Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 07:27:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408595 пъти)
0 Членове и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #885 -: Май 13, 2012, 00:44:19 »

Дефендарчета мили фермерчета имате касмет ,че шарки е малко по-болници и е модиран ама скоро май ще се наложи да седите нощна смяна  Grin и то доста внимателно говоря за тези дето сте ми до 1500 нали и без това имате яко икономика аз ще се постарая да да ви отнема малко ресурс нощем ,иначе няма как да ви догоня  ;)естественно,че после ще се модна защото лятото не заслужавате да ви се обръща ама никакво внимание .Евентуално ако измислите един имперски турнир по риболов ще съм от първите с голямо ЗА  Cool
Активен
Evo
Гост
« Отговор #886 -: Май 13, 2012, 01:06:14 »

А , Друга рибка !!! Пак ли да те паля , бре ? Май ша е пак. абе вия гаджета , жени някъкви нямате ли ? Та висите цел ден и нощ тука ? Явно не.........лека нощ
Много ти знае устата , но се спирай отвреме навреме ...просто съвет
Активен
kama4o
Сержант
**

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 60


Профил
« Отговор #887 -: Май 13, 2012, 08:56:22 »

бре тук било интересно гледам страшилищата на свят 95 само се заяждат с кротките играчи що неси бъхтите каси и си гледате играта
Активен
Evo
Гост
« Отговор #888 -: Май 13, 2012, 10:48:31 »

бре тук било интересно гледам страшилищата на свят 95 само се заяждат с кротките играчи що неси бъхтите каси и си гледате играта
Е , трябва си и заяждане ...пък накрая само хроники остават ... Grin Grin
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #889 -: Май 13, 2012, 12:59:52 »

А така , размърдаите се !!! Заспахте бре! Стегайте се , да спите по малко, а за гаджета и любов не мислете .Тука на компа едене спане сичко .Почваме ви по домакинска книжка наред, до откат
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #890 -: Май 13, 2012, 13:34:18 »

Oпааа, карате ли се, разпасали сте се нещо а, Grin, това с караници и спорове не става, трябва кръв и сополи Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #891 -: Май 13, 2012, 13:48:48 »

Oпааа, карате ли се, разпасали сте се нещо а, Grin, това с караници и спорове не става, трябва кръв и сополи Grin
Ейййй, жив ли си , бре? Избега много време. Да не си се оженил ?? Ша ти стана кръсник........цел живот ша ме споменаваш с добро
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Evo
Гост
« Отговор #892 -: Май 13, 2012, 14:48:06 »

А така , размърдаите се !!! Заспахте бре! Стегайте се , да спите по малко, а за гаджета и любов не мислете .Тука на компа едене спане сичко .Почваме ви по домакинска книжка наред, до откат
Между другото , чакам да ме почнете ...
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #893 -: Май 13, 2012, 15:01:46 »

идваме , бавно последователно и сигурно !!! Вземете си суха храна за седмица , и на компа.....нон стоп. А ако случайно имате приятелки , или жени , в което аз лично не вярвам ги помолете да отложат разводите , поне за известно време.Ааааа и нощтни гърнета също.Сега преговарям с братята хьрвати, щото едно пиленце ми каза , че проявявали интерес. Тъкмо Пенко да си поеме въздух !
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #894 -: Май 13, 2012, 16:52:52 »

вики4, Kiss Kiss Kiss
разбрах че търсите членове в съюза ви
какви са критериите и кой удобрява в крайна сметка ;D ;D ;D
може и да ме имам интерес след предложението ти *rose* *rose* *rose*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #895 -: Май 13, 2012, 16:54:53 »

вики4, Kiss Kiss Kiss
разбрах че търсите членове в съюза ви
какви са критериите и кой удобрява в крайна сметка ;D ;D ;D
може и да ме имам интерес след предложението ти *rose* *rose* *rose*

Не търсим. Но знаеш, че повелята казва: където съм аз там си и ти.Така е било винаги, така ще бъде и сега. *heart*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #896 -: Май 13, 2012, 17:01:24 »

благодаря вики4
ще се постарая да е така макар и сега от различни съюзи
и като се сетя договора с дефендър го дължа единствено на Рой,тои ми ходатайства за него
немога да го отрека това Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #897 -: Май 13, 2012, 17:13:49 »

благодаря вики4
ще се постарая да е така макар и сега от различни съюзи
и като се сетя договора с дефендър го дължа единствено на Рой,тои ми ходатайства за него
немога да го отрека това Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Ти още ли вярваш на хартията?  Grin
По-нагоре ти писах, че честта е онази невидима кост, която държи главата изправена. И ти го казах, само защото знам, че писаните уговорки не струват нищо, пред дадената дума. Едно е да дадеш дума, друго е да имаш честта, да си застанеш зад думите си.  В началото на всяка ера всички са мили и добри, обещават помощ, саможертва, подкрепа и  дават дума, след като вдигнат армиите, всичко се забравя. Затова си гледай играта и съюза, другото са празни приказки. Независимо в кой съюз сме, с или без договор знаеш много добре, че винаги сме били едно.  Kiss
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #898 -: Май 13, 2012, 17:35:57 »



Мишко искаш да се скриеш в съюзче с договорче ама не си познал Grin
« Последна редакция: Май 13, 2012, 17:37:57 от matanasov » Активен
i1978
Гост
« Отговор #899 -: Май 13, 2012, 17:46:08 »

Мале мале тука се благодари за някакви договори. Винаги съм мразил договорите освен, ако не са за безплатна война. А някои гледам се радват на тях.
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!