Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:39:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Яко точене !  (Прочетена 14335 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #15 -: Март 10, 2008, 16:46:22 »

Изобщо не ме интересува някакъв си от къде си е взел милиони,но бъдете така добри преди да оплюете играч на ТАНГРА поне да се консултирате с лидера на съюза!!!!НЯМА АТАКА КЪМ hArd при която някои да му взима подобни кинти,не само прeз последните 24 часа,но и през цялата ера... и това много лесно може да се провери!!!!(до вчера нямаше...аз съм в МОД...подържаме връзка в skype...ДО МОМЕНТА НЯМА ПОДОБНА АТАКА)Аз ще ви спестя лъвината от "топли чувства"която напира в мен,защото приключих с империята и не искам разделяйки се с вас да се караме за тъпотии!!!АКО Е НУЖНО ЩЕ ПИША НА НЯКОЙ ОТ СЪЮЗА ДА ПОБЛИКУВА БИТКИТЕ НА СЪЮЗА ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ САМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Март 10, 2008, 16:49:14 от anima » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #16 -: Март 10, 2008, 16:57:59 »

Изобщо не ме интересува някакъв си от къде си е взел милиони,но бъдете така добри преди да оплюете играч на ТАНГРА поне да се консултирате с лидера на съюза!!!!НЯМА АТАКА КЪМ hArd при която някои да му взима подобни кинти,не само прeз последните 24 часа,но и през цялата ера... и това много лесно може да се провери!!!!(до вчера нямаше...аз съм в МОД...подържаме връзка в skype...ДО МОМЕНТА НЯМА ПОДОБНА АТАКА)Аз ще ви спестя лъвината от "топли чувства"която напира в мен,защото приключих с империята и не искам разделяйки се с вас да се караме за тъпотии!!!АКО Е НУЖНО ЩЕ ПИША НА НЯКОЙ ОТ СЪЮЗА ДА ПОБЛИКУВА БИТКИТЕ НА СЪЮЗА ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ САМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Така..Лично аз се извинявам на  на hArd..А ти отговори Дризз от кой съюз е и вземи му публикувай битките от послезните 5-6 часа...Та да видим да не би и Мирослав 77 да е уцелил джакпот с някоя препълнена касичка  а след това Канартикин да е минал на гости при него по на кафе..;D ;D
« Последна редакция: Март 10, 2008, 17:02:08 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #17 -: Март 10, 2008, 17:33:20 »

И на мен ми се пие такова кафе :)Няма ли някой да ме покани на гости и да ме почерпи едно-може и не толкова дълго и по-горчиво [:-}
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #18 -: Март 10, 2008, 17:40:52 »

zapovqdai  Smiley
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #19 -: Март 10, 2008, 17:48:08 »

Благодаря,много мила покана :)Не мога просто да откажа ;)Само кажи в кой свят и в коя страна ме каниш на кафе?Няма да е лошо и четиримата герои от свят 3 да дойдат -страхотни подаръци правят Grin Grin :DТо празника мина ,но аз и "на патерица "приемам честитки и подаръчета  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #20 -: Март 10, 2008, 17:48:58 »

ahilix ...Дризз тази ера дойде в ТАНГРА и повече от половината ера беше в мод!!!Никога не съм казвал на бялото черно!!!!...атаката на Мирослав е факт!!!Едва ли някой се нуждае от коментарите ми по този въпрос...предполагам ти е ясно,че е през главата ми!...ако не беше истрит щях да му уредя исхвърлянето от съюза още сега!!!...все пак не съм вече лидер на съюза!!   :)Аз приключих с империята завинаги!!!Исползвам случая да благодаря на всички приятели и противници за дългите безсънни нощи,които си посветихме един на друг!!!ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ !!!Ако по един или друг начин съм засегнал някой ПОДНАСЯМ ИСКРЕННИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ!!!!Желая на всички приятна игра и по-малко подобни поводи за докладване за проблеми!!!
« Последна редакция: Март 10, 2008, 18:02:18 от anima » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #21 -: Март 10, 2008, 17:54:30 »

v 3 me nqma , lo6o, 6te trqbva po drug na4in  Wink
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #22 -: Март 10, 2008, 17:57:04 »

Е то и мен ме няма там ,но след 10 дена може да се намърдам отново там-при такива щедри господа... :cheesy:
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Март 10, 2008, 18:18:26 »

ahilix ...Дризз тази ера дойде в ТАНГРА и повече от половината ера беше в мод!!!Никога не съм казвал на бялото черно!!!!...атаката на Мирослав е факт!!!Едва ли някой се нуждае от коментарите ми по този въпрос...предполагам ти е ясно,че е през главата ми!...ако не беше истрит щях да му уредя исхвърлянето от съюза още сега!!!...все пак не съм вече лидер на съюза!!   :)Аз приключих с империята завинаги!!!Исползвам случая да благодаря на всички приятели и противници за дългите безсънни нощи,които си посветихме един на друг!!!ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ !!!Ако по един или друг начин съм засегнал някой ПОДНАСЯМ ИСКРЕННИТЕ СИ ИЗВИНЕНИЯ!!!!Желая на всички приятна игра и по-малко подобни поводи за докладване за проблеми!!!
Достойно.. *bravo* *bravo* *bravo* Успех.... *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #24 -: Март 10, 2008, 18:38:35 »

Здравейте! Неочаквано за самата мен се оказах лидер на съюз от вчера Shocked. Играя в ТАНГРА две ери, проблеми не е имало. В качеството си на лидер, първото което ще направя е да изключа Дризт. През половината ера той беше в мод, не е играл достатъчно, за да го опозная. Считам, че наистина е имало източване  и се извинявам на останалите играчи за допуснатата некоректна игра. Жалко, че временното ми лидерство започва точно по този начин  Sad Искам да благодаря на Анима, който беше мой лидер, учетел, съветник и приятел за всичко, което направи за нас. На добър час, шефе, чакаме те да се върнеш някога Smiley
Активен
Kanartikin
Редник
*

Karma: +17/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #25 -: Март 10, 2008, 20:05:47 »

Да, два пъти обирам Миро и то яко и какво лошо има в това. Дриз бриз, не познавам такъв човек. Я камикадзе д си каже, разглеждал съм му битките, поне три пъти са му вливали кръв на великия играч. Вортеп му е вливал. Моля проверете. Ми какво ме обвинявате. Обрах си миро с цялата войска. понеже незнаех дали е онлайн. А и не съм знаел че ще взема такива кинти. Ма като го обрах веднъж, много ясно че ще го обера пак. Такава аванта изпуска ли се? Освен това, Камито що точи? И за него искам Бан. Но на мен ми писна. Каквото ще да става. Повече няма да играя! Ако искате да знаете не съм играл нито за военна класация, нито за нетните точки.  Аз съм играча Герго. И миналата ера играех в съюза Тангра. беше ми първа ера и много забавна. после се появиха едни нещастници от някъде и запонаха да ни влизат по акаунтите. огава решил и че ще им го върна. На тия чакали, дето влизат по чужди акаунти и никой нищо не им прави. Това е долно, гадно и неморално. За това си подарих акаунта Герго на друг човек още в началото на ерата, цяла ера играя с друг акаунт. Престолонаследника. И играх честно. А разни там ...... ме заплашват че ще ме пребият ако не им вляза в съюза. Няма да вляза, страх ли ви е дами и господа?! рекетйорета. И си пращат приятелите да ме палят в ключовия момнт на моето развитие, когато щях да пусна още 2 нива на медицината. От началот на ерата знам че им преливат кръв, не на всички, а само на Камикадзе. Ахиликса и камикадзето щели да ме пребят. Голям праз. Всъщност са страхливци, дето атакууват на ръба на точките. както и да е! Вече не ми пука. Няма честно в тоя живот и включително и в тази игра. Това е истината, а вие ако искате играйте!
Активен

Доброто ще победи!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #26 -: Март 10, 2008, 20:15:03 »

Смешник ...Срам си за играта , палячо...И не говори за честност... *crazy* Точно ти.. *wall* А относно личните квалификации - не коментирам..Хората знаят кой съм - те преценяват...Видяха и ти кой си.. *hmm*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Kanartikin
Редник
*

Karma: +17/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #27 -: Март 10, 2008, 20:19:55 »

Абе цялата империя те видя! И знаят за точенето! Също и че играеш от каунта на Камикадзе исе пазите един друг. Как му се вика, май наглеждане! Аз подозирам че сте един и същи човек! Абе много сте страхливи!
Активен

Доброто ще победи!
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #28 -: Март 10, 2008, 20:35:20 »

лол момчета я се дражте на положение каква кръв съм наливал аз не съм бил атакуван откакто анихилиуса ме удари последно единствено днес ме залапи алба който го тровя от 1 седмица и явно си враща но просто да ми говорите за такива глупусти в края на ерата .. мислех че сте достойни хора , ТАНГРА - множество пъти сме показвали на какво сме способни и то сме се били с доста добри играчи ( тупа лупа ) не ги приемайте като похвала наистина ви се радвам но така да започенете спорове и да са оплаквате за нереални причини просто незнам Sad Пичове засрамете се
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #29 -: Март 10, 2008, 20:40:57 »

Абе цялата империя те видя! И знаят за точенето! Също и че играеш от каунта на Камикадзе исе пазите един друг. Как му се вика, май наглеждане! Аз подозирам че сте един и същи човек! Абе много сте страхливи!
:cheesy:Играя с Mglata в 3 ти свят от началото на февруари.. ;DМомчето което играеше се отказа и приятели ме помолиха да играя аз.. *pardon* Нещо нередно да виждаш.. ;D  Нямам нищо против да ми се проверят битките до една... *pardon* А за наглеждането - май по добре да не отваряш темата , а.. ;D Или да цитирам имена дето са те наглеждали.. ;D Аз и Камикадзе един и същи човек Grin - ти май не си наред.. *freak*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!