Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:01:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408752 пъти)
0 Членове и 29 Гости преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1305 -: Юни 04, 2012, 22:00:23 »

ЛЪЖА, байряка не го вее от РОЙ от началото на ерата има снимки по в началото ...7 седмици подред го вееше от мен  Tongue Tongue Tongue Tongue
Къната е прав след това почна да го вее от мене!
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1306 -: Юни 04, 2012, 22:02:22 »

Така само да те осведомя, че Авенгар ми бяха под 1500 сигурно 20 човека. И също за протокола имам една камара битки с този съюз и то срещу два пъти по големи в нето ацц-та и то точно заради вас. Полон ми беше на 1000 и малко и между нея и мене имаше един, който си го плющях но стоп, както и той ме палеше вечер с цялата армия, но не получих нито една контра нито от Полон нито Фаина, който също беше на 1000 от мене. А когато аз ви пишех постоянно, че оня го няма а армията му спи кажи вие какво направихте. Нищо. Давах една камара блокове на Авенгари и какво правехте нищо. И то сигурни блокове. Ходи на някой друг ги разправя тия. Що не ми хванаха армията като са толкова големи авенгарите, като бяха до мене всичките,  аме оставяха да си развявам кончето ида си плющя който пожелая. Същото се отнася и за другия италиански съюз. Как пък и те не ме залепиха нито веднъж. Но засметка на това във войната си ги плющях. Рокчета се чудеше кой път да хване от зор с три пъти по голяма армия от мойта. Който ми е бил  в обхват по 5  и във война не е имало прошка ако ми е паднел. Ти можеш ли да се похвалиш същото. Защото помня и едни палежчета от тебе с 1,5милиона армия на три пъти по ниско нето играч и после мод от твоя страна. Стига се обяснява тука. Видях те в 14ти миналата ера видях те и сега в 95ти. Сори ама голямо и излишно самочувствие. Много ме водиш по издънки така, че запри малко. За две ери нямам  един хванат войник мой.
пак бъркаш запалежите,те бяха след като играх ролята камикадзес поллон и вече не играех аз с това асс слабо си бил информиран Tongue Tongue
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1307 -: Юни 04, 2012, 22:05:13 »

по голям срам от това да биеш с камикадзе отпред нямя *hihi* *hihi* Grin Grin
Божидаре не се ли усещаш, че ставаш смешен, важното е че си бит, са па да било без камикадзе! Нали си добър, нали си умен, нали си играч! Ако си това за което се представяш, нямаше да ти се случи случката  [:-} И не си прави труда да идваш следващата ера в 95  Wink Ние ще отидем в прословутия 14-ти  Cool
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1308 -: Юни 04, 2012, 22:06:59 »

Божидаре не се ли усещаш, че ставаш смешен, важното е че си бит, са па да било без камикадзе! Нали си добър, нали си умен, нали си играч! Ако си това за което се представяш, нямаше да ти се случи случката  [:-} И не си прави труда да идваш следващата ера в 95  Wink Ние ще отидем в прословутия 14-ти  Cool

Откога те чакам там. *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1309 -: Юни 04, 2012, 22:09:24 »

пак бъркаш запалежите,те бяха след като играх ролята камикадзес поллон и вече не играех аз с това асс слабо си бил информиран Tongue Tongue
и все пак беше играч на над милион нето я искарай една битка в нападение стойностна за медал господин коментатор,щот аз незнам да имаш такава Grin Grin Grin Grin тода сейфаш и да е криеш така всеки може ери наред без загуба,само спиране на пожарчета *hahaha* Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1310 -: Юни 04, 2012, 22:10:35 »

ся погледнах свят 14, в топ20 ако е човек в обхват вижда в момента около 80 играчи, но същия етап в 95 се виждаха 70, т.е. докато дойде време за битки ако си в топ20 ще виждаш 50 нещо не виждам голяма разлика Smiley

Ако си говорим за предната ера, и тук не е било скучно

Виж ако админите обединят 14 и 95 би било яка касапница Grin
а дано
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1311 -: Юни 04, 2012, 22:11:18 »

Че на този какво е му е , свят  *scratch*
Активен
Tara
Животът не прощава слабости
Редник
*

Karma: +30/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Рано или късно всеки си намира майстора...


Профил
« Отговор #1312 -: Юни 04, 2012, 22:11:57 »

по голям срам от това да биеш с камикадзе отпред нямя *hihi* *hihi* Grin Grin
Особено ако камикадзето отпред е божидар  ;D
Активен

Жените сме ангели, но отрежат ли ни крилата ... яхваме метлата!!!
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1313 -: Юни 04, 2012, 22:12:38 »

Божидаре не се ли усещаш, че ставаш смешен, важното е че си бит, са па да било без камикадзе! Нали си добър, нали си умен, нали си играч! Ако си това за което се представяш, нямаше да ти се случи случката  [:-} И не си прави труда да идваш следващата ера в 95  Wink Ние ще отидем в прословутия 14-ти  Cool
то с камита няма отърване,това е грозно
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1314 -: Юни 04, 2012, 22:24:22 »

А бе я да си лягам аз , то тука мое се наддумваме цяла нощ , че и още след това .. *hihi* *hihi*
Активен
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #1315 -: Юни 04, 2012, 23:38:38 »

X    Дата и час    Архив    Изпратил    Съобщение
     2012-06-04 23:36:00    Премести    reds_1    We will stop the peace agreement......
     2012-06-04 23:35:21    Премести    reds_1    come play with us?...


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1316 -: Юни 05, 2012, 00:04:43 »

Че на този какво е му е , свят  *scratch*
ми има 50 играча на кръст а примерно в 14 има в пъти повече и не ходя да гоня михала на 12/14 часа а 4 часа е най далечния  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #1317 -: Юни 05, 2012, 03:02:10 »

ми има 50 играча на кръст а примерно в 14 има в пъти повече и не ходя да гоня михала на 12/14 часа а 4 часа е най далечния  Tongue Tongue Tongue Tongue
Има нещо такова, да
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
i1978
Гост
« Отговор #1318 -: Юни 05, 2012, 09:04:35 »

а ти ской се би с ония шматарок рома дето се хвалеше как си му разбил 5 празни крепости за 1 милион злато
Не говорех за Рома а за един друг. А пък с Рома си е за хвалене що да не. Рома имаше 2 пъти и половина по-голяма армия от мене на 700 разстояние и активен много. И не той дръзна да ме бие, а аз него да го грабя. Кога перкаш някой с два пъти и нагоре по-голяма армия за кинти,ела ми се обади,  защото то иначе освен да го играя като тебе "камикадзе" няма как да го бия в армията. Може само медал да му дам. Сега спирам да се занимавам с тебе. Не си ми интересен. Само един съвет. Уважавай си съотборниците в съюза. Също и противниците в играта. Не плаши, който и да е, че може да станеш за смях както и стана. И най-на последно място, но не и по важност. Топ 20 по нето не означава, че са най-добрите играчи в тая игра. Има много добри играчи в средно нето и причините да не са в топ 20 са различни. Впрочем във военната класация ти май си след мене. И все пак аз нямах комфорта като тебе да получавам 6часов за 2 диаманта, както и да имам в обхват 15-20 човека. Късно почване не играене с кредити липса на време. Карай го по-кротко. И се кръсти да няма някой малоумен играч като мене под 1000  до тебе и *2 в ниското от твоето нето и с моята стратегия, че игричката ти ще стане на пух и прах. Вярвай ми тази ми стратегия е отиграна и работи страхотно. Аиде със здраве и да биете жабетата в 14ти. И не забрявай, че не си Супермен, той е само във филмите на Холивуд.
« Последна редакция: Юни 05, 2012, 09:07:41 от i1978 » Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1319 -: Юни 06, 2012, 09:52:09 »

Имаме достатъчно достойнство за да не паднем на колене пред никого. Достатъчно чест за да си отидем,когато загубим битката! И достатъчно смелост, да се върнем за да спечелим войната !! Smiley)
 сега ще паднете на колене пред войните на христа
 от весожребец  Красота дами и господа  *rose* Представете си "оня" с лепенките до 2020 год , да напише подобни думи !!! Не е ли време да му дадем все пак още един шанс да е тук между нас ? Хората се променят ! Някои кьм добро , други към лошо .  *pardon*
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!