Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 08:19:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408680 пъти)
0 Членове и 25 Гости преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #870 -: Май 12, 2012, 20:13:24 »

Ако чакаш отговор от мене Пенко, ето го! Ако не беше прибрал Рoмънеца който ограбиха, тези пари щяха да са при нас, другото което е, че ние не знаем ти кога мислиш да си правиш тръбантите  Smiley Но много тъпо се получи, защото Commander и Kamikadze правеха армия за него, ти го прибра, нямаше как да го атакуват въпреки молбата им към мен да прекратиме договора казвах НЕ, но след като се нахраниха reds_1 и ggoott с романчето разбрах че не съм бил прав! Това е Пена.
« Последна редакция: Май 12, 2012, 20:17:46 от R.o.Y. » Активен
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #871 -: Май 12, 2012, 20:24:28 »

благодаря за отговора
 Wink
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #872 -: Май 12, 2012, 20:47:50 »

Братоев или там какъвто си не се мешай дето неразбираш *stop*
Пенциии , на мен лично по малко ми се отваряй, ако нещо не ти харесва -знаеш процедурата, нали Huh? Или да те чакам към ноември, и тебе Huh? Налей малко кредити , и гледай да си поне 2-пъти армия
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #873 -: Май 12, 2012, 21:02:54 »

Пенциии , на мен лично по малко ми се отваряй, ако нещо не ти харесва -знаеш процедурата, нали Huh? Или да те чакам към ноември, и тебе Huh? Налей малко кредити , и гледай да си поне 2-пъти армия
  Grin Grin Grin Явно неможеш да ни простиш последната ера на бг2 кадето ви направихме смешни.Не ме вкарваи в безмислени битки че мисля да си насоча ресурса другаде Cool
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #874 -: Май 12, 2012, 21:08:52 »

  Grin Grin Grin Явно неможеш да ни простиш последната ера на бг2 кадето ви направихме смешни.Не ме вкарваи в безмислени битки че мисля да си насоча ресурса другаде Cool
Да имаш извадка за спечелена война , смешко ? А рес събирай и гледаи по честичко да си на компа, ако можеш спи там , че си ми далеко ама ще ти пратя все некой.Да ме споменаваш с добро
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #875 -: Май 12, 2012, 21:16:27 »

Да имаш извадка за спечелена война , смешко ? А рес събирай и гледаи по честичко да си на компа, ако можеш спи там , че си ми далеко ама ще ти пратя все некой.Да ме споменаваш с добро
  Grin Ясно как ще станат нещата.Смешко ще викаш на някои друг папчасал тинеиджар. Tongue
Активен
Evo
Гост
« Отговор #876 -: Май 12, 2012, 23:24:30 »

Да имаш извадка за спечелена война , смешко ? А рес събирай и гледаи по честичко да си на компа, ако можеш спи там , че си ми далеко ама ще ти пратя все некой.Да ме споменаваш с добро
Нещо ми се струва , че излизаш от добрият тон на разговаряне .... криза ли те е ударила ....
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #877 -: Май 12, 2012, 23:32:59 »

Я, другия доде . Ти водчице, защо си мислиш че трябва да подържам добър тон с вас Huh? Щото сте ми симпатични??? Объркал си се , да те светна ! Нема лабаво........Нито аз , нито Жреби ви обичаме или уважаваме !!! Надявам се да съм достатъчно ясен. Чао
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Evo
Гост
« Отговор #878 -: Май 12, 2012, 23:53:38 »

Я, другия доде . Ти водчице, защо си мислиш че трябва да подържам добър тон с вас Huh? Щото сте ми симпатични??? Объркал си се , да те светна ! Нема лабаво........Нито аз , нито Жреби ви обичаме или уважаваме !!! Надявам се да съм достатъчно ясен. Чао
Интересно .... я кажи колко играча напуснаха съюза ви заради твоите изказвания ... а и честно казано много малко ме интересувате вече и то точно заради теб ...весо да си прави анализите
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #879 -: Май 13, 2012, 00:13:41 »

Всичко е компенсирано. Когато едни си отидат /ги изгонят е по-точната дума/, идват други.   *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Evo
Гост
« Отговор #880 -: Май 13, 2012, 00:24:53 »

Всичко е компенсирано. Когато едни си отидат /ги изгонят е по-точната дума/, идват други.   *pardon*
Е , и ?!?!
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #881 -: Май 13, 2012, 00:26:59 »

Всичко е компенсирано. Когато едни си отидат /ги изгонят е по-точната дума/, идват други.   *pardon*
Госпожице Виктория !!! При наличието на такъв ЧОВЕК, като вас моето присъствие тук в този форум не е наложително. Вие ми четете мислите и говорите с моята уста ! Имате карт Бланш да представлявате Клана ни . Благодаря ви !!!
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #882 -: Май 13, 2012, 00:30:40 »

Абе да ви имам и смяната. За дефендърите говоря. Дано не пуснете война на, някой читав съюз да видите от къде изгрява слънцето. Че отгоре ще ви почнат и няма да има нужда да слизат надолу в нетото. Предполагам се разбра, какво съм казал.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #883 -: Май 13, 2012, 00:33:52 »

Е , и ?!?!


И, й, к, л  Grin Нали осъзнаваш, че ако почнем с анализите за съюзите има много да си кажем. Изгонени играчи, защото не се вписват в колектива и/или нямат игрови възможности е едно, а избягалите играчи поради липса на отборна игра е друго. При нас са изгонени, при вас са избягали.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #884 -: Май 13, 2012, 00:36:06 »

Абе да ви имам и смяната. За дефендърите говоря. Дано не пуснете война на, някой читав съюз да видите от къде изгрява слънцето. Че отгоре ще ви почнат и няма да има нужда да слизат надолу в нетото. Предполагам се разбра, какво съм казал.
А , Друга рибка !!! Пак ли да те паля , бре ? Май ша е пак. абе вия гаджета , жени някъкви нямате ли ? Та висите цел ден и нощ тука ? Явно не.........лека нощ
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!