Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 11:05:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408953 пъти)
0 Членове и 21 Гости преглежда(т) тази тема.
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1890 -: Юли 31, 2012, 11:10:38 »

и аз не разбирам защо му обръщате внимание, каза го - убий глупака с мълчание.............мозъчните клетки не се възстановявали, струва ли си да си хабиш нервите с всеки нещастник, който срещаш по пътя си.............ако не му се връзвате на голите словоизлияния скоро ще хване гората
значи,бая глупаци има тука за убиване,водки,тахита,рогати,братята на ум и ангеларии и още един куп нещастници......
 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1891 -: Юли 31, 2012, 11:13:08 »

В очакване на отговор оставам, Администратори!
ей спокойно че и вие обиждате ок....не се пани за администраторите.колко аз толкова и вие ще трябва да го отнесете
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1892 -: Юли 31, 2012, 11:17:31 »

Абе тая каракуда още ли е тука, и се прави на велик, не му било приоритет играта но пише та се пушек вдига, плюнки хвърчат на ляво и дясно. Каракудо, ти не си велик, ти просто си поредната ощипана кокона незнаеща български и не можеща да пише на български.

колкото аз толкова и вие измисляте прякори има още ще ги извадя сега ,не се пани за наказание,щото ни  вие трябва да сте наказани...не съм обидил никoй-само прякори  както и  вие също правите .ок
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1893 -: Юли 31, 2012, 11:20:51 »

Нещо не схванах ... наклон на оназ ми работа ли се опитваш да ми дадеш ?!?!

Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1894 -: Юли 31, 2012, 11:22:45 »

« Последна редакция: Днес в 20:48:09 от barraccuda »  на твой пост ... а и граг също не го знам кой е ...баси ,с извинение ,тъпото парче е таз риба...


ми кажи кой е де -аз знам,опаааа още една обида към мене-баси тъпото парче....това не е ли към псувните бе  котраг,или за вас може за другите не
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1895 -: Юли 31, 2012, 11:25:53 »

... Господа, АДМИНИСТРАТОРИ!!! До кога ще го търпим тоя субект?! Преди време заради едни къде по-леки словесни "битки" с Добри (ARAGORN) щях да отнеса бан. А тоя извлек сее смрад навред безобезпокояван! Дали не е някой от ВАС самите се чудя. Очаквам справедливо наказание, както тук, така и в ИО - ако е активен там!
какво да търпиш бе ,дал сам ти примери малко по горе кой кого обижда ,,,,,извади ми ти някои пример дали сам напсувал някои или обидил по някакъв начин от вашите прякори,за полицаичет,розиетка и така нататъка,каракуда....и там подобни,кво си заревал такъв.
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1896 -: Юли 31, 2012, 11:31:42 »

това не е ли обида  бе котраг.....аааааааааааа


ГОСПОДА АДМИНIСТРАТОРИ АКО М
Е НАКАЗВАТЕ,ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И НА ТИЯ ДРУГИТЕ ЗА НАКАЗАНИЕ.....ТО Е ЯСНО чЕ ИМА ПОДЛИЗУРКОВЦИ ТУКА.....НЕ ПРЕВРЪщАИТЕ ТОЯ ФОРУМ В БАщИНИЯ НА ЕДНИ......А ДРУГИТЕ ДА НЕ МОГАТ ДА СЕ ОБАДЯТ,НЕ ВСИчКИ СА НА ЕДНО МНЕНИЕ,ТУКА МОЖЕ ДА СЕ СПОРИ ,НЕЗНАМ ЗА КАКВО НАКАЗАНИЕ РЕВЕ ТОЯ КОТРАГ...КАТО НЕ САM ОБИДИЛ НИКOЙ.
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1897 -: Юли 31, 2012, 11:35:16 »

Горе долу те разбрах сега...в момента 'гоня' елементи на Дефендер ... основни играчи на Вермахт не са хванати ... още нещо да те интересува ?!
КОЙ СЪМ АЗ БЕ ПИч....КАЖИ КАТО ЗНАЕш...И браво бе   ДОН КИХОТЕ,продължавай да ги гониш хахаха до края на ерата има още хахахахах,ти все ги гониш хахахахха
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1898 -: Юли 31, 2012, 11:37:23 »

« Последна редакция: Днес в 20:48:09 от barraccuda »  на твой пост ... а и граг също не го знам кой е ...баси ,с извинение ,тъпото парче е таз риба...

      reds_1-тоя сам аз и преди ти казах кой сам играя за чужденците,че при вас много тягосно....
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1899 -: Юли 31, 2012, 11:39:21 »

какво да търпиш бе ,дал сам ти примери малко по горе кой кого обижда ,,,,,извади ми ти някои пример дали сам напсувал някои или обидил по някакъв начин от вашите прякори,за полицаичетa,розиетка и така нататъка,каракуда....и там подобни,кво си заревал такъв.

и чак пак извлеек ме наричаш,ми и тебе трябва да те накажат с банн тогава хахахах
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1900 -: Юли 31, 2012, 11:42:37 »

То , мисля че го бяха отстранили ...ама нека си пише , бре ... колкото му се отдава де , че май е скаран с българският език като гледам ...а и с централния си мозък , ако изобщо има такова нещо , де ... Smiley))
бяха ме наказли за два дена...не отстранили хахахаха,пак не си разбрал....със  същото  име ...хахахах,все неразбрал и все ги гони.....върви на олимпиадата там се гонят хахахах
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1901 -: Юли 31, 2012, 11:57:58 »

Чудесно си оспамил ...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1902 -: Юли 31, 2012, 14:03:34 »

доколкото си спомням по мое време беше разрешен по един пост на човек ....не по десет -двадесет последователни Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1903 -: Юли 31, 2012, 15:13:03 »

доколкото си спомням по мое време беше разрешен по един пост на човек ....не по десет -двадесет последователни Smiley


Човекът, явно обича да води монолози.  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Evo
Гост
« Отговор #1904 -: Юли 31, 2012, 18:51:43 »

Аз май наистина , ще взема да го ударя в играта.... че се опитва и да послъгва с кой ацц играе *hihi* *hihi*
Активен
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!