Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:32:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408783 пъти)
0 Членове и 14 Гости преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #570 -: Март 29, 2012, 22:57:54 »

   аааа, тва щех да го пропусна ...за малко. има хърват, имаше и македонец .добри хора , все братя християни. богубоязливи !!!

 :DТова е само една игра" ти го каза", не бива да гледаме вярата на хората, тя не е от значение в "само една игра" нас също не ни кефи че държите хървати но това не ни даде право да ги нападнем. Cool
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #571 -: Март 29, 2012, 23:01:22 »

така е , прав си !!! ама вместо да го поздравява можеше да му блъсне той 4 атаки . нали игра, бе Кънчо . хем щеше неговото да си върне хем военни точици , хем и горница можеше да си донесе

Мисля 4е не това е въпроса - колко ще си донесе, въпроса е защо е нападнат съюз вермахт. Попита серкан сега като нямаме договор ще се бием ли, писах му - не, никаква агресия. Виновен съм, оооо, много съм виновен ;D
« Последна редакция: Март 29, 2012, 23:04:41 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #572 -: Март 29, 2012, 23:15:16 »

:DТова е само една игра" ти го каза", не бива да гледаме вярата на хората, тя не е от значение в "само една игра" нас също не ни кефи че държите хървати но това не ни даде право да ги нападнем. Cool
уфффффффффф , как да го кажа ? аз харесвам вярата си. за мен тя е от огромно значение. казано иначе : източно православен ХРИСТЯНИН !!!
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #573 -: Март 29, 2012, 23:22:01 »

уфффффффффф , как да го кажа ? аз харесвам вярата си. за мен тя е от огромно значение. казано иначе : източно православен ХРИСТЯНИН !!!
Сигурно и господ си виждал, аз пък съм атеист и мисля, че няма никакво значение от коя вяра си, стига човека да е читав!
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #574 -: Март 29, 2012, 23:28:55 »

уфффффффффф , как да го кажа ? аз харесвам вярата си. за мен тя е от огромно значение. казано иначе : източно православен ХРИСТЯНИН !!!

 *ok*Браво, така трябва да е, браво
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
i1978
Гост
« Отговор #575 -: Март 30, 2012, 09:17:37 »

Аре стига сте ревали. Като ви бият биите ги и вие.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #576 -: Март 30, 2012, 11:03:58 »

Къде видя да ми течат сълзи Smiley Smiley
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
i1978
Гост
« Отговор #577 -: Март 30, 2012, 11:20:20 »

еми, какво се обяснявате тука. Това е ИО тука се воюва БГ-та неБГ-та. То е ясно, че българите не можеме да сме единни. АЗ го казах в началото на ерата. До края ще се случат още много други неща. И полежението, ще става все по зле от гледна точка на Българска коалиция. То трябва и сиво вещество да имаш за да може да преосмислиш приоритети си за 1година напред не са много хората тука, които го притежават. Така, че зарежете ги тия глупости, а си играйте играта. По-добрия ще победи и това е. Накрая полячетата ако са се активирали тука както трябва ще приберат челните места и готово, защото разбира се сега се копа, а не се плющят празни крепости и мижави селяци. Какво толкова ще стане. Политиката на българските  военни съюзи тука не е правилно изградена казах го в началото на ерата, казвам го и сега.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #578 -: Март 30, 2012, 11:48:51 »

Играя за кеф, не гоня класаций, затова договорки и пр. ме впечатляват когато са нарушени, да играта е такава но и в нея има морал.Неморалните  ме дразнят,мисля че такива хора и наяве са си същите но в отежнен вариант. Играта си е един голям БИГ БРАДЪР и характерите личат, къде повече къде по малко и чертите и стойностите на тези характери също ли4ат.

Не рева, никога не съм ревал, обяснявам обстоятелства, атаки и пр. и то нежно, защото съм с благ характер който ме държи по пет минути и границата от благо обяснение до това да пратя некой у лево е точно секунда Kiss
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #579 -: Март 31, 2012, 04:11:36 »

Имате късметче. ЖОРО е зает с друг свят  *rose* *rose* *rose*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #580 -: Март 31, 2012, 07:32:50 »

Имате късметче. ЖОРО е зает с друг свят  *rose* *rose* *rose*
Че кой го интересува тоз ?!  *pardon*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #581 -: Април 01, 2012, 09:55:27 »

Wehrmacht vs _TAVERNA_   2012-03-31 07:44:11   2012-04-07 07:44:11

Вражески съюз   Начало на войната   Край на войната   Спечелени точки   Загубени точки   Общо
_TAVERNA_   2012-03-31 07:44:11   2012-04-07 07:44:11   555   93   462

за хрониките Smiley
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #582 -: Април 03, 2012, 20:44:40 »

Мога ли да попитам какво стана със SERKAN27....нали го защитавахте яростно,а и до колкото си спомням беше нечий роб!
Активен

Сободен електрон
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #583 -: Април 03, 2012, 23:58:45 »

Отдавна не бях хварлял око на форума и сега виждам, че имало атака между 2 съюза който в никакъв случай не трябва да позволяват да има дразги между тях! Недуразомения се случват, но дразгите са недупостими! Да кажа са кво мисля по въпроса, искате или не искате мнението ми!  *freak* Първо турчина си е турчин и подлежи на атака от българи поради много причини който не е тука мястото да споменавам! Обаче има едно голямо НО и веднага след него въпрос! Кънчо Германец ли е? Питам защото е под немски флаг! Ще кажете не е, но това не значи, че оня е  българин пък живее или работи в турция! Да така е обаче не значи и че не е така,нали? И последно за да се помирите и да спрете със дразгите... ще кажа! Нормално е желанието на българите да атакуват и дори нещо повече турци! Но щом въпросния турчин, пакистанец, абориген или какъвто и да е там е във съюз като Wermahta значи със нещо е доказал че е достоен за мястото си! Това не е съюз със играчи който играят година две или три, а повече! Така че е хубаво едните да отдадът случилото се на прекомерното желание за атака на турци а Дефендер да си признаят грешката поради същата причина! Защото в Ma3x има двама хървати във Дефендер също има един който мн добре познавам и знам че заслужава да е там! Във Вермахта щом има играч под турски флаг (нарочно не пиша турчин защото не сме сигурни дали е такъв) то той го е заслужил! Поне за мен е така!  Cool

П.П Ако на някой му се стори че, съм взел страна по въпроса е в голяма грешка! За мен и двете страни са прави, просто трябва да погледнат на случката от едина и съща посока!
« Последна редакция: Април 04, 2012, 02:45:47 от R.o.Y. » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #584 -: Април 04, 2012, 17:25:17 »

Мога ли да попитам какво стана със SERKAN27....нали го защитавахте яростно,а и до колкото си спомням беше нечий роб!

Когато роб стане непотребен го убиват, да не яде нахалост хляб, когато кон окуцее го разстрелват, непотребен е, отработил си е повинноста. Но всички тези твари докато са потребни са нечия собственост и посегателството върху тях е углавно престъпление по НК на Република България Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!