Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:00:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДИАМАНТИ  (Прочетена 3557 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« -: Януари 19, 2012, 15:19:18 »

Здравейте , имам въпрос който засяга много от играчите на ИО ! Всички гилдии ги направихте в пакета ПРЕМИУМ , ами тези който са си заплати ли за тях преди това какво става??? Защото на мен много от диамантите ми изгарят по този начин???
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Януари 19, 2012, 15:22:57 »

Здравейте , имам въпрос който засяга много от играчите на ИО ! Всички гилдии ги направихте в пакета ПРЕМИУМ , ами тези който са си заплати ли за тях преди това какво става??? Защото на мен много от диамантите ми изгарят по този начин???


Цитат
2. Всички гилдии вече ще бъдат част от един общ пакет, наречен Премиум.

Играчите, които понастоящем имат активни Премиум и/или Гилдия/и, получават автоматично новия общ Премиум пакет, активен за периода на най-големия си досегашен пакет Премиум или Гилдия.

Пример: Ако сте имали Премиум, изтичащ след 7 дни, Гилдия на Лечителите, изтичаща също след 7 дни, и Гилдия на Занаятчиите, изтичаща след 1 месец, получавате целия общ Премиум пакет (с активни всички 7 гилдии) за 1 месец.


четете първо... пък тогава питайте
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #2 -: Януари 19, 2012, 15:25:05 »

Ти пак не разбра  :Х  За гилдии на лечението аз съм дал 200 диаманта, за гилдия на еди кво си аз съм дал 200 диаманта и сега ви го правите в общ ПРЕМИУМ пакет и каде отиват моите 400 диаманта ?!!? Дано си ме разбрал сега Wink
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #3 -: Януари 19, 2012, 15:28:23 »

Ти пак не разбра  :Х  За гилдии на лечението аз съм дал 200 диаманта, за гилдия на еди кво си аз съм дал 200 диаманта и сега ви го правите в общ ПРЕМИУМ пакет и каде отиват моите 400 диаманта ?!!? Дано си ме разбрал сега Wink

 е за тия изхарчените до момента диаманти получаваш всички 7 гилдии с активност равна на най-късно изтичащата ти гилдия или премиум от стария вариатн... как да ти го обясня по-просто
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #4 -: Януари 19, 2012, 15:32:00 »

Нали всички потребители с активен ПРЕМИУМ пакет получават безплатно всички гилдиии ?! Аз за 7 гилдии който бяха до сега съм дал 1 400 диаманта примерно пък ПРЕМИУМ пакета ще си го активирам за 200 диаманта :@ как да ти го обясня.... ?! Изгарят ми сумати диаманти в момента а ти ми казваш как да ги го обясня.....
Активен
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #5 -: Януари 19, 2012, 15:43:19 »

ПРИМЕР: ИВАНЧО ИМА АКТИВИРАНА ГИЛДИЯ ЗА ЛЕЧЕНИЕ ЗА 6 МЕСЕЦА , МАРИЙКА ИМА АКТИВИРАНИ 7 ГИЛДИИ ЗА 6 МЕСЕЦА И ДВАМАТА ПОЛУЧАВАТ  АКТИВНИ ВСИЧКИ ГИЛДИИ ЗА 6 МЕСЕЦА И ПАКЕТ ПРЕМИУМ ?!?! КАК ДА СИ ГО ОБЯСНЯ ТОВА?
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #6 -: Януари 19, 2012, 15:46:38 »

Нали всички потребители с активен ПРЕМИУМ пакет получават безплатно всички гилдиии ?! Аз за 7 гилдии който бяха до сега съм дал 1 400 диаманта примерно пък ПРЕМИУМ пакета ще си го активирам за 200 диаманта :@ как да ти го обясня.... ?! Изгарят ми сумати диаманти в момента а ти ми казваш как да ги го обясня.....

    Не ми се вярва в края на ерата да си заредил наново максималния пакет (като време на гилдиите), така че при всички положения имаш някоя друга гилдиия или премиум с по голям период от останалите. При рестартиране на ерата всички получават опцията "премиум" в стария вариант за който се плащаше 250 диаманта мах. Новия вариант на премиума е само гилдии. Ако си имал активен премиум или гилдия (в стария вариант), която ще изтече примерно 3 месеца след страртирането на новата ера, то получаваш активни всичките 7 гилдии за 3 месеца без да плащаш нищо. В новия вариант не може да избираш примерно да активираш 2-3 или 4 гилдии само, или всички или нищо.
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #7 -: Януари 19, 2012, 15:51:34 »

На тебе не ти се вярва но всички гилдии ми бяха активни до средата на АВГУСТ Huh?? за всяка една съм давал както ти каза по 250 диаманта по 7гилдии- проста сметка излиза че аз съм дал 1750 диаманта на вятъра така ли да го разбирам ?!?! НЕЩО НЕ СТЕ ГО ПРЕМИСЛИЛИ КАТО ХОРАТА МИ СЕ СТРУВА?
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Януари 19, 2012, 16:02:33 »

На тебе не ти се вярва но всички гилдии ми бяха активни до средата на АВГУСТ Huh?? за всяка една съм давал както ти каза по 250 диаманта по 7гилдии- проста сметка излиза че аз съм дал 1750 диаманта на вятъра така ли да го разбирам ?!?! НЕЩО НЕ СТЕ ГО ПРЕМИСЛИЛИ КАТО ХОРАТА МИ СЕ СТРУВА?


   1. Само премиумът е 250 диаманта.
   2. Всяка гилдия е по 200 диаманта.

така че платеното е 1650 диаманта (7*200=1400 и 250 за премиум). новия вариант е за 959 за 9 месеца... просто си имал кофти късмет че си избързал
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #9 -: Януари 19, 2012, 16:05:50 »

и какво става с тия по твоята сметка 700 диаманта , за който аз съм си платил ?!  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #10 -: Януари 19, 2012, 16:08:49 »

Е какво да става ? Ти си получил това за което си платил, не си получил по-малко. Пазара се променя, сега който купува ще му е по - евтино  *pardon*
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #11 -: Януари 19, 2012, 16:28:03 »

и какво става с тия по твоята сметка 700 диаманта , за който аз съм си платил ?!  *pardon* *pardon* *pardon*

А какво става ако си купиш един хляб за 1лв. и след половин час му намалят цената на 80ст? Питаш ли какво става с твоите 20 ст. които си платил повече?
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #12 -: Януари 19, 2012, 17:02:14 »

Ми казвайте малко по отрано като сте решили да ги правите тия промени !!! Щото 700 диаманта не са 20ст а са към 80 лева нали се сещаш УМНИКО Smiley)
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #13 -: Януари 19, 2012, 17:14:36 »

Ами то по принцип играта е безплатна  *pardon*
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #14 -: Януари 20, 2012, 15:01:45 »

Цената на пълния пакет екстри се намалява за всички. Екипът е направил така, защото очаква офертата да стане по-привлекателна и повече хора да платят за нея. А не защото по някаква причина е имал вина и досега услугата е била на по-висока цена от тази, която трябва да бъде.

Ето ти друг пример: купуваш си една плазма на 5000 лева по средата на ноември. Декември обаче пускат коледните промоции и плазмата е на цена 4500. Би ли завел дело срещу търговеца и на какво основание?
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!