Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:24:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4-та  (Прочетена 21265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #45 -: Януари 29, 2012, 15:51:03 »

и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.

Хахаха,
И един шоколад който е хранил мармотите със станиол...
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #46 -: Януари 29, 2012, 15:55:48 »

Кой админ е наливал ресурси където и да е ? Ти побърка ли се ? Хехехе   И какви атаки към колонии през хром ? От всички писаници на войд останах с впечатление единствено че той знае някакъв подобен бъг. Надявам се да го е докладвал.
Колкото до забранените атаки, питай войд защо е така. Наско и войд в началото на ерата бяха в един съюз и си бяха наглеждачи, после наско дойде при нас и се оказа че не може да напада никой от Даркнес и в последствие и никой от Златен век. Защо беше така ? Войд можеше да напада всички от хардкор, без наско, нали така ? Е при кого е имало преплитане тогава ?

Ей така най ,харесвам да се правите на невинни !Имаше много интересна случка как падаха Колониите на  Бг килъра и то точно от тези които се правят на невинни 1,2,3,4,5,6 или ще ме убедите, че стана случайно ,защо се правите на невинни тук при положение , че всички знаем за какво става реч имах разговор с ваш член и знам че сте били абсолютно наясно с опцията която дори не е Бъг,играхте  спечелихте защо продължавате да мелите глупости и да ни убеждавате в неща на които самите вие не вярвате

Падали са и пак ще падат Wink Подхода с глобалната карта е ясен и елементарен. А колкото до колониите на войд, който играеше и с бгкилъра , те бяха най-лесните за намиране Smiley Чисто и просто този човек мисли много елементарно  Grin
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #47 -: Януари 29, 2012, 16:10:48 »

Отново високомерие и надменност,това ли ви прави играчи ,кой мислил и как  мислил,прекалявате вече ,защо казвате на черното бяло  разбрахме че сте най големите и най умните и по по по най
Активен
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #48 -: Януари 29, 2012, 16:16:11 »

Отново високомерие и надменност,това ли ви прави играчи ,кой мислил и как  мислил,прекалявате вече ,защо казвате на черното бяло  разбрахме че сте най големите и най умните и по по по най

Естествено че високомерие и надменност ще получиш. Аз съм надменен и високомерен и съм горд от това Smiley Нали не сте се надявали да бъдете признати за равни ? То няма как да стане  *pardon*
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #49 -: Януари 29, 2012, 16:20:24 »

една дума - три правописни грешки
епик Smiley
дремети ...на три ракий и кана вино Smiley ....важното е да рабере за какво става дума Smiley *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #50 -: Януари 29, 2012, 16:56:53 »

Сега искам и аз да обясня някои неща.Играх в златен_век с маестрото и искам да Ви уверя , всичко което казва хапа е истина точно така стана както го описа . Но искам и всички да знаете защо стана така :

1. За каква чест и достойнство говорите , като сами знаете че 3 ери ги печелите благодарение на бъгове в играта и да не съм голословен ще Ви кажа и кои - за атаки на колонии през гугул хром , за шпионаж на колонии и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.
2.  За мулти акаунтинга да обяснявам ли или ще обясните Вие ,защо във войната с даркнес  всички се криехте на колониите на маниака  и защо само тези които имаха по-големи армии можеха да нападат ,а другите бяха с преплетени ай-пи адреси
3.Не преписвайте действията на 1-2 човека като белег на саюза , защото по-вечето от нас разбраха какво е станало чак след блоковете си , така че преди да наречеш някой измамник или каквото и да е друго погледни да не би да си като него !!!

Надявам с , да имаш доказателства за написаното и да говориш за в бъдеще с факти!!!
Няма уволнени Администратори , както и не е наливан ресурс по който и да е акаунт в играта. Това го запомни много добре. Това , че не ви се отдава хард версията , не значи че другите играят с бъгове и външна намеса. Иска ми се да запомниш и още 3 неща:
 - Да , аз съм играл в този съюз и знам , че за блиц версия 5 са най-добрите;
 - Да , към момента съм Глобален модератор във Форума;
 - Най-важното - в играта съм същия като вас - там съм просто играч и нямам допълнителни функции!!!
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #51 -: Януари 30, 2012, 22:04:18 »

 Радвам  се , че я отключихте темата:) .  Да се надявам , че ще спрем да си ги мери Smiley или поне тука . Гледам , че така или иначе в общите е скука нека  там продължим да се плюваме  , то и това си е интересно...
 Иначе за хрониките нищо ново или поне не съм го видял Wink , ама си има хроникьор  нека той каже
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 01, 2012, 07:50:14 »

Иначе за хрониките нищо ново или поне не съм го видял Wink , ама си има хроникьор  нека той каже

Кой е хроникьор?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #53 -: Февруари 02, 2012, 13:02:51 »

Хроникьора да си даде адреса , ще му пратя 2 тави кебапчета
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #54 -: Февруари 02, 2012, 16:45:02 »

Мм да заслужил е )
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #55 -: Март 24, 2012, 08:21:11 »

2012-03-24   angelss   Goronja   0   0   0   0   0   1   0   0   0   0 2 атаки вървят от съюзните войски  , но врагът ще ги разбие със своята войска , за това дублираме атаките , с по - две  лични през 2-3 сек м/у съюзните . Така се получи , тъй като ни бутнаха пунктовете 5 часа преди акцията (((
2012-03-24   angelss   Goronja   0   0   0   0   0   4   0   0   0   0
2012-03-24   angelss   Goronja   114,5K   5,1M   0   0   0   38 794   387,9K   0   0   11 454  тук войската е разделена на две ,врагът се логва ,  аз съм пуснал 2 атаки след неяя .Махат войската и вдигат крепост докарват нов 1.4 мл войска (номадска) .
2012-03-24   angelss   Goronja   198,2K   8,1M   0   0   0   61 576   615,6K   0   0   19 820   

2012-03-24   figil   Goronja   423,8K   12,8M   0   0   0   97 748   977,2K   0   0   42 383 http://clip2net.com/s/1JgYQ  / http://clip2net.com/s/1JgZ2
2012-03-24   angelss   Goronja   694,1K   20,3M   0   0   0   155,2K   1,6M   0   0   69 414 http://clip2net.com/s/1JgYj  / http://clip2net.com/s/1JgYq
2012-03-24   angelss   Goronja   1,1M   32,7M   0   0   0   214,9K   2,1M   0   0   111,0K  http://clip2net.com/s/1JgX9  / http://clip2net.com/s/1JgXi                                                                                                                                     
  angelss   vs Pantha_Rhei . Централен замък .  Win !
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #56 -: Март 24, 2012, 08:37:33 »

 Страхотно се получи , както и добър синхрон между нас Wink . 2-те атаки от южният замък , бяха пуснати след пускането на първата атака от ангелсс ( и пътуваха 59 мин в посока ) .Тъй като войската е малка  и  с малко обсадни , целта беше да бутнеме последните две нива крепост , за  съжаление , 15 мин преди ударите им лидерът им се логна и премести устатъците от войската си ( точно преди да ги довърша ) . Другото  съм го описал по -горе .
  За тези ера мисля , че това е голямо събитие и си заслужава да бъде записано  *pardon*
Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #57 -: Март 24, 2012, 09:40:28 »

Ето и трите доклада хостнати , че от клип2нет-а ще изчезнат скоро Smiley

едно

две

три


Има постери , тениски , чаши + шапки (само козирка , щото бюджета е кът ) и флагчета !
Фенклуб-а скоро ще е отворен. Едрогърдите са с предимство ! Конкурса мис мокра фланелка ще се проведе скоро !! Журито съм аз , така че не се колебайте да подкупите или съблазните журито !! САМО ПОБЕДАТА ИМА ЗНАЧЕНИЕ Smiley
« Последна редакция: Март 24, 2012, 10:01:47 от Megabone » Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
kristopher85
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #58 -: Март 24, 2012, 11:55:36 »

Сега скъпи участници,искам да ви кажа че HardCore e един добре сформиран отбор от играчи които познават добре правилата на играта!Сиреч умеят да смятат и го правят в процес на играта така доходите,участията в битки,щастието се регулира на максимално положение.За бъговете,мога да кажа че имаше бъг по картата на изключително малко места и това е нещото,което HardCore разбраха първи по случайност,заради устеменото си търсене и наблюдение и същите тези бъгове бяха премахнати на по късен етап!За администратора за,който говорите,незнам първо от къде имате тази информация и второ щом е бил изгонен миналата пролет,явно става дума за ера2 на свят Blitz5 в,която аз играх заедно с тях.Тога се разформироваха и формироваха нови съюзи за отстраняването на HardCore  от първото място и причината за успеха под този силен натиск беше задружността.Играчи се отказваха от собствените си класирания и наливаха войски в сайузните владения,вкарваха се вноски с големи размери,като например целият 10 часов доход и това важеше за всички играчи от саюза,така че неискам да слуша никакви глупости от сорта че администратори наливали в Hardcore,кавото и да било!!!!За Наско/maniac/малко хора могат да се мерят с него,той е комбинативен играч с ясни цели,степенува нещата,които иска да прави, аки много усилие за да търси отбелязва и всичко свързано с играта.Моят съвет е не обвинявайте никакви администратори или играчи за собствените си неуспехи,играта има точно посочени правила,прочетете ги добре и смятайте по добре,така резултатите няма да закъснеят!!!
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #59 -: Март 30, 2012, 20:03:07 »

Добър роман написа,ама си спомни откъде тръгна в тази игра.:)Може доста да се поспори за някои неща,но всичко това е минало.Играта си върви,светът ще има нов Властелин,ще има нови коментари за него и т.н..
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!