Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 19:16:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ ЩЕ МИ ВЪРНЕ СЪНЯ,ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ...и ПАРИТЕ!!!!!!!!!!!!!!  (Прочетена 5304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Цезар
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 29, 2008, 20:33:51 »

Aз не съм казъл, че говориш небивалици (безсмилици) а, че са прекалено дълги - ако пускаш постове по 2 реда, то тогава ще се получи двустранен разговор, а не да чета 100 реда и на 50-тия вече да забравя какво съм чел в началото Smiley
не не намери романите на единака,марто е нищо в тая област  *write* *write* *write* *write*
Активен
Killa
Редник
*

Karma: +19/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 29, 2008, 20:37:34 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #32 -: Февруари 29, 2008, 20:42:31 »

не не намери романите на единака,марто е нищо в тая област  *write* *write* *write* *write*
Аз на Единака съм му чел 5-6 поста най-много, след това се отказах и се опитвах само по отговорите на постовете му да разбера какво е искал да каже  :cheesy:  Wink
Активен
Traqn
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 29, 2008, 21:22:30 »

Това по-скоро трябва да Ви говори, че след като за мен и за Крум нищо не беше направено, то не може да се направи  *hi*

пак ще го кажа "който иска намира начин , който не иска си намира извинение"  . Или иначе казано ... абе да има SMS-и , майната му на другото
Активен
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 29, 2008, 23:02:08 »

Nai-dobre da biahte spriali bitkite do 03.03.2008 g. Taka pone vsi4ki 6tiaha da si po4inat i da im mine jada ot zagubenite voini. Pak i praznik e vse pak. A i hubavoto vreme 6te6e da podeistva na vsi4ki po-dobre  Smiley
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #35 -: Февруари 29, 2008, 23:03:51 »

Nai-dobre da biahte spriali bitkite do 03.03.2008 g. Taka pone vsi4ki 6tiaha da si po4inat i da im mine jada ot zagubenite voini. Pak i praznik e vse pak. A i hubavoto vreme 6te6e da podeistva na vsi4ki po-dobre  Smiley
твърдо НиЕ  *write* *write* *write*
Активен
viperlm83
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Viper


Профил
« Отговор #36 -: Март 01, 2008, 01:58:16 »

Това че ви сте имале тактика не значи че ние сме спали и сме чакали да ни биет.
Ние сащо работим, ние също имаме жени. и между другото вие спечелихте повечето точки точно когято ние бяхме на работа. Освен това вие играхте на опожаряване а ние на превземане на крепости (макар от това да се печелат по малко точки) Разбихме ви двапати армията и от там драпнахме с 600 - 800т, имахте касмет че един от нашите се издъни и вътри воината като сам си разби войската. Иначи разликата щеше да баде доста поголяма и тогова незнам какви оправдания щяхте да имате.
Един съвет от мен НАУЧЕТЕ СЕ ДА ГУБИТЕ С ЧЕСТ!
НА  СЪЮЗ Warriors  СТЕ ОБЯВИЛИ ВОЙНА КОГАТО ТЕ СА ИМАЛИ ОЩЕ 2 АКО И ДРУГИТЕ ВОЙНИ ТАКА СТЕ ГИ СПЕЧЕЛИЛИ ЧЕСТИТО ВИ ПЪРВО МЯСТО!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #37 -: Март 01, 2008, 02:13:45 »

Подвъпрос към модераторите: как мога да получа сега 2-3 каси на търг без наддаване и след 2 часа да късам само билетчета на входа, срещу малка такса? *wall* Grin *freak*
Активен

martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #38 -: Март 01, 2008, 03:02:54 »

Това че ви сте имале тактика не значи че ние сме спали и сме чакали да ни биет.
Ние сащо работим, ние също имаме жени. и между другото вие спечелихте повечето точки точно когято ние бяхме на работа. Освен това вие играхте на опожаряване а ние на превземане на крепости (макар от това да се печелат по малко точки) Разбихме ви двапати армията и от там драпнахме с 600 - 800т, имахте касмет че един от нашите се издъни и вътри воината като сам си разби войската. Иначи разликата щеше да баде доста поголяма и тогова незнам какви оправдания щяхте да имате.
Един съвет от мен НАУЧЕТЕ СЕ ДА ГУБИТЕ С ЧЕСТ!
НА  СЪЮЗ Warriors  СТЕ ОБЯВИЛИ ВОЙНА КОГАТО ТЕ СА ИМАЛИ ОЩЕ 2 АКО И ДРУГИТЕ ВОЙНИ ТАКА СТЕ ГИ СПЕЧЕЛИЛИ ЧЕСТИТО ВИ ПЪРВО МЯСТО!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Ето на този тон не ми харесва,така че и аз променям съответно моя!
Виж сега както ти писах на лични,и то с весело настроение ти казах нещо сега ще го повторя:Първо на опжаряване не може да се направят 3000 точки,мисля че само аз поне съм спечелил 2 битки от атаки,които са към 1000 точки.Да не говорим че спечелихте лесните 200 точки и отгоре от водафон ,точно когато обсъждахме положението-да остане или не.Трето колкото ние ви опожарихме толкова и вие,сигурно провинциите на  съюзниците ми светят ей така от само себе си.Четвърто имахте късмет за една издънка на един наш играч-с която дръпнахте 300 мился точки,и още едно разбитата армия на наш играч,но сигурно е бил уморен и е заспал.И ние имахме издънки и пак резултат бе равен,Въпроса не е да се оправдаваме .Въпроса  е  друг в тази тема.И както казах до последния момент нищо не се знаеше.А аз бях обеден в победата.Със сигурност,А и да кажа друго защо като ни обявихте война  по малко от 1 ден след това изпратихте двамата най слаби играчи в почивка(МОД)А защо ни обявихте война ,като не искате всички да участват?!?!.Значи и аз трябваше да кажа на половината да излязат,че да няма кого да атакувате.Бе както и да е .Ако войната беше до края на другия ден и бяхме паднали,тогава БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ И ДУМА нямаше да обеля тук,КАКТО и НИКОЙ ОТ СЪЮЗНИЦИТЕ МИ.Темата е за друго,а тя свърши мисля.А що се отнася до Уориърс мисля тогава че водеха 2 войни с нашата(може и 3 да са били),ако не се лъжа,а и ние искам да ти кажа водехме 3 войни едновременно с тази на Уориърс,и през цялото време за изминалия мисля месец и половина беше така!
« Последна редакция: Март 01, 2008, 03:07:30 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #39 -: Март 01, 2008, 13:24:22 »

Дали си загубил с 2 или с 90 точки, все си е гадно, когато причината не е в теб. И в с-3 се водеше война за първото място ама.... Дори незнам резултата ,защото се появи един външен, разби ме, канадеца ме довърши и аз трябваше да изляза в мод., а с това спиране колегите едва ли са успели да компенсират 90-те точки, с които онези  поведоха.
Активен
Knoxvil
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #40 -: Март 15, 2008, 01:13:20 »

CTAC    e mnogo prav   4oveka  CTAC  s teb sam mislq  4e nezaslujeno ste zagubili
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #41 -: Март 15, 2008, 01:14:52 »

Knoxvil човек земи млъкни, моля те...
Активен
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #42 -: Март 15, 2008, 10:25:42 »

Марто както правилата въжат за всички така и бъговоте и повредите в играта!!!Ако сте били натрупали достатъчно точки в началото на войната немаше да рониш крокодилски сълзи Cry Cry Cry Cry!!!И още нещо първото място в класацията не е даденост скоро няма да сте на първо място като минем и през вас >Sad
Активен
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #43 -: Март 19, 2008, 00:31:41 »

Марто както правилата въжат за всички така и бъговоте и повредите в играта!!!Ако сте били натрупали достатъчно точки в началото на войната немаше да рониш крокодилски сълзи Cry Cry Cry Cry!!!И още нещо първото място в класацията не е даденост скоро няма да сте на първо място като минем и през вас >Sad

някъде да съм се оплаквал че съм паднал,щото причината е в мен!!!Първо четете,преди да пишете!!!Ако бях паднал и причината е в мен,нямаше да пиша изобщо ТУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз пиша само когато има някакъв проблем,а това беше проблем,,на който вече ми бе отговорено от админите и модераторите.Няма да слушам спамове разни!!!!!

П.П.А  за първото място ако исках да бъдем първи,нямаше да си стоим на същите точки от преди 1 месец сещаш ли се!!!!Ако се състезавах за 1-во място  вече да сме на 150 точки !!!!!!! арйде със здраве!
« Последна редакция: Март 19, 2008, 00:34:00 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!