Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 08:54:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408736 пъти)
0 Членове и 26 Гости преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1470 -: Юни 14, 2012, 23:30:51 »

Вики моите извинения душко  *rose* Знам, че си амбицирана за нетната но Commander ще я вземе и съм не 100 не 200 а 1000 процента сигурен в това! Най-малкото защото самият Alien му е даскал!  Wink Да речем, че при обединяването на някой съюзи може да ни избяга съюзната по проучвания, но за нетната на Commander няма мърдане!
Това изказване ми мяза на едно преди няколко ери във свят 2 ...там Неделчо каза ,,нетната е моя вие останалите сте жалки и няма да играя за нея а просто ще си я взема,,  Grin Grin Grin Grin
Да ма не можа ,един друг корекомец се помачи и на финала сгъна чадърите ,Ванка сигурен ли си в тия думи че командер я взима  Lips Sealed  *freak* wassup
Активен

matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1471 -: Юни 14, 2012, 23:32:54 »

Това изказване ми мяза на едно преди няколко ери във свят 2 ...там Неделчо каза ,,нетната е моя вие останалите сте жалки и няма да играя за нея а просто ще си я взема,,  Grin Grin Grin Grin
Да ма не можа ,един друг корекомец се помачи и на финала сгъна чадърите ,Ванка сигурен ли си в тия думи че командер я взима  Lips Sealed  *freak* wassup

Къде видя някой да каже че другите са жалки, просто ще я вземе - както алиен каза мин ера и я взе въпреки че го палиха и грабиха нонстоп с 4млн нетни преднина; тая ера ще е същото; както и Ma3x ще вземе съюзната по проучвания
« Последна редакция: Юни 14, 2012, 23:35:47 от matanasov » Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1472 -: Юни 14, 2012, 23:33:50 »

Просто знам повече отколкото си мислиш *pardon*

Мисля, че не знаеш. И пак ти казвам безсмислено е да коментираме кой как защо и колко точи. За мен истината е проста: както тук, така и в другите ери където играя искам чиста игра и ще я търся до последно. Който не я играе по правилата да си носи последиците. Все ми е тая кой злоупотребява, има си хора да ги преценяват тези неща, за мен неправомерните действия са безлични, нямат име и асс, за мен са важни последиците и превантивните мерки срещу тях.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1473 -: Юни 14, 2012, 23:40:29 »

Това изказване ми мяза на едно преди няколко ери във свят 2 ...там Неделчо каза ,,нетната е моя вие останалите сте жалки и няма да играя за нея а просто ще си я взема,,  Grin Grin Grin Grin
Да ма не можа ,един друг корекомец се помачи и на финала сгъна чадърите ,Ванка сигурен ли си в тия думи че командер я взима  Lips Sealed  *freak* wassup
Сигорен съм и ще ти обясна защо  Wink 2 ери Антоан се опитваше да следва Алиен и със всяка изминала ставаше все по-добър! Сега когато Алиен го няма е неговият шанс най-после да се качи на върха и съм сигурен, че няма да го пропилее! Плюс това той и Алиен се чуват по телефона нонстоп и обсъждат играта. Затова ако има някой друг мераклия за нетната, ще има не конкуренция, не голяма конкуренция, ами ебати конкуренцията  *scratch*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1474 -: Юни 14, 2012, 23:45:34 »

 Grin Grin Grin Голямо надбягване с чували стана тук.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Кой е тръгнал да ви иска нетната изобщо както и които и да са други класации. Просто високомерието и сигурността са ви малко в повече. Тоя ще вземе това, оня не трябвало да си развива така съюза, другия защо взел чужденци и т.н. Ехо, диктатори в ио няма.  *pardon* Май сте го прихванали от едни други герои от предишната ера. Спокойно. Играйте си играта и се забавлявайте.  *rose*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1475 -: Юни 15, 2012, 00:30:24 »

Сигорен съм и ще ти обясна защо  Wink 2 ери Антоан се опитваше да следва Алиен и със всяка изминала ставаше все по-добър! Сега когато Алиен го няма е неговият шанс най-после да се качи на върха и съм сигурен, че няма да го пропилее! Плюс това той и Алиен се чуват по телефона нонстоп и обсъждат играта. Затова ако има някой друг мераклия за нетната, ще има не конкуренция, не голяма конкуренция, ами ебати конкуренцията  *scratch*
Еми няма лошо,нека се чуват нормално е приятели да си говорят по телефона ,но не мисля че само алиен знае за университета  и архитектурата wassup
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1476 -: Юни 15, 2012, 00:41:30 »

Еми няма лошо,нека се чуват нормално е приятели да си говорят по телефона ,но не мисля че само алиен знае за университета  и архитектурата wassup
Ама то едва ли има някой който да не знае  Grin Въпроса е да го направиш, да сметнеш кога кое как! На мене Алиен мие говорил по 30 мин как какви сметки е направил за по 3-4 седмици напред кое на кое ниво ще е кво ще му трябва и т.н. Абе луда работа е това  Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1477 -: Юни 15, 2012, 00:50:00 »

Ама то едва ли има някой който да не знае  Grin Въпроса е да го направиш, да сметнеш кога кое как! На мене Алиен мие говорил по 30 мин как какви сметки е направил за по 3-4 седмици напред кое на кое ниво ще е кво ще му трябва и т.н. Абе луда работа е това  Grin
А бе не е баш така ,не си разбрал правилно ми се струва на мен...има много важен момент в който спираш архитектурата ..и после стават чудесата... така сами разказвали   Grin Grin Grin
Активен

R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1478 -: Юни 15, 2012, 00:53:03 »

А бе не е баш така ,не си разбрал правилно ми се струва на мен...има много важен момент в който спираш архитектурата ..и после стават чудесата... така сами разказвали   Grin Grin Grin
Момента е архитектура 80 но преди него има един друг момент който е 34 след което ниво започва обратното броене и часово и като ресурс и за двете неща, и за Унито и за Архитектурата, тва е цялата история но за да ги движиш двете и никога да не закъсняваш поради липса на ресурс трябва бая сметки да се правят!
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1479 -: Юни 15, 2012, 00:57:42 »

Момента е архитектура 80 но преди него има един друг момент който е 34 след което ниво започва обратното броене и часово и като ресурс и за двете неща, и за Унито и за Архитектурата, тва е цялата история но за да ги движиш двете и никога да не закъсняваш поради липса на ресурс трябва бая сметки да се правят!
Има и още един момент на 37-мо ниво архитектура ,той е най важния  ;)Аре сега наздраве  *beer*
Активен

gladiatora
Commander- RL 95
Сержант
**

Karma: +11/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #1480 -: Юни 15, 2012, 01:26:08 »

Има и още един момент на 37-мо ниво архитектура ,той е най важния  ;)Аре сега наздраве  *beer*
Кънчо архитектурата е мн важна да се получят нещатата и тази архитектура 37 е мн малко..
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #1481 -: Юни 15, 2012, 02:38:05 »

Как може два от най-старите БГ съюзи да са във война!? Даже преди да се роди свят 95 бяха заедно в бг2! Че, сте по-малки от нас разбирам, ама гледам още не сте се оправили със ПримаВисто и няколко други чуждестранни съюзи, а се биете по между си! Както и да е, вие си знаете, а ние както казва Атанасов, взимаме пуканките, пържени картовки, отваряме по някоя и друга бира и гледаме мача  Wink И без друго наща война е скучна! А се надявах на нещо повече  Cool

Отговора е много лесен и е на 2 клика с мишката!
Първом нахендрер пуснаха война на 7878, като се съюзиха с Таверната - платената боксова круша на свят 95! Евала Вескожребец, голема и рошава опашка да ти порастне!  Grin
Второ - тъкмо изтупваме кожусите на безсмъртните хървати, срещу скромните 27 милки и смелата дружина от Фермер 2000, взе че ни пусна война в последния час, като направи договор с чужденците срещу българи. За втори път!
Трето. 7878 тръгна на реванш срещу колектива на прочувствените псувачи, видно от картинките на акаунтите им и въпросните сключиха договор именно с Примо викто, за да може тез да се изпробват на 7878, или с други думи да помогнат на дефермер в агресивните им войни им срещу български съюзи!
И за капак, някакви типове, нарекли себе си Панцер, ни пускат война ведно с веско, краси и вся осталая... При това трима панцер-исти към настоящия момент веят бели гащи, което е малко несериозно за "войнствен" съюз! Те така... предлагам да зададеш въпроса си на друг, драги ми РоЙ!  *stop*
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 02:40:39 от Rogi » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1482 -: Юни 15, 2012, 07:23:57 »

Доколкото разбирам Дефендер са атакували здраво Вермахта тази нощ. Брилянтни атаки! Неистови щурмувания!
asen28 в порив на щедрост решава да подари на bobyy1 400 машини, превръщайки собствената си армия в тор за тучните поля на Вермахта. Заразен от неговия пример - блестящия vesojrebec със сатанинска свирепост атакува бедния bobyy1 но уви, торта за Германците се увеличава, още 460 машини са подарени.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Evo
Гост
« Отговор #1483 -: Юни 15, 2012, 07:39:27 »

Нещо такова се е получило , да ... Smiley а добро ви утро  *coffee*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1484 -: Юни 15, 2012, 08:08:32 »

ммммммммммм ... това вече е хроника Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!