Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:55:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кръстоносни походи  (Прочетена 8260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Цезар
Гост
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2008, 21:49:39 »

Добре,дотук Мрак,Ахил,Отмъстителя,автора на темата и аз.Нека направо една нова тема да се направи с конкретен свят,който започва скоро,и там да се запишат всички желаещи,пък ако е писано,ще сеем смърт.
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 23, 2008, 22:41:50 »

Нека се постопли, да дойде лятото, пък тогава ще се лее кръв...  Lips Sealed
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #32 -: Февруари 23, 2008, 22:49:40 »

Лятото ще кажете зимата....Има ли поне 10 човека , все пак е българската масова игра,дайте да се отсрамим където трябва.
Активен
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 23, 2008, 23:31:46 »

Ами няма да има шеф или пък ще се избира лидер чрез гласуване, като за съветник... Иначе лесно може да се сберем такъв съюз да посмачкаме някои чужденци, но идеята ми беше да е по-масивно  *beer* Съмнявам се да се съберем 60-на примерно войни в един съюз  *hmm*
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Цезар
Гост
« Отговор #34 -: Февруари 23, 2008, 23:35:14 »

Ами няма да има шеф или пък ще се избира лидер чрез гласуване, като за съветник... Иначе лесно може да се сберем такъв съюз да посмачкаме някои чужденци, но идеята ми беше да е по-масивно  *beer* Съмнявам се да се съберем 60-на примерно войни в един съюз  *hmm*

ми пусни някоя тема,вкарай малко пропаганда,пък да видим кой ще се запише доброволец.
Активен
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 23, 2008, 23:39:27 »

Нали това казвам че няма да се съберем много хора... А темата е за идея имплементирана в играта, не за сбирка за масов бой  Smiley
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Revenger
Гост
« Отговор #36 -: Февруари 24, 2008, 00:22:09 »

Ideqta na Caesar mi dopadna.Izberete v koi svqt i kajete.
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2008, 05:02:53 »

Мисля че в случая говорите за две напълно различни неща Smiley. Идеята на автора не е действаща, така че не можем да правим кръстоносни походи (не и в смисъла на масивни войни базирани на принципа на националност Smiley
Ако е да идем на сритаме някой задник в международните светове, не трябват много хора, най-много 10-15 сериозни играчи в 2-3 съюза Smiley. И без това тия светове са толкова слаби че човек не може и на високите точки да играе ако иска да има с кого да се бие  *pardon*
Активен

Revenger
Гост
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2008, 06:19:23 »

Znam baby,no vajnoto e da sme vav meleto  Cool
Активен
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 24, 2008, 06:43:29 »

искате да идвате някъде елате в 7 свят  >Grin  !  изолде виж нетните точки в  7 свят  и сама си направи сметка  *hihi* дали няма с кого да се биеш  ;D !
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 24, 2008, 07:00:44 »

искате да идвате някъде елате в 7 свят  >Grin  !  изолде виж нетните точки в  7 свят  и сама си направи сметка  *hihi* дали няма с кого да се биеш  ;D !
Е те са минали 5 месеца от началото на ерата.. Huh? И да дойдем сега ,надали ще сме от голяма полза.. *pardon* Иначе добре се представяш там.. *bravo* *bravo* *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 24, 2008, 07:03:16 »

Ахилис не сега елате следващата ера ! Мерси правя каквото мога  Cool! а за 1 свят аз съм вече там !  *YAHOO*
« Последна редакция: Февруари 24, 2008, 07:08:07 от kiko9 » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 24, 2008, 07:22:52 »

Ахилис не сега елате следващата ера ! Мерси правя каквото мога  Cool! а за 1 свят аз съм вече там !  *YAHOO*
Ихааа *dance* *dance* *dance* Видях те... Wink И в 1 не си лош засега.. *bravo* Медалче гледам - браво.. *bravo* *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 24, 2008, 09:29:18 »

Аз ще дойда ако искате да  сритаме някой турски,румънски,италиански или американски задник..па може и сръбски  ;D ;D
Активен
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2008, 10:30:40 »

Задници бог дал колкото искаш в 7 свят, особено турски и румънски   *hahaha* *hahaha* *hahaha*! Така че ако искаш да риташ идвай в другата ера  *freak*! И сега пак някои ще кажат, че отново се отплесваме от основната тема  *pardon*! Идеята е добра за някои светове и лоша за други ! На мен примерно ми харесаха правилата за съюз в галактиката и новите роли, които се въвеждат там  *bravo* *bravo* *bravo*!  Ще е хубаво нещо да се взаимства от там и да се приложи тук Wink Wink Wink ! Ако не сте ги чели прочетете и вижте сами дали съм прав  *ok* !
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!