Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 07:28:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408599 пъти)
0 Членове и 19 Гости преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1140 -: Май 27, 2012, 21:11:43 »

сега само да се приберат ,значи може ги отпочвам тези без птиците Smiley  ..... или някой друг да е .... ще го мисля
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1141 -: Май 27, 2012, 21:34:50 »

рибката ми избягала в мод .....докато се домъкне армията ..... сега стрелях в неизвестното ...Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1142 -: Май 28, 2012, 23:29:19 »

     2012-05-28 23:00:23    Премести    venera    6te vi nak1sam o6te malko mi ostava da ...
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1143 -: Май 28, 2012, 23:31:55 »

     2012-05-28 22:57:24    Премести    venera    DAAI DOKLAD DA Q VIDQ TAQ GOLQMA ARMIQ D...
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1144 -: Май 28, 2012, 23:32:16 »

DAAI DOKLAD DA Q VIDQ TAQ GOLQMA ARMIQ DET Q SPOMENAVA6 V FORUMA ,4e vie nqmate i po 100k paldini nqkvi si si m1r6avi falangi i to edinstveno kamukadzeto prev1zhojda drugite ste bqlata staq samo deto zabavihte accto 4e sega vi gonq s armiqta ina4e 6te6e da vidi6 golqma armiq ,6te vi napravq s armiq na maks vsi4kite edna 8ca da nemojete da pusnete mi nqma kak da stane v mometa sled kato udarite jena mi
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1145 -: Май 28, 2012, 23:37:15 »

DAAI DOKLAD DA Q VIDQ TAQ GOLQMA ARMIQ DET Q SPOMENAVA6 V FORUMA ,4e vie nqmate i po 100k paldini nqkvi si si m1r6avi falangi i to edinstveno kamukadzeto prev1zhojda drugite ste bqlata staq samo deto zabavihte accto 4e sega vi gonq s armiqta ina4e 6te6e da vidi6 golqma armiq ,6te vi napravq s armiq na maks vsi4kite edna 8ca da nemojete da pusnete mi nqma kak da stane v mometa sled kato udarite jena mi
Пенко да вземеш да си обуздаеш малко хората защото ако продължават да ми държат такъв тон не очаквай да си спазя обещанието че няма да ви атакувам! И тука искам да привлека вниманието на хората от екипа защото е видно, че от акаунта е писал човек на който не е! И още нещо, акаунта ostrieto е изоставен от човека който го е създал и сега се развива само за шпионаж!!! Но това ще го пратя и на e-maila на империята какъвто е редът!
Активен
i1978
Гост
« Отговор #1146 -: Май 28, 2012, 23:48:54 »

Пенко да вземеш да си обуздаеш малко хората защото ако продължават да ми държат такъв тон не очаквай да си спазя обещанието че няма да ви атакувам! И тука искам да привлека вниманието на хората от екипа защото е видно, че от акаунта е писал човек на който не е! И още нещо, акаунта ostrieto е изоставен от човека който го е създал и сега се развива само за шпионаж!!! Но това ще го пратя и на e-maila на империята какъвто е редът!

ЕЕЕЕ адаш да не те хвана шубето. Това е на Божидар жената. Дайте да видиме кой е по-добър аз лично ако играех бих се пошляпал с него. Определено е добър играч. И купона би бил пълен. Аз доколкото знам  той не играе с друго ацц тука. Така, че правете армиите и почвайте плющенето.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1147 -: Май 28, 2012, 23:54:30 »

Аве шматка не ли те е срам да плашиш с оакания си задник :

No.    Име       Империя    Съюз    Разстояние    Точки    Доблест    
1   venera   2012-05-31 13:06:00   empire   Disasters   1725   557608   399   
2   DEVIL   2012-05-31 20:28:42   empire   Disasters   5241   667546   398

Кат имаш голяма армия що капитулираш Wink идваш и ме биеш ама докато напраиш армия аз ще ви влизам на 130 морал в оградените осмици Wink

Нали се сещащ че като ти падне капитулацията кво ще стане, аз ще ти кажа ще дигнеш пак знамето; нито имате армии, нито имате умения мое само да се разбивате като алтави - справка свят 14; и да пускаш пожари и да бегаш в мод за да не ти скъсат гъза.

Затри си собственото ацц - bina, и сега взимаш това с развита икономика за да преебеш и него
« Последна редакция: Май 28, 2012, 23:59:27 от matanasov » Активен
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #1148 -: Май 29, 2012, 00:01:03 »

Тия съюзи които имат договор с IRONHEART ще ядат бой и то много *freak*


ванка когато камикадзе неспя да ги раси из форума тогава ти като лидер защо нему направи забележка
божо и ирина са семеиство и никаде в правилата на играта не е писано че от един комп и едно ИП може да играе само един човек
това че имам договор с ИРОН  да имам и ще го имам
аз немога да се противопоставя на хората си - ти точно така ми отговори преди месец
а колкото за обещанието ти вече наруши думата си
нищо няма ме учуди ако видя и атака към съюза лично от теб
езак че всеки казваше рой каже ли нещо си държи на думата но май доста и хората са ме хварляли по върбите
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1149 -: Май 29, 2012, 00:03:05 »


божо и ирина са семеиство и никаде в правилата на играта не е писано че от един комп и едно ИП може да играе само един човек

А дали не са се засекли на пазара случайно Smiley че докладваме да видим резилтата  Cool

Чекаме и отговор за ostrieto да видим колко ще изгорят покрай това изоставено ацц;
« Последна редакция: Май 29, 2012, 00:05:15 от matanasov » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1150 -: Май 29, 2012, 00:15:24 »

Га напраиш 100к палки пиши пак у форума, дотогава у лево и гордо носи знамето на вашия съюз - белия флаг  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

После да ти подскажа ще ти трябват и машини да не забравиш *hihi*

А и вместо да ръсиш заплахи в играта и форума не е ли по-добре да действаш с битки да ни покажеш как ще ни намажеш ските *freak*
« Последна редакция: Май 29, 2012, 00:17:31 от matanasov » Активен
i1978
Гост
« Отговор #1151 -: Май 29, 2012, 10:32:02 »



Я каква снимка достигна до мене. Не мога да не я споделя с форумците.  Grin Grin Grin Grin  Вчера Стоянчо го изтърва тоя накарах му се едно хубаво и момчето си е взело поука.  *freak* *freak* *freak*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1152 -: Май 29, 2012, 13:08:04 »

БРАВО на Екипа на imperiaonline! БРАВО за добре свършената работа  *bravo* *bravo* *bravo* Има Господ значи, или по-точно екип на място  *bravo* *dance* *bravo* Поне блокираха ostrieto за разследване, и ако има буби то ще си покаже! Много хора знаем къде беше това ацц, кой го играеше, как беше взето, и съответно виждаме в кой съюз се намира!
« Последна редакция: Май 29, 2012, 13:29:00 от R.o.Y. » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1153 -: Май 29, 2012, 13:24:47 »

БРАВО на Екипа на imperiaonline! БЕАВО за добре свършената работа  *bravo* *bravo* *bravo* Има Господ значи, или по-точно екип на място  *bravo* *dance* *bravo* Поне блокираха ostrieto за разследване, и ако има буби то ще си покаже! Много хора знаем къде беше това ацц, кой го играеше, как беше взето, и съответно виждаме в кой съюз се намира!

То в дизастърс има поне още 2 акаунта за триене - Muaddib, praktiker които се играят отново от 1 човек Smiley докладвано *freak* резултата утре Cool
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1154 -: Май 29, 2012, 13:25:55 »

ЕЕЕЕ адаш да не те хвана шубето. Това е на Божидар жената. Дайте да видиме кой е по-добър аз лично ако играех бих се пошляпал с него. Определено е добър играч. И купона би бил пълен. Аз доколкото знам  той не играе с друго ацц тука. Така, че правете армиите и почвайте плющенето.
Адаш, знаеш, че много трудно се плаша, но и много мразя някой да играе не по правилата! Острието има шпионаж 24+4 или +5 Кажи ми не е ли видно че акаунта се развива само за това! Аз знам на кой беше акаунта и хора от други съюзи също знаят, зная и как беше взет! Няма акаунт в момента с който да си играе човека който го е създал и да има такъв шпионаж, защото просто не е нормално, за да го имаш трябва да си загърбил всичко, ама всичко останало! Най-големият шпионаж в момента е 19+ който е горе долу реален на фона на изминалото време в ИО Но не и на точките на GOGS от Ироните! И понеже нямам нищо срещу него и за 4 години в играта писах на екипа само 3-ти път и никога без основание, няма да им пиша и сега врели некипели! Колкото до venera Божидар, него не го знам кой е и не ме интересува! Ако има нещо да показва в играта да го прави за да стане по-интересно, че умирам от скука! Ама да ми праща закани и да ми нафулдва акаунта със съобщения колко сам щял да загазя и съвети как да си правя блока да не ми дава! плюс това го прави от акаунт който ми е най-близо от сестрите.... голяма грешка  Grin
Активен
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!