Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:35:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 406511 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2025 -: Август 07, 2012, 22:05:33 »

ЕЙ СТРАХОТНИ СТЕ !!! АЙДЕ ВСИЧКИ БГ-ТА НА КЮТЕК  ...КОЙ КОГО ДОКАЧИ ....И ПРЕДЛАГАМ ОЩЕ СЕГА ДА ДАДЕМ ВСИЧКИ КЛАСАЦИИ НА ЧУЖДЕНЦИТЕ А НИЕ ДА СИ ПРАВИМ МЕЛЕТА ПОМЕЖДУ СИ .... някакви поляци и хървати ни скъсват от закани а ние си траем ( дали да не си свалим гащите отсега а )   Я СЕ ОСЪЗНАЙТЕ БРЕ ХОРА    *crazy*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Evo
Гост
« Отговор #2026 -: Август 07, 2012, 22:11:28 »

ЕЙ СТРАХОТНИ СТЕ !!! АЙДЕ ВСИЧКИ БГ-ТА НА КЮТЕК  ...КОЙ КОГО ДОКАЧИ ....И ПРЕДЛАГАМ ОЩЕ СЕГА ДА ДАДЕМ ВСИЧКИ КЛАСАЦИИ НА ЧУЖДЕНЦИТЕ А НИЕ ДА СИ ПРАВИМ МЕЛЕТА ПОМЕЖДУ СИ .... някакви поляци и хървати ни скъсват от закани а ние си траем ( дали да не си свалим гащите отсега а )   Я СЕ ОСЪЗНАЙТЕ БРЕ ХОРА    *crazy*
То ние хубаво , ще се сбием ...ама няма ни стигнат армиите да се изтрепем взаимно , ми се струва
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2027 -: Август 07, 2012, 22:42:57 »

То ние хубаво , ще се сбием ...ама няма ни стигнат армиите да се изтрепем взаимно , ми се струва


Абе мани мани луда работа  Shocked   а ние се мъчим тука с примото    yoda(PrimoVicto)    B_M_W(CMF)    289    0    34    513    57600    0    19
 Embarrassed
   
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2028 -: Август 07, 2012, 22:46:55 »


Абе мани мани луда работа  Shocked   а ние се мъчим тука с примото    yoda(PrimoVicto)    B_M_W(CMF)    289    0    34    513    57600    0    19
 Embarrassed
   
  Grin
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #2029 -: Август 07, 2012, 22:54:06 »

Grin Grin Всеки ден ставаш с различна нагласа, какво сънуваш не те знам, но си прекалено объркан. Да те подсетя:
1 версия Ние българи няма да нападаме...
2 версия Ние българи няма да нападаме освен съюза на Девил.
3 версия Вече нападаме българи
До края на ерата ще има 220 версии още и това само подсказва че се нагаждаш както те устройва.Аман от фурнаджийски лопати. Кънчо добре ти го каза: Приятелството не се изразява в ползи.  *heart*
Поздравявам те колко умело си изми ръцете с мен, сега след като получи това, което искаш може вече да си хепи. Дали армията ти ще яде времето ще покаже, но резил трудно се чисти. Ако искаш сапун пак ми се обади. *rose*
За последен път казвам, че това което исках да получа е подкрепа от съюзник който се обиди на думите ми за пасивната си игра! Това исках да получа и не аз развалих договора в крайна сметка нали? Не съм ви обидил или нарекъл както вие неспособни нито съм ви се канил че ще станете за резил както също вие казахте за нас! Когато пишех за БГ-тата пишех за нас в множествено число, че сме смешни и не ставаме... върни на зад и прочети хубаво какво пише!
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2030 -: Август 07, 2012, 22:55:01 »

  Grin



 *hihi* *hihi* *hihi* *ok*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #2031 -: Август 07, 2012, 22:57:23 »

R.o.Y. не напада Българи??? Това момче незнае какво приказва.
Активен
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #2032 -: Август 07, 2012, 23:00:31 »

А миналата ера през повечето време беше в мод за да не го удари някое манекенче,а сега се прави на велик играч.......тцтцтц
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #2033 -: Август 07, 2012, 23:00:55 »

За последен път казвам, че това което исках да получа е подкрепа от съюзник който се обиди на думите ми за пасивната си игра! Това исках да получа и не аз развалих договора в крайна сметка нали? Не съм ви обидил или нарекъл както вие неспособни нито съм ви се канил че ще станете за резил както също вие казахте за нас! Когато пишех за БГ-тата пишех за нас в множествено число, че сме смешни и не ставаме... върни на зад и прочети хубаво какво пише!

Пак си в грешка. Обидени няма. Просто се опита да влизаш с инструкции в съюз различен от твоя. По повод обидите може да ми покажеш къде съм използвала реплики към теб подобни на отварачка и т.н. Също така не знам някой да дуе мускули за величие спрямо така наречените му съюзници и да им обяснява как ще веят пране и дрън дрън приказки от селски вечеринки. Страшно мъжкарска постъпка е това от цяла карта да се огледаш в мен, за което имаш моите адмирации. Аз жаргон на отварачките още не съм почнала да използвам, но случи ли се ти ще си първия, който ще го прочете. Елитаризмът ти днес определено куца. И дано е само днес.  *rose* А по повод договора .....пожела го, получи го. Лидерът ми определено не е човек, който се подава на провокации, закани и манипулации и много добре го знаеш. Лека вечер.

И така ли си научен да искаш подкрепа - с публична изява изразена в градация: цинизъм-обида-закана. Пробвай някъде другаде следващия път.  *rose*
« Последна редакция: Август 07, 2012, 23:05:01 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Evo
Гост
« Отговор #2034 -: Август 08, 2012, 00:02:55 »

Офф... почвате да ме ядосвате ... !!
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #2035 -: Август 08, 2012, 12:35:41 »

защо само се плювате не мога да разбера всички имате договори с нас искате война срещу чужденци има я просто се изисква малко смелост да я обявите пари няма да давате за нея от това по добър подарък не виждам ама май сте свикнали само да се дразните едни други до това заключение стигнах и накрая всяка една класация пак чужденците щения вземат защото никога не сме единни а и не виждам как ще стане ако продължавате по този начин
Колега, с удоволствие бих се пуснал на примото, тях не сме ги били още, но за съжаление от 18 акаунта в момента се вясват най-много по веднъж на ден, не повече от 5 човека. Съжалявам, просто нямаме капацитет, да не говорим, че "любимците" ни дефендер също могат да бъдат поблъскани и игор да се отсърди и да влезне в играта.  Smiley
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #2036 -: Август 08, 2012, 12:48:59 »

И да попитам, защо 2 /два/ български съюза воюват срещу малкото ни братче? Не че то е много стока де...  Grin  но ми се струва малко обидно! Дали да не вземем да изтряскаме графството и дефермерите?
Активен

patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2037 -: Август 08, 2012, 13:01:33 »

И да попитам, защо 2 /два/ български съюза воюват срещу малкото ни братче? Не че то е много стока де...  Grin  но ми се струва малко обидно! Дали да не вземем да изтряскаме графството и дефермерите?


Ами и не мен ми е странно , ама ....както казах луда работа *crazy*  А като чета и във форума май още БГ войни ще се заформят , което си е глупост , но това си е мое мнение
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2038 -: Август 08, 2012, 14:31:09 »

Добре де а Примо вече са на 50.01 % а воината не свършва !!!! сега някой няма ли да каже нещо а ??
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #2039 -: Август 08, 2012, 14:37:54 »

2127144
1063599 (50%) къде го видя това 50.01,а и явно играта не го отчита това .01
« Последна редакция: Август 08, 2012, 14:46:58 от PUMATA » Активен
Страници: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!