Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:28:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СПЕШНА НУЖДА ОТ РАЗЯСНЕНИЕ  (Прочетена 9956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Март 07, 2008, 10:37:20 »

 Привет първо на всички.
 Искам да попитам как се получава, че изведнъж ти изчезват воиниците от крепоста ,а за това няма никаква информация или даже доклад за битка и още по обезпокояващото как така се случи, че изведнъж играта започна да ме изхърля от акаута ми и на края се озовах абдикирал и във ваканционнен мод,без да съм ги избирал АЗ !!!!!
  Можеби трябва да по обясня как се стигна до там.Първо бях провел няколко успешни битки и след последната си чакам воиската да се пребере след час ,и реших да изляза за малко.И какво вижда след като отново влязох в играта малко преди да ми се прибере воиската,гледам няма никои в крепоста,няма я и воиската ми!!!!След което виждам, че Za1ceV напада и решевам, тъйкато имам готови воиници,които не съм пуснал в действие да ги сложа в крепоста.Имаше битка и аз я спечелих,от докладя видях че имам 1200 стрелеца без жертви,Но най-странното беше ,че като реших да ги изкарам от крепоста тях вече ги нямаше в крепоста. Сложих още мечоности/600/ в крепоста/които също изчезнаха преди битката?/ и същия колега го гледам че пак ме напада и този път с пъти по силна армия от което ми стана ясно ,че аз няма да мога да му отвърна .Накупих си разни предобивки заложих нови строежи,изполвах докъдето имаше време да прехвърля ресурси към другите ми провинции,като цяло готов ако ме удари поне да не ми вземе много,да съм го оползотворил поне ресурса до някъде.И тогава започна играта да ме изхърля,пак влизам ,ако реша да направя нещо ме изхърля отново,и накрая гледам че съм във ваканционен мод и съм се бил предал.
 Итересното беше, че цялата работа ,май започна след като гледам че ме напада Za1ceV,му писах съобщение да ли няма да е по-добре да не се нападаме един друг защото сме много близко един от друг и като цяло няма да е в полза за никои от нас,защото е ясно че ще се започне едно дебнене и каквото сабя покаже,като цяло ние ще сме  си потърпевшите.
 И другото го знаете,обясних го по горе.
Въпроса ми е защо се получава това или можеби едни играчи имат повече превилигии от други.
 Искренно се надявам да не е така,а още повече ще се радвам да получа някъкво обяснение.
 Успех на всички в битките.
 
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #1 -: Март 07, 2008, 10:40:10 »

някой ти е разбил паролата,случва се доста често напоследък
Активен
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #2 -: Март 07, 2008, 10:47:48 »

Странно,аз имам едно решение не си вкарвай армията в крепоста щото ще ги губиш Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Март 07, 2008, 10:59:09 »

паролката... както каза Цезар някой ти е я разбил и си е правил зулуми с твойто ацц... то преди няколк одена и мен ме изхвърли от играта ще взема и аз да си я сменя...
Активен

seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #4 -: Март 07, 2008, 11:27:41 »

Ако ми е разпознал паролата е много кофти,за което аз съм си виновен,но нямали възпожност да ми се прекрати този ваканционнен мод от модераторите ли незнам  вече от кои?!!,имам даден имел адрес на които да ми дадът някъква служебна парола която после аз ще си я сменя ,но да не се оставя така полужението.Ами той ако иска може да ми смени паролата и да си прави кефа както си иска.Много ме е яд че се чуствам безпомощен.
МОДЕРАТОРИ НАПРАВЕТЕ НЕЩО ,НЕМОЖЕ Za1ceV ДА СЕ ГАВРИ ТАКА,АКО ЩЕ СЕ ДОКАЗВАМЕ НЕКА ДА Е НА БОИНОТО ПОЛЕ В ИГРАТА,А НЕ ПО ТОЗИ ГАДЕН НАЧИН.И АКО ИМА ДРУГИ ТАКИВА СЛУЧАЙ ВЗЕМЕТЕ С П Е Ш Н И    МЕРКИ,МОЛЯ.
 *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #5 -: Март 07, 2008, 11:45:33 »

Мода сам ще си го спреш, пише ти кога ще можеш, а за другото - той не може да ти смени паролата понеже не ти знае мейла, само ти можеш ...
Активен
seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #6 -: Март 07, 2008, 12:06:11 »

Вече ми стана ясно,аз ще си понеса последствията,но мисля че и модераторите трябва да вземат някъкво отношение по въпроса,а на колегите които ми отговориха сърдечно благодаря.
 И нека силата бъде с вас.
 

 п.п. Все още се надявам да получа мнението на модератора по казуса и евентуално да ли ще се вземат някъкви мерки,за да не се размине безнаказано на Za1ceV за неговите деяния,нека да послужи за пример на другите,че има кои да следи за чесната игра с позволени средства.Нека да не си губим доверието един на друг,защото ако не се лъжа вие печелите от моите SMS.Ако ви пука затова естествено.
Активен
seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #7 -: Март 07, 2008, 12:20:22 »

   *freak*  Токущо видях че след като съм излязъл във ваканционен мод,нашия човек пак е влизъл по късно и си е правил каквото иска,ееее как става това. *wall*
 АМА НАИСТИНА ИСКАМ НЯКЪКВО ОБЯСНЕНИЕ, >Grin
 *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #8 -: Март 07, 2008, 12:25:57 »

и да е влизал някой след като вече си във ваканционен мод не може да прави нищо с акаунта ти докато не изтекат 48 часа от задействането на мода!
Активен
seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #9 -: Март 07, 2008, 12:42:56 »

Ок и аз така си мислех,но в 02 часа и някъкви минути ме изхвърлиха от акаута ми и при следващото ми влизане имаше надпис че съм във ваканция,а днес когато влязих чукнах от страни на бутони за воиниците и гледам че има накупени разните му там тарани по 1 - 2 бройки,а аз до последно си преглеждах къде са се дянали воиниците които вкарах в крепоста.а и нямах дървета за да си купя още воиска,а нашето пишлеменце е влизало по-късно,няма как да е.......
 ЗАТОВА СА МОДЕРАТОРИТЕ ДА ВИДЯТ КАКВО Е СТАВАЛО
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #10 -: Март 07, 2008, 12:44:17 »

Вземи си смени паролата, не са модераторите виновни  *wall*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Март 07, 2008, 12:45:54 »

Za1ceV може да няма нищо общо не обвинявай преди да бъдеш на 100 сигурен... единствен,което можеш е веднага когато ти свърщи ваканцията да си смениш паролата...
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #12 -: Март 07, 2008, 13:01:10 »

Баси! >Grin
Активен

Цезар
Гост
« Отговор #13 -: Март 07, 2008, 13:02:00 »

Seton и ти и Зайцев сте наказани за 48 часа!
Активен
seton
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #14 -: Март 07, 2008, 13:13:30 »

Голям смях сега и двата да сме наказани,и потърпевшия на бесилото.Както и да е поне се вижда че правят нещо,това могат, това правят.
 Извинявам се на всички които съм засегнал,но малко емоционално подходих към проблема си,простете.
 Само като си посля че почнах да я играя тази игра зада се разтоварвам,а аз взех да се връзвам.
Живи и здрави и много късмет,дано не висе случва нещо подобно.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!