Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 07:06:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408560 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
straho
Гост
« Отговор #480 -: Март 06, 2012, 00:55:34 »

Тя стратегията ясна - като му доиде времето си взимаме класацията  wassup

Потъна големия параход "The Great" . Sad   Първи напуска мишката. Плочата е сменена, полата също! И почна и класации да взема !!!  Grin   ... Ехх гледали сме го филма вече!:) *hmm* *hmm*  .. . Да бъдем великодушни!
« Последна редакция: Март 06, 2012, 01:03:21 от straho » Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #481 -: Март 06, 2012, 09:45:47 »

Братя и сестри! Може ли да помоля за малко помощ срещу едни румънци и поляци?   bgflag
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #482 -: Март 06, 2012, 10:56:34 »

Братя и сестри! Може ли да помоля за малко помощ срещу едни румънци и поляци?   bgflag
Има един с лепенки до 2015 год. Жреби му викат, та той ме помоли да питам вие помогнахте ли МУ миналата ера ?? Пенци и сие.............
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #483 -: Март 06, 2012, 11:04:05 »

Потъна големия параход "The Great" . Sad   Първи напуска мишката. Плочата е сменена, полата също! И почна и класации да взема !!!  Grin   ... Ехх гледали сме го филма вече!:) *hmm* *hmm*  .. . Да бъдем великодушни!
Страхливе дали правиш разлика между световете  *scratch* състава който Кънчо е събрал тук сме предимно стари познаиници които спечелихме всичко във един от предхождащите светове на 95 ,така че щом сме отново заедно , не се и съмнявам , че Кънчо ще ни поведе право към върха на воената класация *gamer* Cool

П.П. А ти си се крии в мишата дупка където си и продалжавай да ми пишеш от разни аццта създадени за тази цел , и внимаваи при рестарта в 14 да не си забравиш паролата и да си смениш никчето Grin че искам да те знам от началото , за да те обработим подобаващо , а не да ми фермиш 9 месеца и чак тогава да се покажеш на сцената *hahaha* *pardon*
А и да те питам какво ще кажеш за девиза ни , харесва ли ти ? Аз много се кефя на последното изречение , все едно точно за теб е писано  *hihi*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
straho
Гост
« Отговор #484 -: Март 06, 2012, 11:56:19 »

Страхливе дали правиш разлика между световете  *scratch* състава който Кънчо е събрал тук сме предимно стари познаиници които спечелихме всичко във един от предхождащите светове на 95 ,така че щом сме отново заедно , не се и съмнявам , че Кънчо ще ни поведе право към върха на воената класация *gamer* Cool
Точно това имам предвид! Звучи така, като че ти би имал принос в евентуалния успех! До сега се кри при Ирина сега при Кънчо! Преди  време и мен молеше да те взема в съюза си! Забрави ли? "Вземи ме и няма да съжаляваш" Не помниш ли думите си!!? Между другото тогава Ирина хич не те искаше и трябваше да положа усилия за да те взема! Grin По скоро съотборниците ти те класират във всяка ера! Ирина падна и ти бързо смени кораба!Това е все едно да пиша, че в 14-ти успеха на Легенди се дължи на мен  а не на Вики, което разбира се, няма да е истина  Grin! Що се отнася до "криенето ми" Бъди по информиран и ще ме откриеш ! Няма да ти докладвам я!? Grin Кой си ти че да те информирам!? Просто дипломата ви досега хич го нямаше. Айде от мен да мине. Ще ти подскажа. Аз ще бъда в съюз, който няма да има договор с твоя, който и да съюза ти! Ако е необходимо ще бъда и в чуждестранен съюз! Нямам проблеми с комуникацията! А ако пак не можеш да ме откриеш, ще се ориентираш по атаките към тебе! Пази се да не заприличаш на Лъки от тази ера в 14-ти Grin *pardon* ;D
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #485 -: Март 06, 2012, 12:03:57 »

Я си решавайте спора на личен или в общи приказки > Хроника на събитията > Свят 95  ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  *hmm* ;D
Активен

Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #486 -: Март 06, 2012, 14:29:51 »

Я си решавайте спора на личен или в общи приказки > Хроника на събитията > Свят 95  ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  *hmm* ;D
Той спора най-добре ще се реши в играта , ама за целта трябва и аз да знам ника на Страхливия   *pardon* а той само върти и сучи  Cry
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #487 -: Март 07, 2012, 00:13:32 »

Тая ера четох,че сте щели да бъдете единни българите,щото миналата някой ви пречил.  Grin *hahaha*
  Игор , е хърватин........не българин, или по точно е българин на 75%
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #488 -: Март 07, 2012, 00:15:21 »

PrimoVicto vs SHIRE   2012-03-07 04:40:04   2012-03-14 04:40:04
   Ха сега , да видим кои са българите??? приемам залози........предполагам отговори от типа : ще копаме до ноември иииииииииии декември ша ги пребием!!!! следва смях в залата
« Последна редакция: Март 07, 2012, 00:18:29 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
cosiarz
Редник
*

Karma: +23/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #489 -: Март 07, 2012, 00:39:38 »

Tedi_Di  *hihi*
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #490 -: Март 07, 2012, 00:43:44 »

Tedi_Di  *hihi*
той гори сега, верно е !!! ама УТРЕ може да си ТИ , че и по зле ПАНЕ
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
lonoto
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #491 -: Март 07, 2012, 02:09:44 »

PrimoVicto vs SHIRE   2012-03-07 04:40:04   2012-03-14 04:40:04            не знам кой ще се включва в тая война ама мисля че бандата смее вече 3 сезона заедно и ще може да се справим с някакви си отворковци  дето си мислят че има някои бг. играч играл поне колкото нас заедно и да и се даде без бой и то не такъв които са очаквали ----да седим и да ги гледаме как ни бият без да ги посрещнем подобаващо с ракия и мезе в някоя 5 или 6 крепост дори
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #492 -: Март 07, 2012, 11:49:28 »

Не се замозалъгвайте ! Викто ще идат само на пожари , и превъзходството и в армии ще е доста. Дано излезна ЛОШ пророк , но мача се очертава 1=0 за тях.
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
lonoto
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #493 -: Март 08, 2012, 01:41:33 »

подценяваш ни брат за тия малко точки дето имаме армиите ни са в пъти точките да видим как се влиза при  тежка армия отпред пред стените на нашите 5000 точки да заповядат така може да им кажете ако говорите тоя език и да си вземат повече кърпи за сълзите дето ще ронят  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Март 08, 2012, 08:26:27 от lonoto » Активен
lonoto
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #494 -: Март 08, 2012, 01:42:43 »

сори че забравих всички бг. жени да и честитя празника  *rose* *rose* *rose* да са ни щиви и здрави и все така да обичат мъжете които харесват
« Последна редакция: Март 08, 2012, 01:44:25 от lonoto » Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!