради простата причина, че настаняването на армията трае почти една секунда.

Колкото и да се чудите, чисто технически няма как да се случи по бързо, дали движението на елекроните, протоните или еди кво си, просто те се движат със дадена скорост, тъкмо тази скорост определя времето кога кой ще кликне и рефрешне и това ще се отрази в сървъра където се смятат битките.

И един съвет, когато засичате, разчитайте на подне 1-2 сек аванс, дори да отървете плячаката просто да сте сигурни, че ще ударите.

И не на последно място, т.е. най-важното е това, визуализацията е проблем, първо нещата се случват в сърварите и чак тогава го виждате визуално и просто е въпрос на време елекрончетата да ви го пренесат и тук и там, и това е време...........
« Последна редакция: Май 21, 2011, 22:46:32 от Boreto » Активен

kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #46 -: Май 22, 2011, 00:08:34 »

Да се намеся и аз тук,  доста народ съм засичал, така, че мога да си кажа мнението.... Вървиш ли на едно и също време в секундите, за засечка, мога да ти гарантирам, че си зъкъснял.... поради простата причина, че настаняването на армията трае почти една секунда.

Колкото и да се чудите, чисто технически няма как да се случи по бързо, дали движението на елекроните, протоните или еди кво си, просто те се движат със дадена скорост, тъкмо тази скорост определя времето кога кой ще кликне и рефрешне и това ще се отрази в сървъра където се смятат битките.

И един съвет, когато засичате, разчитайте на подне 1-2 сек аванс, дори да отървете плячаката просто да сте сигурни, че ще ударите.

И не на последно място, т.е. най-важното е това, визуализацията е проблем, първо нещата се случват в сърварите и чак тогава го виждате визуално и просто е въпрос на време елекрончетата да ви го пренесат и тук и там, и това е време...........
Ами аз това се опитах да обясня, ама но ме взеха за невещ Grin
За това война спечелихме срещу 2 пъти по-голям и силен съюз с 2-3 пъти по-големи армии от нашите... въпрос е на дебнене, криене на армия, да докараш противника да се изнерви и да започне да допуска грешки и от там да му засечеш армията... но как и да е!
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #47 -: Май 22, 2011, 22:16:31 »

Ами аз това се опитах да обясня, ама но ме взеха за невещ Grin
За това война спечелихме срещу 2 пъти по-голям и силен съюз с 2-3 пъти по-големи армии от нашите... въпрос е на дебнене, криене на армия, да докараш противника да се изнерви и да започне да допуска грешки и от там да му засечеш армията... но как и да е!

Хм, интересна стратегия  *scratch* хем 3 пъти по-голяма войска, хем засечена - сега ако кажеш, че си успял и да я изколиш, сериозно ще се замисля... *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #48 -: Май 22, 2011, 23:33:48 »

Хм, интересна стратегия  *scratch* хем 3 пъти по-голяма войска, хем засечена - сега ако кажеш, че си успял и да я изколиш, сериозно ще се замисля... *pardon*
viki4, с нов чифт обувки си, и все така на висок ток Grin За това което ме питаш, няма да отговоря  Smiley Статистиката говори по-добре Wink
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #49 -: Май 22, 2011, 23:36:33 »

viki4, с нов чифт обувки си, и все така на висок ток Grin За това което ме питаш, няма да отговоря  Smiley Статистиката говори по-добре Wink

Не е за статистиката.  Tongue Стана ми интересно дали като засичаш 3 пъти по-голяма войска от своята печелиш битката, защото това би било феномен и публично ще те обявя за новия ми ИДОЛ.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #50 -: Май 22, 2011, 23:39:23 »

Вики, ... кой е старият идол и защо търсиш нов?  Grin

Нови обувки, нов Идол.  Tongue Как да не търся виж какви чудеса правят хората 1:3 и колят до крак, старите идоли не вървят при тези обстоятелства  Cry
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #51 -: Май 23, 2011, 08:27:53 »

Не е за статистиката.  Tongue Стана ми интересно дали като засичаш 3 пъти по-голяма войска от своята печелиш битката...
Къде съм казал, Вики... да съм секвал такава армия? Надъханите момченца и момиченца, делят армийте си и така се изреждаха по 3-4 атаки в една провка, за да трупат точки от съборени крепости. Кажи ми сега как да не хванеш някоя от тези атаки? Wink
Но защо сме седнали да обсъждаме това, ти си опитен воин... сама можеш да си обясниш.
Определено е вярно твърдението, силния съюз не е големия съюз Smiley
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #52 -: Май 23, 2011, 21:26:41 »

Браво на тебе щом виждаш и милисекундите, защото аз виждам само до секунди. Трябва да ме научиш да виждам и милисекундите.
ББ ме е учил - той може да сцепи атом с голи ръце, та какво са за него едни милисекунди  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #53 -: Май 23, 2011, 22:12:00 »

ББ ме е учил - той може да сцепи атом с голи ръце, та какво са за него едни милисекунди  Grin
Тоя ще е много дребничък, щом атом разцепва с ръцете си *hahaha*
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #54 -: Май 23, 2011, 22:16:39 »

Тоя ще е много дребничък, щом атом разцепва с ръцете си *hahaha*
не богохулствай  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!