Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:53:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 406738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2085 -: Август 13, 2012, 00:12:26 »

IRONHEART vs RUFFIANS   2012-08-13 08:06:29   2012-08-20 08:06:29  Cool
Тия хора зорлян искат ни дават съюзната военна  Grin Grin Grin
   
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2086 -: Август 13, 2012, 12:10:05 »

Ден -6ти
RUFFIANS vs PrimoVicto   2012-08-07 21:08:13   2012-08-14 21:08:13
След 6 дни гоненения  на Полските армии установихме че в атака трудно ша ги хванем. yoda (втория по военни в ерата ) два дни го тормозехме и засичахме и успяваше да се измъкне.Трябваше да ги дебнем в защита но те палят и грабят само в блоковете за това трябваше план ..реших да ида при тяхната касичка уж на сейф и да го дебна в защита с 110к ръкави  Cool.Предпазлив yoda започна с пожарите но праща леки кончета към които не проявих интерес ,както се казва да за вземеш трябва и да дадеш пуснах му леките да минат ...нещете ли иде втора вълна един пожар леки с един  елитни кобилки   Embarrassed Кат ги видях им се зарадвах






и подготвих масата е вкусен е полския суджук  Grin Grin Grin



Тая война за мен е приключила има 30-32 часа и даже да си пръснат тапите  от яд полските ''биячи'' немат шанс ...освен да им благодаря за военните приходи които ще взема друго нема  *hihi*
Сега да видим как ще оправим хърватския тим ,дано са се научили да воюват че в един друг свят беха под името crowarior ама слаба ракия беха (занулихме ги )  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Август 13, 2012, 12:34:11 от _P0BeDiTeL_ » Активен

glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #2087 -: Август 14, 2012, 21:05:22 »

Абе вие нямаше ли да сте задружни тая ера  Grin
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2088 -: Август 15, 2012, 00:35:11 »

IRONHEART vs RUFFIANS   2012-08-13 08:06:29   2012-08-20 08:06:29  Cool
Тия хора зорлян искат ни дават съюзната военна  Grin Grin Grin
   
Къна не си мисли, че след като са им взели война Ма3х на IRON ще я вземете и вие! Ще се радвам да ме опровергаеш, но аз мисля, че няма да можете дори и на половината на точките който ще вземат да направите! Тогава ще разберете, защо точно тях исках да спрем и се нервех за дето не помагате! Няма как да стане без да се обедините с Ма3х, защото те на тях са мн далече! Сега Миро предполагам ще ви помага със шпионажа и с квото може, но пак няма да успеете! Интересното обаче е къде вие бяхте като аз поисках помощ? Вики която като не може да вее байрака поради войната е модирала, а иначе знаеше да си отваря устата, че аз съм бил едва ли не диктатор и, че съм казвал на съюза ви кво да прави... г-жа форум която никога нищо не е постигнала в тая игра!

Да оставиме личните дразги на страна и да ви обясна! Сега във хода на войната ще разберете, че без обединение на двата съюза, или поне сътрудничество ,но такова което трябва да е, няма да стане! Ще разберете и защо аз си изтрих акаунта! Защото не виждах смисъл да играя при положение, че са ни толкова далече, а вие не само не показахте желание за помощ, ами и Дама Форум тръгна с острите езици да ме обвинява в кво ли не! При два скарани според мене най-добри съюза не желая и няма да играя, защото също като Мецана така и Вики ще извърти нещата все едно Ма3х или по-точно аз съм виновен... еми затова мен да ме няма, да видим Вики -мода, Вики -форума и Вики - байрака с кой ще се оправдае!  Grin

А ти Кънчо, понеже беше също толкова добър в пожеланията си ще използвам една твоя фраза ... Никога не е късно да станеш за резил и ще добавя, че от високо много боли като се падне! Защото със битките срещу Primo дето показахте се спукахте да се хвалите колко сте добри! Ами сега къде са постовете къде са атаките, къде са военните точки? Обзалагам се че дори не можете да ги шпионирате  Smiley Да,  мн е гадно нали? В същото положение беше и Ma3x и я взе, споко и успех!  ;D Всъщност след тая война дори и на вас ще ви стане ясно кой от двата съюза Ма3х и RUFFIANS е по-добрия!
« Последна редакция: Август 15, 2012, 00:50:14 от R.o.Y. » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2089 -: Август 15, 2012, 00:50:32 »

Къна не си мисли, че след като са им взели война Ма3х на IRON ще я вземете и вие! Ще се радвам да ме опровергаеш но аз мисля че няма да можете дори и на половината на точките който ще вземат да направите! Тогава ще разберете защо точно тях исках да спрем и се нервех за дето не помагате! Няма как да стане без да се обедините с Ма3х защото те на тях са мн далече! Сега Миро предполагам ще ви помага със шпионажа и с квото може, но пак няма да успеете! Интересното обаче е каде вие бяхте като аз поисках помощ? Вики която като не може да вее байрака поради войната е модирала, а иначе знаеше да си отваря устата че аз съм бил едва ли не диктатор и, че съм казвал на съюза ви кво да прави... г-жа форум която никога нищо не е постигнала в тая игра!

Да оставиме личните дразги на страна и да ви обясна! Сега във хода на войната ще разберете, че без обединение на двата съюза или поне сътрудничество но такова което трябва да е няма да стане! Ще разберете и защо аз си изтрих акаунта! Защото не виждах смисъл да играя при положение че са ни толкова далече а вие не само не показахте желание за помощ ами и Дама Форум тръгна с острите езици да ме обвинява в кво ли не! При два скарани според мене най-добри съюза не желая и няма да играя, защото също като Мецана така и Вики ще извърти нещата все едно Ма3х или по-точно аз съм виновен... еми затова мен да ме няма да видиме Вики -мода, Вики -форума и Вики - байрака с кой ще се оправдае!  Grin

А ти Кънчо понеже беше също толкова добър в пожеланията си ще използвам една твоя фраза ... Никога не е късно да станеш за резил и ще добавя, че от високо много боли като се падне! Защото със битките срещу Primo дето показахте се спукахте! Ами сега къде са постовете къде са атаките къде са военните точки? Обзалагам се че дори не можете да ги шпионирате  Smiley Да  мн е гадно нали? В същото положение бяхме и ние и я взехме споко и успех!  ;D

Вражески съюз    Начало на войната    Край на войната    Спечелени точки    Загубени точки    Общо
PrimoVicto    2012-08-07 21:08:13    2012-08-14 21:08:13    10341    6435    3906
IRONHEART    2012-08-13 08:06:29    2012-08-20 08:06:29    1511    851    660
   

Е ми  ние можем да си снимаме(е почти всички ) ,но с твоите глупави действия остави ма3х без спай  Wink битки ще има и то много армии ще хванем ако не в атака поне в защита ще спрем някой друг и не само че ще я вземем войната но и при следваща възможност ще обявим друга  Cool
Вики е на море на от два дни чакаше да свърши с примо да не стане фал с %  ;)Като се върне ще продължи да си играе и за твоя информация има повече армия от бившияти акаунт и повече от всеки един от ма3х  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Август 15, 2012, 00:56:08 от _P0BeDiTeL_ » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2090 -: Август 15, 2012, 00:54:21 »

  Всъщност след тая война дори и на вас ще ви стане ясно кой от двата съюза Ма3х и RUFFIANS е по-добрия!
Това може да се разбере само и единствено в пряк двубой! Приемам придезвикалства когато и където решите се обадете  Cool
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2091 -: Август 15, 2012, 00:56:36 »

Вражески съюз    Начало на войната    Край на войната    Спечелени точки    Загубени точки    Общо
PrimoVicto    2012-08-07 21:08:13    2012-08-14 21:08:13    10341    6435    3906
IRONHEART    2012-08-13 08:06:29    2012-08-20 08:06:29    1447    851    596

Е ми  ние можем да си снимаме(е почти всички ) ,но с твоите глупави действия остави ма3х без спай  Wink битки ще има и то много армии ще хванем ако не в атака поне в защита ще спрем някой друг и не само че ще я вземем войната но и при следваща възможност ще обявим друга  Cool
Вики е на море на от два дни чакаше да свърши с примо да не стане фал с %  ;)Като се върне ще продължи да си играе и за твоя информация има повече армия от бившияти акаунт и повече от всеки един от ма3х  Grin Grin Grin
Мойте действия целяха да покажат бездействието на Ма3х Защото никой не пожела да вдига шпионаж друг не пожела да има машини и трето като хванахме блока на Reds със събрана армия нямаше кой да го палне дори! Но горивото което разпали същинския огън го наля Вики!
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2092 -: Август 15, 2012, 00:58:02 »

Това може да се разбере само и единствено в пряк двубой! Приемам придезвикалства когато и където решите се обадете  Cool
Да бе  Grin Лесно е да го кажеш когато знаеш че мен ме няма! както и да е, успех във войната въпреки, че мн се съмнявам!
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2093 -: Август 15, 2012, 01:02:02 »

Мойте действия целяха да покажат бездействието на Ма3х Защото никой не пожела да вдига шпионаж друг не пожела да има машини и трето като хванахме блока на Reds със събрана армия нямаше кой да го палне дори! Но горивото което разпали същинския огън го наля Вики!
Не ти запали огъня ,тя просто ти каза истината каквато е...
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2094 -: Август 15, 2012, 01:02:25 »

Като се върне ще продължи да си играе и за твоя информация има повече армия от бившияти акаунт и повече от всеки един от ма3х  Grin Grin Grin
Ами Кънчо ти най- добре знаеш, че въпроса не опира до тва колко армия имаш,а  как я използваш и тоочно Вики тоя спорт не го умее ама хич даже, И не бъди толкова сигурен, че Ако знаеш  Commander кво има ще кажете че е не възможно, но въпроса пак опира до това кво се прави с нея нали?  Wink
« Последна редакция: Август 15, 2012, 01:06:45 от R.o.Y. » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2095 -: Август 15, 2012, 01:04:08 »

Да бе  Grin Лесно е да го кажеш когато знаеш че мен ме няма! както и да е, успех във войната въпреки, че мн се съмнявам!
Защо преди да си изтриеш акаунта не ни пусна една война (както плашеше гаргите) имаше възможност  ;D
А сега кат те няма колкото и да бърбаросваме файда няма  wassup
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2096 -: Август 15, 2012, 01:05:25 »

Не ти запали огъня ,тя просто ти каза истината каквато е...
Не тя просто няма свят в който да е играла и да не се е скарала във форума с половината българи, гледал съм и постовете и разправиите в другите светове във форума! Квото и да е не трябваше така да реагира, защото сега разделението на българите е пълно всеки дърпа към себе си и накрая пак други ще оберат военните! Като ме няма мене погледни на колко е втория от Reds? Кога ще го стигнете? Никога! Ае лека  Smiley
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2097 -: Август 15, 2012, 01:06:31 »

Ами Кънчо ти най- добре знаеш, че въпроса не опира до тва колко армия имаш,а  как я използваш и тоочно Вики тоя спорт не го умее ама хич даже, И не бъди толкова сигурен, че АКо знаеш  Commander кво ще кажете че е не възможно, но въпроса пак опира до това кво се прави с нея нали?  Wink
А Commander какво прави с неговата ? Освен че редс1 му я убива и от време на време пали друго не съм видял от него ,защо ли?  *scratch*
Всеки си използва армията по предназначение  Tongue
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2098 -: Август 15, 2012, 01:07:27 »

А Commander какво прави с неговата ? Освен че редс1 му я убива и от време на време пали друго не съм видял от него ,защо ли?  *scratch*
Всеки си използва армията по предназначение  Tongue
Същото казах и аз в предния ми пост, лека!
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2099 -: Август 15, 2012, 01:10:34 »

Като ме няма мене погледни на колко е втория от Reds? Кога ще го стигнете? Никога! Ае лека  Smiley
На колко военни е от редс втория ,ми не да го стигаме аз ще взема военната и не мисля че редс1 ще издържи на темпото ми ,това че до сега бях в немско и немах време от месец имам и ще имам до края на ерата  Wink Ти видя че не можеш да го удариш и че точките които взимаше от оная каса с 8цата не стигат да го стигнеш и се предаде...Лесно се отказваш  Wink  *beer*
Активен

Страници: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!