Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 06:41:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408514 пъти)
0 Членове и 13 Гости преглежда(т) тази тема.
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1875 -: Юли 30, 2012, 15:25:19 »

wermahta разоръжи един играч, тогава знаете колко е мощен и силен DEFENDER *TRAINING*
браво бе мъжки,намери се някой да им пише истин и,като мене....че тия тука са са насъдили и си мислят че им е бащиния.....браво продължавай в същия дух...майни гио тия драскачи тука като оня водката-абсолют ли е къв там.....хахахха само лае......тука,опуснал тоя опуснал оня -are begai бе водка че си смешник.
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1876 -: Юли 30, 2012, 15:30:50 »

ейййй , германчета  Grin тоя Игор ви пръсна замбите  *hahaha* *hahaha* *hahaha*...................бере ви , като сутрешни гъби  *HUNTER*

точно така и не само това им прасна на тия 6матки.....ето го още един мъжкар дето им пише истините на тия тука вадки мотки....там рогати,невидими ,партизани медалисти тука дет са палили с 1000 копия в началото
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1877 -: Юли 30, 2012, 15:32:52 »

Точно ти ,не трябва да го казваш това .. *hihi* *hahaha*

ми кой бе ти ли ще го кажеш че оня граг те прави на глупак.....хахахахха следващия пт ,следващия път кога ,другата година ли ще го хванеш.....45-градуса....
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 20:48:09 от barraccuda » Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1878 -: Юли 30, 2012, 15:35:00 »

Една по една крушите падат! Не останаха много активни играчи в Ирон, или ако трябва да сме точни останаха само 4-ма  Cool
абе за теб жени нямали ,ми си тръгнал да се занимаваш с глупости тука ахххахаха
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1879 -: Юли 30, 2012, 18:59:17 »

точно така и не само това им прасна на тия 6матки.....ето го още един мъжкар дето им пише истините на тия тука вадки мотки....там рогати,невидими ,партизани медалисти тука дет са палили с 1000 копия в началото

То си има 'битки на деня' ако не знаеш ...там пише

И не знам кой е тоя 'грате'...
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1880 -: Юли 30, 2012, 20:45:51 »

То си има 'битки на деня' ако не знаеш ...там пише

И не знам кой е тоя 'грате'...
къде виждаш грате,бе водка...ма ти верно си бил патоки не водка...върви  на очен лекар бе младеж аххахаха--РОГАТИЯ...не ли ти е шеф .калифорнийския лос,за по лесно ако не разбираш.....хаахахаха
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1881 -: Юли 30, 2012, 20:50:26 »

къде виждаш грате,бе водка...ма ти верно си бил патоки не водка...върви  на очен лекар бе младеж аххахаха--РОГАТИЯ...не ли ти е шеф .калифорнийския лос,за по лесно ако не разбираш.....хаахахаха

АТЛАНТИК-за   граг ли питаш оня грака дет го гониш бе .....столичная....и все ти бяга хахахахах,така го превежда кирилизатора бе сарди се на д-р house хахахахах
Активен
barraccuda
Редник
*

Karma: +1/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #1882 -: Юли 30, 2012, 20:53:04 »

Една по една крушите падат! Не останаха много активни играчи в Ирон, или ако трябва да сме точни останаха само 4-ма  Cool
ей карай си тахито бе пич,не се занимавай кой бил активен или кой не е ....тва за активните и пасивни е за определени хора от обществото...с други наклоности хахахахаха ,не си блъскай кратуната толкова че ще се удариш някъде....
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1883 -: Юли 30, 2012, 21:21:04 »

къде виждаш грате,бе водка...ма ти верно си бил патоки не водка...върви  на очен лекар бе младеж аххахаха--РОГАТИЯ...не ли ти е шеф .калифорнийския лос,за по лесно ако не разбираш.....хаахахаха

« Последна редакция: Днес в 20:48:09 от barraccuda »  на твой пост ... а и граг също не го знам кой е ...баси ,с извинение ,тъпото парче е таз риба...
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1884 -: Юли 30, 2012, 21:30:16 »

АТЛАНТИК-за   граг ли питаш оня грака дет го гониш бе .....столичная....и все ти бяга хахахахах,така го превежда кирилизатора бе сарди се на д-р house хахахахах

Горе долу те разбрах сега...в момента 'гоня' елементи на Дефендер ... основни играчи на Вермахт не са хванати ... още нещо да те интересува ?!
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1885 -: Юли 30, 2012, 22:32:09 »

В очакване на отговор оставам, Администратори!
То , мисля че го бяха отстранили ...ама нека си пише , бре ... колкото му се отдава де , че май е скаран с българският език като гледам ...а и с централния си мозък , ако изобщо има такова нещо , де ... Smiley))
Активен
na um
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #1886 -: Юли 30, 2012, 22:56:36 »

и аз не разбирам защо му обръщате внимание, каза го - убий глупака с мълчание.............мозъчните клетки не се възстановявали, струва ли си да си хабиш нервите с всеки нещастник, който срещаш по пътя си.............ако не му се връзвате на голите словоизлияния скоро ще хване гората
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1887 -: Юли 30, 2012, 23:34:36 »

и аз не разбирам защо му обръщате внимание, каза го - убий глупака с мълчание.............мозъчните клетки не се възстановявали, струва ли си да си хабиш нервите с всеки нещастник, който срещаш по пътя си.............ако не му се връзвате на голите словоизлияния скоро ще хване гората
ще му тресна ацц-то май да вземе да млъкне .. *hihi*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1888 -: Юли 31, 2012, 03:24:48 »

ей карай си тахито бе пич,не се занимавай кой бил активен или кой не е ....тва за активните и пасивни е за определени хора от обществото...с други наклоности хахахахаха ,не си блъскай кратуната толкова че ще се удариш някъде....

Не че си струва мн да ти пиша, но ми е много интересно за какво тахi става на въпрос? Дали случайно не ме бъркаш със Сандокан  Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1889 -: Юли 31, 2012, 07:55:16 »

Не че си струва мн да ти пиша, но ми е много интересно за какво тахi става на въпрос? Дали случайно не ме бъркаш със Сандокан  Grin
То ,детето тотално е объркано  ми се струва.. *hihi* *hihi*
Активен
Страници: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!