Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 10:24:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408882 пъти)
0 Членове и 28 Гости преглежда(т) тази тема.
Evo
Гост
« Отговор #360 -: Февруари 24, 2012, 19:45:02 »

Някоя интересна битчица нема ли ...  *scratch*
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #361 -: Февруари 24, 2012, 21:25:31 »

Нема битки, всичко копа [:-}
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Evo
Гост
« Отговор #362 -: Февруари 24, 2012, 21:43:20 »

Banac(DRAGONES)   Artex(Wehrmacht)   0   5   2   0   0   0   0

При нас ,трупат си точки момчетата за зануляване ... *hihi* *hihi*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #363 -: Февруари 24, 2012, 23:29:12 »

Виждам, че като адвокати избягвате заключенията ми. Първо R.o.Y. обявява война на всички скочили на Вермахт и Дифендър. ЛЪЖА-2: R.o.Y. и сие бият поляците ИЗМАМА R.o.Y. и поляците бият българи. 3.Дифендър удрят рамо на Скорпионите във всеки един момент-ЛЪЖА. ЗАКЛЮЧЕНИЕ: Всички сте мишки и показвате мускули само на слабаците от Скорпион. Къде бяхте поляците като скочиха на Дифендър? Ако сега някой полски съюз или от големите хърватски съюзи скочи на българи-пак ще се изпокриете и ще мълчите като п...и /пеперуди/.
Mnogo molq da ne mi se trie posta zashtoto v momenta nqma kak da pisha na kirilica! Pich na Defender sam predlojil pomosht ot koqto te ne se vazpolzvaha v interes na istinata! sas Veso si govorihme po vaprosa dali da ili da ne obqvime voina na Polqcite! Reshenieto beshe da gi biat te sega pak nie po-natataka! Imah nai-golemiq shpionaj kogato im zapochna voinata i predlojih da shpioniram daje, no i tova ne pojelaha!!! Taka che da im e chestita zashtoto e napravena sas mnogo bezsanni noshti i nai-vajnoto po chesten nachin! A kolkoto do mene i tebe... qvno si ot horata koito mn trudno me zabravt i s koito nqkoga, nqkade, po nqkakav nachin podigral Smiley Nqmah vreme tezi dni da gledam mnogo igrata kamo li foruma, no blagodarq na tezi deto sa na nasha strana! I zashto e taka, sam si otgovori! A, na tebe ti pojelavam uspeh s intrigite na drugo mqsto! I mejdo drugoto samo da kaja che trite medala deto imam za momenta sa ot Turci i Polqci! Po-nazad vav foruma e napisano vsichko, zashto i kak se stiggna do tazi voina! I da kaja che ostanah iznenadan che Kancho ne vi obqvi predi nas, zashtoto parvo tqh atakuvhte! Atakuvate BG-tata pa posle revete!
« Последна редакция: Февруари 24, 2012, 23:37:22 от R.o.Y. » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #364 -: Февруари 24, 2012, 23:54:41 »

Ma3x vs SCORPIONS 2012-02-23 21:04:50 2012-03-01 21:04:50
Браво на великия Рой Tongue ,че се осмели да обяви война на български съюз.Ройчо отиваш към дъното,мойто пате.Не беше ли ти, който тръбеше, че обяви ли някой война на вермахт или дифендър веднага максовете ще скочат Cool Cool Cool Cool Cool 8)Скри се като мишка в брашно и вместо да се вдигнеш срещу полските-тръгна с тях срещу сънародниците си.Явно с право Атилах, манекенчета, лукитутковци и разни мунеци се гавреха с тебе
Abe ti verno si mnogo daleche ot neshtata! Parvo Atillah - Ivo ot nikogo ne e ql tolkova boi kolkoto ot mene! Poslednata era v BG2 4 m4dala imam ot nego a toi ot men 0 Ot manekena imam 1 a toi ot men kolko? 0. Ot Lukito imam 3, a toi ot men kolko? Pak 0. Ot muneka imam 2 i toi ot men nqma... po-golemi smeshki ne bqh chel.....


P.P. otnovo se izvinqvam za latinicata i nqma da pisha poveche dokato ne sedna pred komp koito ima kirilica! *rose*
« Последна редакция: Февруари 24, 2012, 23:59:06 от R.o.Y. » Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #365 -: Февруари 25, 2012, 02:09:57 »

Banac(DRAGONES)   Artex(Wehrmacht)   0   5   2   0   0   0   0

При нас ,трупат си точки момчетата за зануляване ... *hihi* *hihi*
Тоз нали го занулих, чак медал взех
nemessis11(RUFFIANS)    Banac(DRAGONES)    563    70410    45    630    0    0    37
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #366 -: Февруари 25, 2012, 04:08:21 »

Пак ли МАНЕКЕНА виновен???.Да пак е виновен,защото го нема , да ви попилее вас ПРОДАЖНИ ТВАРИ дето се разигравате  и ползвате името му за да се сдобите с кураж.СЯНКАТА му ще ви стряска ДОРИ И НАСЪН.
« Последна редакция: Февруари 25, 2012, 05:03:24 от xapam » Активен
i1978
Гост
« Отговор #367 -: Февруари 25, 2012, 08:57:41 »

Абе Дефендърите верно много зли. Тая сутрин страшен палеж  Cry Cry  голяма битка голямо нещо. Доколкото знам една каса се граби не се пали, и то каса със 140к злато в нея, но явно нещо пак не съм разбрал.  Grin Grin Grin Grin Между другото тая нощ ще оставя 16те копия 39те меча да се бият ама са под 50 бройки та май няма да може да ги отчете. Сори ама нямам повече армия. Все пак трябва и армия да се удря иначе е грехота нали така.   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #368 -: Февруари 25, 2012, 09:24:10 »

Абе Дефендърите верно много зли. Тая сутрин страшен палеж  Cry Cry  голяма битка голямо нещо. Доколкото знам една каса се граби не се пали, и то каса със 140к злато в нея, но явно нещо пак не съм разбрал.  Grin Grin Grin Grin Между другото тая нощ ще оставя 16те копия 39те меча да се бият ама са под 50 бройки та май няма да може да ги отчете. Сори ама нямам повече армия. Все пак трябва и армия да се удря иначе е грехота нали така.   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Що не каза да ти взема златцето ... тамън си до мен  *hihi* *hihi*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #369 -: Февруари 25, 2012, 09:26:05 »

Пак ли МАНЕКЕНА виновен???.Да пак е виновен,защото го нема , да ви попилее вас ПРОДАЖНИ ТВАРИ дето се разигравате  и ползвате името му за да се сдобите с кураж.СЯНКАТА му ще ви стряска ДОРИ И НАСЪН.
Честно казано - много добре си спя  *hahaha* *hahaha* ... Но е крайно време да се раздвижа , почвам да вадя армия де , стига съм копал... Grin Grin
Активен
i1978
Гост
« Отговор #370 -: Февруари 25, 2012, 09:29:34 »

Що не каза да ти взема златцето ... тамън си до мен  *hihi* *hihi*
давай смело идвай и прибирай по добре нашите да прибират отколкото чужденците.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #371 -: Февруари 25, 2012, 10:21:26 »

bogicha(Wehrmacht)   Banac(DRAGONES)   0   13947   3   0   0   0   0

Почна се ... Grin Grin
Активен
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #372 -: Февруари 25, 2012, 10:57:46 »

Abe ti verno si mnogo daleche ot neshtata! Parvo Atillah - Ivo ot nikogo ne e ql tolkova boi kolkoto ot mene! Poslednata era v BG2 4 m4dala imam ot nego a toi ot men 0 Ot manekena imam 1 a toi ot men kolko? 0. Ot Lukito imam 3, a toi ot men kolko? Pak 0. Ot muneka imam 2 i toi ot men nqma... po-golemi smeshki ne bqh chel.....


P.P. otnovo se izvinqvam za latinicata i nqma da pisha poveche dokato ne sedna pred komp koito ima kirilica! *rose*
смешно е да казваш че имаш медал от манекена при положение че ти е от бан и на следващия ден ти даде медал без да си бан не се излагай не пишем в темата ама престани да пишеш глупости защото веднъж казваш че не си играл ти с асс то пък сега ти си взел медала май ти трябва гинкобилоба за оросяване на паметта   Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #373 -: Февруари 26, 2012, 15:06:09 »

смешно е да казваш че имаш медал от манекена при положение че ти е от бан и на следващия ден ти даде медал без да си бан не се излагай не пишем в темата ама престани да пишеш глупости защото веднъж казваш че не си играл ти с асс то пък сега ти си взел медала май ти трябва гинкобилоба за оросяване на паметта   Grin Grin Grin Grin Grin
      Няма нищо той медала си е на Рой отвсякъде.Също както е световен шампион пък Патрик му играл с профила Grin Grin :Dтва не го прави по малко шампион а даже шампион на шампионите Cool Cool.И 4 медала от Атилах не може и да сънуваш даже,камо ли да вземеш *freak*Как аджаба спечели толко и го обявяваш за най добрия играч в бг2 :PОт лукито имаш три медала от две победи,третия сигурно е бонус  :DПък мунека има медал от тебе въпреки че беше на половината ти нето *freak*.Старейшините *hahaha*апелираха във форума бг съюзите да се включат във войната с полските пък на тебе отказали,мислиш ли че някой ти вярва?Знаеше че ще паднете от полските и се покри :DИ вземи копни резултата със скорпион,сигурно водите 500т да си вдигнеш малко нулевия рейтинг на съюзен боец Cool
Активен

JUSTICE
Evo
Гост
« Отговор #374 -: Февруари 26, 2012, 19:56:57 »

А ти какъв си ,дивак ... ?! нещо много ми напомня стила ти на писане на един друг човек !!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!