Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:08:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кръстоносни походи  (Прочетена 8261 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 23, 2008, 03:40:49 »

в международните няма предимство за никоя държава - единицата си е малко български,макар по принцип да не е такъв...ама до мен в 5 има 5 българи от 100 човека...колко от тях са активни е съвсем отделен въпрос.като бройка примерно турците са колкото българите,ако не и повече - и не ни трябва такава опция,с диването още преди да сме в един съюз си ги тупахме съвместно.но определено си е друго,ако имаше обявена национална война - само дето има една подробност - те войните ще са българия срещу турция или румъния.в краен случай полша.просто няма толкова много много еднонационални играчи...и понеже ще изнесем всички,само турците могат да се опънат донякъде,ще изглежда като расизъм(всъщност не е,ама...) - съответно хич не вярвам да стане тая идея.

Ми примерно във случая с норвежците, може да се съберат датчани, норвежци, шведи и финландци... Като се създава алианса името се посочва Скандинавия и влизат всички държави оттам...
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 03:43:02 от Gen_Vejdi » Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2008, 04:41:36 »

Това което ми харесва в предложението е идеята за "тотална война". Мисля че е много по-интересно когато два равностойни съюза съставени от опитни играчи се изправят един срещу друг. Това бе постигнато последната седмица в свят 4 когато повечето добри играчи се включиха към един от двата воюващи съюза. В такъв смисъл, бих подкрепила напълно кръстоносните походи, особено ако се запази и изискването за обхват. Но определено не знам дали няма да изглежда зле ако ходим да обявяваме походи само на турските съседи. Което не значе че не може да се справяме индивидуално Wink
Активен

kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2008, 05:01:26 »

Елате и вижте 7 свят ! щракнете по нетни точки да видите какви играчи преобладават ! нестига че са много а и имат невероятен късмет ! незнам но досега не бях виждал нападател да бие на 34 морал ! при положение че аз примерно имам с 20 000 армия повече от него !
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2008, 05:25:33 »

черна магия  *hmm*
Активен
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2008, 05:29:01 »

незнам магия ли е ама този същия ми писа че бил най големия късметлия на света ! говорим за спечелена доблест 154 !
Активен
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2008, 05:31:04 »

а и при положение че имам ниво на тактики +1 над неговите ! така че правилата за победа нищо се кривят от време на време ! *sos*
Активен
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2008, 13:58:23 »

кико9 и аз съм имал победа на 34 морал , ама недей спами темата сега с това, обсъждай идеята... >Grin
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
kiko9
Сержант
**

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2008, 20:22:44 »

кико9 и аз съм имал победа на 34 морал , ама недей спами темата сега с това, обсъждай идеята...
темата няма какво да се обсъжда правят го и ги почваме ама незнам с кого !  >Grin всички се крият и играят в 1 свят ! елате при мен в 7 свят да видите какво ни правят и колко сме единни като черупка на яйце    Cry ! незнам кои ще се съберат и срещу кого ще воюват ! Най-много още повече да ни попилеят !
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2008, 21:11:07 »

кико9 и аз съм имал победа на 34 морал , ама недей спами темата сега с това, обсъждай идеята...
темата няма какво да се обсъжда правят го и ги почваме ама незнам с кого !  >Grin всички се крият и играят в 1 свят ! елате при мен в 7 свят да видите какво ни правят и колко сме единни като черупка на яйце    Cry ! незнам кои ще се съберат и срещу кого ще воюват ! Най-много още повече да ни попилеят !
Eла ти се скрий в 1 ви свят ако мислиш че е толкова уютно и лесничко... *pardon*
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 21:33:53 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Цезар
Гост
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2008, 21:22:38 »

Отлонихме се от темата.Аз съм съгласен за кръстоносен поход,чакам да се каже международен свят понеже играя само в българските.Не че съм кой знае колко опитен,който иска може да ми поиска класацията там където играя.
Активен
Revenger
Гост
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2008, 21:23:20 »

Dobra ideq,no shte se izpokarat koi da e shef  ;D
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2008, 21:25:07 »

Dobra ideq,no shte se izpokarat koi da e shef  ;D
ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ Huh?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 23, 2008, 21:27:27 »

Бройте и мен...  *beer* Казвате къде и идвам.. >Grin >Grin Няма значение кой е шеф - целта е важна... >Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2008, 21:28:18 »

целта оправдава клането май беше...
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Revenger
Гост
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2008, 21:30:35 »

Az sam v svqt 2 ako moga da pomogna sled vreme na nqkoi BG igrach obajdaite se
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!