Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:56:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4-та  (Прочетена 21264 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hapa
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #30 -: Януари 28, 2012, 20:04:37 »

Ок така да е, а ако искат да ме гонят от играта
Дежаву ми имаше паса от друг свят.
Играхме заедно в един съюз. Но аз паса не го бях сменил.
В ера 2 дежаву дойде в свят 5 играхме малко заедно след това той отида в златен век аз в харда.
Ера 3 свърши и нямаше проблеми. Не съм очаквал че може да има проблем и затова не си бях сменил паса.
На 27.12 седнах на стола защото нямах възможност да съм активен в играта и когато се върнах вече всички знаят какво се беше случило.
Може би аз най - много бях ядосан но не мога да кажа дали на себе си или на дежаву.
Така или иначе това е минало и всеки си е понесъл това което заслужава.

Но да ме наричат предател не съм съгласен.
Мога още да пиша но не мисля че е нужно

P.S. Никога не съм имал нищо общо със златен век или неговите играчи освен с дежаву.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #31 -: Януари 28, 2012, 20:10:13 »

Мда, Румънците са злобни доста Smiley))) и злопаметни Smiley)). Ама се прекършват сравнително леко.
Иначе така е най-весело, като се реализира собствения план. А и бас държа, че никой няма да откаже съвет  Wink. Силните тази ера сте се събрали, но сте малко за момента. Ето една подсказка: на 5 милиона съюзно нето трябва да водите поне с милион на втория съюз в класацията и да действате бързо... централен е най-най важен.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #32 -: Януари 28, 2012, 20:19:02 »

Hapa, си тези действия хората от златен век ти отнеха честа, достоинството и т.н. Нека поне стане ясно що са личности са и какъв им е начина на игра. Защото те играят в момента в други светове. Техния лидер mmoosskkoo трябва да бъде посрещан подобаващо навсякъде и който играе с него - също. Затова ти благодаря, че описа какво е станало. И си взимам назад думите ми към теб от по-горе. Ние се съвзехме и отвърнахме подобаващо, но в крайна сметка твоята игра беше унищожена след онази история.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
hapa
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #33 -: Януари 28, 2012, 20:31:57 »

Благодаря за разбирането.

Не мисля че са ми отнели честта и достойнството, по скоро те доказаха че не трябва да им се има доверие.
В предната ера бяха втори и в тази можеха да са, но съм сигурен че те с тези си подмолни и гнусни действия стимулираха Харда да вземе цялата карта.

Вероятно и в реалността ги вършат същите. Много е страшно да имаш такива познати.
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #34 -: Януари 28, 2012, 21:25:23 »

   Жалко , че са постъпили така Златните , предателството е още по-голямо , погазили са доверието на човека Sad. Сега забелязахте ли типично българският съюз с име Златен век , какъв състав има ? Определено обаче са по - добри от старите Smiley))
 Ахам , мерси за съвета Smiley
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #35 -: Януари 29, 2012, 02:12:46 »

То типично българския съюз, с типично българския аватар и т.н. типично български неща в края на миналата ера беше станал типичен румънско-латино съюз а сега гледам е предимно типично румънски  *xxx*.   Имам едни снимки от един малко по-съвестен член на zlaten__vek и ще ги постна, да се посмеем заедно. Това е малко след като си върнахме централен:






Та това е някъде седмица преди края на реалма в блиц 5. Или ако го броим нормално - месец. За тази седмица през zlaten__vek мина 70% от сървъра  Grin.


Колкото до капитулацията на v0id... тя беше двойна - от kilgor и от maria, така че има още какво да гониш  Smiley.


Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #36 -: Януари 29, 2012, 02:41:45 »

29-01-2012   -   10492  битка на деня Smiley ... играта си знае  , кои ще я вземе и директно ми я е подготвила Smiley))
Активен
hapa
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #37 -: Януари 29, 2012, 03:01:29 »

29-01-2012   -   10492  битка на деня Smiley ... играта си знае  , кои ще я вземе и директно ми я е подготвила Smiley))

То човек не може да се вреди от теб Wink
Активен
maestroto
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #38 -: Януари 29, 2012, 12:44:46 »

Сега искам и аз да обясня някои неща.Играх в златен_век с маестрото и искам да Ви уверя , всичко което казва хапа е истина точно така стана както го описа . Но искам и всички да знаете защо стана така :

1. За каква чест и достойнство говорите , като сами знаете че 3 ери ги печелите благодарение на бъгове в играта и да не съм голословен ще Ви кажа и кои - за атаки на колонии през гугул хром , за шпионаж на колонии и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.
2.  За мулти акаунтинга да обяснявам ли или ще обясните Вие ,защо във войната с даркнес  всички се криехте на колониите на маниака  и защо само тези които имаха по-големи армии можеха да нападат ,а другите бяха с преплетени ай-пи адреси
3.Не преписвайте действията на 1-2 човека като белег на саюза , защото по-вечето от нас разбраха какво е станало чак след блоковете си , така че преди да наречеш някой измамник или каквото и да е друго погледни да не би да си като него !!!
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #39 -: Януари 29, 2012, 13:25:14 »

 Във война всичко е позволено Smiley   , това оневинява всичките , а и ''каквото повикало такова се обадило ''.  Една ера в която имаше всичко  Smiley , какво повече може да  искаме  Grin .  
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 13:30:26 от farfui » Активен
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #40 -: Януари 29, 2012, 14:25:28 »

Сега искам и аз да обясня някои неща.Играх в златен_век с маестрото и искам да Ви уверя , всичко което казва хапа е истина точно така стана както го описа . Но искам и всички да знаете защо стана така :

1. За каква чест и достойнство говорите , като сами знаете че 3 ери ги печелите благодарение на бъгове в играта и да не съм голословен ще Ви кажа и кои - за атаки на колонии през гугул хром , за шпионаж на колонии и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.
2.  За мулти акаунтинга да обяснявам ли или ще обясните Вие ,защо във войната с даркнес  всички се криехте на колониите на маниака  и защо само тези които имаха по-големи армии можеха да нападат ,а другите бяха с преплетени ай-пи адреси
3.Не преписвайте действията на 1-2 човека като белег на саюза , защото по-вечето от нас разбраха какво е станало чак след блоковете си , така че преди да наречеш някой измамник или каквото и да е друго погледни да не би да си като него !!!

Кой админ е наливал ресурси където и да е ? Ти побърка ли се ? Хехехе  Grin И какви атаки към колонии през хром ? От всички писаници на войд останах с впечатление единствено че той знае някакъв подобен бъг. Надявам се да го е докладвал.
Колкото до забранените атаки, питай войд защо е така. Наско и войд в началото на ерата бяха в един съюз и си бяха наглеждачи, после наско дойде при нас и се оказа че не може да напада никой от Даркнес и в последствие и никой от Златен век. Защо беше така ? Войд можеше да напада всички от хардкор, без наско, нали така ? Е при кого е имало преплитане тогава ?
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #41 -: Януари 29, 2012, 15:35:15 »

Кой админ е наливал ресурси където и да е ? Ти побърка ли се ? Хехехе   И какви атаки към колонии през хром ? От всички писаници на войд останах с впечатление единствено че той знае някакъв подобен бъг. Надявам се да го е докладвал.
Колкото до забранените атаки, питай войд защо е така. Наско и войд в началото на ерата бяха в един съюз и си бяха наглеждачи, после наско дойде при нас и се оказа че не може да напада никой от Даркнес и в последствие и никой от Златен век. Защо беше така ? Войд можеше да напада всички от хардкор, без наско, нали така ? Е при кого е имало преплитане тогава ?

Ей така най ,харесвам да се правите на невинни !Имаше много интересна случка как падаха Колониите на  Бг килъра и то точно от тези които се правят на невинни 1,2,3,4,5,6 или ще ме убедите, че стана случайно ,защо се правите на невинни тук при положение , че всички знаем за какво става реч имах разговор с ваш член и знам че сте били абсолютно наясно с опцията която дори не е Бъг,играхте  спечелихте защо продължавате да мелите глупости и да ни убеждавате в неща на които самите вие не вярвате
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #42 -: Януари 29, 2012, 15:36:48 »

Сега искам и аз да обясня някои неща.Играх в златен_век с маестрото и искам да Ви уверя , всичко което казва хапа е истина точно така стана както го описа . Но искам и всички да знаете защо стана така :

1. За каква чест и достойнство говорите , като сами знаете че 3 ери ги печелите благодарение на бъгове в играта и да не съм голословен ще Ви кажа и кои - за атаки на колонии през гугул хром , за шпионаж на колонии и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.
2.  За мулти акаунтинга да обяснявам ли или ще обясните Вие ,защо във войната с даркнес  всички се криехте на колониите на маниака  и защо само тези които имаха по-големи армии можеха да нападат ,а другите бяха с преплетени ай-пи адреси
3.Не преписвайте действията на 1-2 човека като белег на саюза , защото по-вечето от нас разбраха какво е станало чак след блоковете си , така че преди да наречеш някой измамник или каквото и да е друго погледни да не би да си като него !!!
Господине , погледни историята на версия5 и погледни само колко бъга бяха докладвани от съюз Hardcore ....през тези три ери и виж дали някой друг е докладвал изобщо някакъв бъг  ..... и после си пускай гадните инсуноаций  ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #43 -: Януари 29, 2012, 15:44:34 »

Сега искам и аз да обясня някои неща.Играх в златен_век с маестрото и искам да Ви уверя , всичко което казва хапа е истина точно така стана както го описа . Но искам и всички да знаете защо стана така :

1. За каква чест и достойнство говорите , като сами знаете че 3 ери ги печелите благодарение на бъгове в играта и да не съм голословен ще Ви кажа и кои - за атаки на колонии през гугул хром , за шпионаж на колонии и да не забравяме за бившия админ който  е уволнен миналата пролет защото е хванат да налива ресурс по акаунти от саюз хардкор.
2.  За мулти акаунтинга да обяснявам ли или ще обясните Вие ,защо във войната с даркнес  всички се криехте на колониите на маниака  и защо само тези които имаха по-големи армии можеха да нападат ,а другите бяха с преплетени ай-пи адреси
3.Не преписвайте действията на 1-2 човека като белег на саюза , защото по-вечето от нас разбраха какво е станало чак след блоковете си , така че преди да наречеш някой измамник или каквото и да е друго погледни да не би да си като него !!!

Толкова много глупости в един пост рядко се виждат. Но това с админа минава всякакви граници, просто всякакви. Каква минала пролет? Хаrдкор е създаден в първия ден на първата ера в блиц 5, т.е. началото на месец Юни.....
Това с преплинането на ИП-тата ни беше жокера, знаехме къде е влизал v0id, така ловяхме шпионите при нас.... Ако сме мултита, просто ми обясни как между Kilgor, maria, мен, knijaria и т.н. и v0id нямаше забрана. И как точно Наско беше блокиран да не може да атакува половината карта - целия Darkness, половината zlaten__vek и още една торба румънци заради наглеждачеството на v0id в началото на ерата?
А това дали сте знаели или не - има ли значение? Разбрахте какво е станало и никой не си излезе от съюза, нали така? Само един играч излезе, като разбра какво точно се е случило - kirilk...
Ще го кажа в прав текст - не можете да играере, опитвате всякакви позволени и непозволени неща, но пак не става! Търсете причините в себе си не ръсете глупости. Можехме да ви научим даже Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #44 -: Януари 29, 2012, 15:48:41 »

гадните инсуноаций  ...

една дума - три правописни грешки
епик Smiley
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!