Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 05:56:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408440 пъти)
0 Членове и 16 Гости преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #165 -: Януари 31, 2012, 23:55:00 »

1.2. Забраняват се:
- Неуважението към останалите участници във форума и играта;
- Да се провокират останалите участници във форума или играта;
- Да се отговаря на провокации или обиди
Активен
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #166 -: Февруари 01, 2012, 01:18:36 »

1.2. Забраняват се:
- Неуважението към останалите участници във форума и играта;
- Да се провокират останалите участници във форума или играта;
- Да се отговаря на провокации или обиди

 *rose* няма неуважение ,провокация или обида в моя пост имаше въпрос на който явно няма какво да отговориш и се спасяваш зад поста на властимащия тук  Tongue ще разбирам ,че отговор няма да получа тук и ще преместя въпроса си в общи приказки там поне ще очаквам да се изкажеш спокойно  *gamer*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #167 -: Февруари 01, 2012, 02:15:05 »

Какво да отговоря на човек със 2 поста? Който и в двата ме споменава мене с явното намерение да търси нещо повече от обикновен диалог  Cool Нито те знам, нито познавам, нито пък ме интересуваш въпреки интереса ти към мене! И едва ли играеш в 95-ти свят даже!  ;D
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #168 -: Февруари 01, 2012, 03:31:28 »

*rose* няма неуважение ,провокация или обида в моя пост имаше въпрос на който явно няма какво да отговориш и се спасяваш зад поста на властимащия тук  Tongue ще разбирам ,че отговор няма да получа тук и ще преместя въпроса си в общи приказки там поне ще очаквам да се изкажеш спокойно  *gamer*
Отвори си темичка и си спами там колкото искаш сексибарби, на никой не си нтересен!
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #169 -: Февруари 01, 2012, 04:00:47 »

Какво да отговоря на човек със 2 поста? Който и в двата ме споменава мене с явното намерение да търси нещо повече от обикновен диалог  Cool Нито те знам, нито познавам, нито пък ме интересуваш въпреки интереса ти към мене! И едва ли играеш в 95-ти свят даже!  ;D

нямам интерс към тебе ,задавам ти въпрос като преставител на ма3х във форума ,но явно е неудобен въпроса защото и двата ти поста след моя въпрос не дават яснота на това за което те питам  Smiley
Активен
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #170 -: Февруари 01, 2012, 04:02:06 »

Отвори си темичка и си спами там колкото искаш сексибарби, на никой не си нтересен!
1.2. Забраняват се:
- Неуважението към останалите участници във форума и играта;
- Да се провокират останалите участници във форума или играта;
- Да се отговаря на провокации или обиди
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #171 -: Февруари 01, 2012, 04:11:58 »

Уй, че какво наруших бе барби? Shocked
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #172 -: Февруари 01, 2012, 04:29:09 »

Уй, че какво наруших бе барби? Shocked

 *hihi* ами "не си интересен" не ми звучи като обръщение към дама  Kiss
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #173 -: Февруари 01, 2012, 04:37:11 »

Ти голям оправач ще дойдеш   Grin   я да те питам ако нападна някой от ма3х ще е игра срещу българи ли ? че гледам писал си ще зануляваш турците ,а завърши ерата с турци в саюза ,а сега половината ви саюз са всичко друго но не и българи ,а ужким да не се нападаме българите и взема да ударя manistra или pato ще излезе че нападам българи или чужденци ?  ще бъда благодарна да ми разясниш тая дилема  Embarrassed
Не можеш да удариш никого защото не играеш във 95, а търсиш интрига! Пато и Манистра са Хървати койито са помагали и са се били срещу поляците на които пък други българи помагаха! От които пък българи съм сигурен си ти, то е ясно! Това, че има хървати в съюза ни не означава, че ще тръгна с хърватските съюзи нито пък, че ще стана техен застъпник! И от друга страна гарантира на другите българи, че те няма да бъдат нападнати от тях! (Пато и Манистра) Главната ни цел са поляците, а когато дойде ера в която станат хърватите ще е друго! И още нещо, не е половината съюз, а 2-ма, не сме завършили ерата с турци в съюза а беше само 1 Но както винаги преувеличавате! Въпроса е какво целите с това? Интрига? Ето защо ти постнах правилата!!!  Cool Повече отговори от мен няма да видиш  [:-}


П.П. И престенете моля да се регвате със всевъзможни акаунти и да се заяждате със хората в свят който не играете! Разбирам,че е трудно някой хора да бъдат забравени... то бива, то може....ама другари..
« Последна редакция: Февруари 01, 2012, 05:01:50 от R.o.Y. » Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #174 -: Февруари 01, 2012, 04:42:45 »

Тези EXPLOZIVE не са ли същите дето бях преди да мина при вас в БГ6 бе Кънчо? На мен на тях ми намирисва.....
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #175 -: Февруари 01, 2012, 05:17:52 »

 Smiley горе длу сте прави и двамата ,но горе долу ,а че играя в 95 играя,но поради факта ,че ако обявя акаунта си ще почнат дразнещи коментари от застъпници на някои форумни писатели, а и че все пак това е форум към играта ,а не самата игра и всеки може да пише във всички теми по всички светове което r.o.y. много добре знае и е правил и той ,въпроса ми беше ясен и точен и тъй като и аз имам приятели с които съм играла в миналата ера в 95 и виждам тук несериозни коментари от непостигнали нищо играчи в миналата ера към техните персони реших да попитам един от коментиращите и правещ се на вещ играч с кои дела застава зад коментарите си  Kiss  получих поредния уклончив коментар и с усмивка ще ви оставя да си пишете колко ви душа иска и да се правите на велики и ще коментирам когато има какво и когато пожелая ,както и ще "броиме пилците" като му дойде времето  Smiley
Активен
sexybary
Редник
*

Karma: +12/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #176 -: Февруари 01, 2012, 05:36:57 »

Това, че има хървати в съюза ни не означава, че ще тръгна с хърватските съюзи нито пък, че ще стана техен застъпник! И от друга страна гарантира на другите българи, че те няма да бъдат нападнати от тях!


П.П. И престенете моля да се регвате със всевъзможни акаунти и да се заяждате със хората в свят който не играете! Разбирам,че е трудно някой хора да бъдат забравени... то бива, то може....ама другари..

Горното ти изказване си притворечи напълно ,няма да се застъпиш за играчи от саюза си ли ? но пък те са хървати ,което значи че застъпиш ли се за тях се застъпваш за хървати и от друга страна не можеш да дадеш никава гаранция ,че хървати няма да нападат българи ...
По последното ти изказване мога само да се засмея  Smiley другари бяхме преди 20 години по други времена когато си бил много малък ,не се заяждам ,а зададох прост въпрос и вие го превърнахте в някакава гротеска ,което ми говори ,че тук искате да си останете няколко човека които да се правите един на друг на "играчи" и не се търпи друго мнение или изказване да има ,което за мен не е проблем ,ще ви оставя на спокойствие ,но държа да отбележа ,че е много смешно поведението ви Grin както и постиженията ви ...
« Последна редакция: Февруари 01, 2012, 05:39:03 от sexybary » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #177 -: Февруари 01, 2012, 09:18:17 »

Горното ти изказване си притворечи напълно ,няма да се застъпиш за играчи от саюза си ли ?
Исках да кажа,че няма да стана застъпник на хърватските съюзи! И престани да търсиш под вола теле и да се опитваш да изопачаваш казаното от един или друг! Ставаш смешен!!! Никаква дама или жена не си, знаеме кой си и какво целиш със поредния регистър във форума  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #178 -: Февруари 01, 2012, 10:16:34 »

Рой, само не мога да разбера защо се връзваш на такива провокаций, които са доста зле скълъпени?
Госпожо/жице sexybary, дали Rой е това или онова или такъв и онакъв на никой не му дреме, важното е че бие чужденците и то доста добре и дали има хървати или ако щеш и патагонци в съюза си, то това си е негова работа, важното е че също бият чужденците. А вие госпожо/жице сте права че във форума могат да се излагат мнения, дори закачки търпят модераторите но във "общи приказки". Затова ще те замоля и теб да не ми спамиш темата за да не я заключат или изтрият, и да вървиш право на.....общи приказки и там много целенасочено да изложиш тезата си. Там в  общи приказки можеш да си спамиш а тук ако имаш нещо градивно да споделиш, нещо за свят 95, някоя битка, некой разбор с радост ще те четем.
« Последна редакция: Февруари 01, 2012, 12:13:31 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #179 -: Февруари 01, 2012, 13:55:51 »

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2012_1_23/95008060_95005610_3380450   Grin Grin Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!