Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4-та  (Прочетена 21365 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #60 -: Май 13, 2012, 14:33:23 »

Падали са и пак ще падат Wink Подхода с глобалната карта е ясен и елементарен. А колкото до колониите на войд, който играеше и с бгкилъра , те бяха най-лесните за намиране Smiley Чисто и просто този човек мисли много елементарно  Grin

Нещо не си осведомен, бгкилъра е Слави, а когато той беше на работа играех аз ... много смели изказвания гледам правиш..., относно елементарните мисли на войд, също мога да поспоря, защото  в оная ера въпроса не опираше до мисленето на войд, ти няма как да знаеш какво е мисленето му, защото не си се и опитвал да вникнеш на това ниво, нямаш и нужния интелект затова като наблюдавах действията ти...намирахте колониите с бъга от гугъл хром, така и събаряхте колониите му поред, без да знаете къде се намират точно, този бъг сте го знаели още от лятото и не сте го докладвали на администрацията на играта, защото не са заслужавали да го знаят/ това ми го каза бляк найт, в последният ни разговор в който анализирахме ерата и играта ни като цяло/  общо взето ти като играч си пълна скръб, постиженията ти са смешни на фона на Войд, Фигил, Ангелс и Колежката...жалка картинка си общо взето  Wink
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #61 -: Май 13, 2012, 14:39:01 »

Естествено че високомерие и надменност ще получиш. Аз съм надменен и високомерен и съм горд от това Smiley Нали не сте се надявали да бъдете признати за равни ? То няма как да стане  *pardon*

Никога не можете да бъдете равни с нас, твърде сте слаби....
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #62 -: Май 13, 2012, 15:22:10 »

Надявам с , да имаш доказателства за написаното и да говориш за в бъдеще с факти!!!
Няма уволнени Администратори , както и не е наливан ресурс по който и да е акаунт в играта. Това го запомни много добре. Това , че не ви се отдава хард версията , не значи че другите играят с бъгове и външна намеса. Иска ми се да запомниш и още 3 неща:
 - Да , аз съм играл в този съюз и знам , че за блиц версия 5 са най-добрите;
 - Да , към момента съм Глобален модератор във Форума;
 - Най-важното - в играта съм същия като вас - там съм просто играч и нямам допълнителни функции!!!


Факти, факти...вярно е.. минало е доста време вече, но този пост сега го видях и някак си съм длъжна да добавя нещичко, защото напира гняв вътре в мен от несправедливостите и субективизма на хората имащи права. Сега и аз ще ти напиша някои неща в твой стил, дали ще ги запомниш, затова нямам претенции...
-Да, ти си играл в този съюз, аз също, НО в блиц версията НЕ са НАЙ-ДОБРИТЕ!!!
-НЕ , не съм глобален модератор в този форум
-ДА ПОЛЗВАХА БЪГОВЕТЕ НА ГУГЪЛ ХРОМ за намиране на колонии, ползваха измами, маняка внедряваше свои малки акаунти във вражески съюзи за да печели, играеха 5 човека с по 10 акаунта, мен лично ме караше маняка да взема 3, 4 за да помогна, защото собствениците им не играели вече и му ги оставили...
- ДА, играх и с Войд в екип, ядоса се че ползват измами, амбицира се и намери бъга, ДОКЛАДВА ГО ТУК ВЪВ ФОРУМА, но ВИЕ го изтрихте...Килгор, Бляк найт, маняка използваха този бъг за да му чупят колониите, ДА СЧУПИХА МУ над 20 колонии точно с този БЪГ, който описахме тук как се случва,  а ТИ и колегите ти изтрихте темата и си затворихте очите, защото все пак ставаше дума за ХАРДКОР...
Факти, много...но в крайна сметка всички знаем вие, ние, че измамите си ги имаше, а вие си затворихте очите...но не пропуснахте да заключите акаунта на Войд в 15-ката нали? Въпреки, че не играеше той с него...Хардкор играеха с по 10 виждахте ги и си пасувахте, не заключихте нито един акаунт за мултиакантинг...нямам какво да кажа повече засега...но искаше факти, ето ти факти
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!