Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:16:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4-та  (Прочетена 21260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Януари 25, 2012, 16:21:42 »

Преди 100 часа започна поредната ера на свят5 .При отпускарското настроение на дфосегашните лидери на света и почивката на водещия съюз вече се очертава и новата сила на свят5. Това е :



Особено внимание заслужава лидера в индивидуалната нетна класация .... който откъсна гонещите го съотборници с над 50% нетни точки. Заслужаващо възхищение постижение, още повече че той е от имперската раса,а не номад ....както би било логично в началното развитие на ерата . Впечатлява и нетното изражение на лидера ....над 56 000 нетни точки ,постигнати само за 100 часа игра . Ерата явно обещава да бъде доста интересна...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2012, 18:22:08 »

  Мрак ще обгърне този свят  и бъдеще няма да има , а само бледият спомен за славно минало и успехи .



« Последна редакция: Януари 25, 2012, 18:33:34 от farfui » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2012, 19:46:11 »


Особено внимание заслужава лидера в индивидуалната нетна класация .... който откъсна гонещите го съотборници с над 50% нетни точки. Заслужаващо възхищение постижение, още повече че той е от имперската раса,а не номад ....както би било логично в началното развитие на ерата . Впечатлява и нетното изражение на лидера ....над 56 000 нетни точки ,постигнати само за 100 часа игра . Ерата явно обещава да бъде доста интересна...

Хане , явно е имало лека промяна в постовете преди или след снимката , защото импереца не е лидер  Wink , а иначе  *bravo* *bravo* *bravo* - да продължава в същия дух  Smiley
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2012, 00:04:38 »

Доки .... лидер е в нетната индивидуална класация Smiley ....което за имперец е много нещо .....още повече с този резултат .....Правил е по 560нетни точки на всеки един игрален час ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2012, 00:11:23 »

Или е анексирал провинции от втори и трети кръг Wink
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Foxoxo
Сержант
**

Karma: +46/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 78


Аз Съм Номер 1


Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2012, 00:28:58 »

аз съм номер 1  Grin Wink ще ва скъсам  Grin
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Януари 26, 2012, 00:46:58 »

Или е анексирал провинции от втори и трети кръг Wink
анексирал е ....две от втори и една от трети кръг:) плюс всички от 1-ви кръг  ..... само някой да ми обясни реса от де го взе толкоз:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #7 -: Януари 26, 2012, 12:32:31 »

анексирал е ....две от втори и една от трети кръг:) плюс всички от 1-ви кръг  ..... само някой да ми обясни реса от де го взе толкоз:)
Същите герои и във свят 15, как става тая работа ? Един го блокираха, но ...
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #8 -: Януари 26, 2012, 14:35:20 »

Хехе  да сега хакери ни изкарай Smiley)  .
  Определено си залужава да се следи , за хрониките в момента сме във война с 2 -ят по -нето клан ,  истинска касапница стана 22 доблест от една битка и скромната разлика от 1   MU3RT3   07:33, 26/01/2012   01:33, 28/01/2012   1 428   179
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 14:37:29 от farfui » Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #9 -: Януари 26, 2012, 14:35:55 »

И какво става сега... аз (Бай Кеч) изглеждам най-големия хакер Smiley Днеска ще нафармя 3-те седмици и ще дръпна още повече Smiley

Искам да благодаря на всички мои фенове , фенки , фенчета и всички вентилатори !
Обещавам след месец да заколим 14 прасета , 60 кила вино и 2400 кебапчета. Спецялно за моя имперски триумф ще пеят Ивана , Ивена , Ивенина и Ива Градската. Който носи тава баница , влиза без пари на партито !

Фейсбук контрол ще има , така че се облечете подобаващо

Едит : НЕ СЪМ ЧЕЛ И НЕМА ДА ПРОЧЕТА РЪКОВОДСТВОТО !!!
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 15:18:28 от Megabone » Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #10 -: Януари 26, 2012, 14:49:57 »

Хахах да не се отметнеш Smiley , всички ще ти го припомниме Tongue
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Януари 26, 2012, 16:23:10 »

никой не съм нарочил за какъвто и да е  .... просто наистина ми е чудно откъде имперец докара толкоз ресурс за толкоз кратко време ....иначе евала за скоростното развитие  .... ако съм бил убеден ,че има измама щях да съм я докладвал по реда който е даден Smiley ....за виното и кебапчетата ще се запишем с удоволствие:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #12 -: Януари 26, 2012, 16:35:57 »

Даже щях да изкарам доста повече ако 3-те седмици не ми се бяха паднали на 2х планински и един хълмист...

Ако бяха на -20% или дори на нормал крепост да съм ги нафармил преди 14-16 часа и сега да ги бия за 2-ри път... аз точно за сефте ги минах  *pardon*
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #13 -: Януари 26, 2012, 16:38:31 »

Джими, няма нищо чудно. Освен това, че имперец се развива като за номад - с много армия отрано... Сигурно и доста диаманти е похарчил
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #14 -: Януари 26, 2012, 16:39:59 »

добре де ....сподели как започна трупането на този рес ....мен първите три дена ми бяха интересни .... иначе нямаше много атаки вчера той по други играчи
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!