Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:40:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408800 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
Evo
Гост
« Отговор #105 -: Януари 27, 2012, 13:10:44 »

Се ми тая ..и аз играя там ... но не ми пречи ... каквато и класация да вземат вече си имат името ...измамници ... недостойни за титли !!!
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #106 -: Януари 27, 2012, 13:16:38 »

Защо сега говорите за тях когато не играят....когато играха мълчахте айде стига сте ги обиждали и слагали всички в общ знаменател обсаждайте си новата ера старата вече свърши .
Активен

i1978
Гост
« Отговор #107 -: Януари 27, 2012, 13:19:24 »

Се ми тая ..и аз играя там ... но не ми пречи ... каквато и класация да вземат вече си имат името ...измамници ... недостойни за титли !!!
Все ти е тая, защото не си им в нетото. Я им влез в нетото и да те ковнат на финалната права по най-к....я начин да видиме дали така ще говориш. Плюс  това с тях проблеми няма никой до 9ия месец. Фермят си яко с гълъбчета наплюскат се с армии и после късат и мачкат и обясняват как нямало приятели тука и как само интереси и т.н. глупости. И разбира се финала той е най-забавен. Мързеливия, но пък за сметка на това "селски тарикат" манекен след шише уиски или там каквото пие почва да заплашва и да си урежда битки за да вземе военната разбира се. И най-интересното е преди самия край той разбира се е или с изтрити военни точки или баннат от админите. Но иначе не е измамник той даже никакъв той Лукито само е измамник. Grin Grin Grin
Активен
i1978
Гост
« Отговор #108 -: Януари 27, 2012, 13:20:48 »

Защо сега говорите за тях когато не играят....когато играха мълчахте айде стига сте ги обиждали и слагали всички в общ знаменател обсаждайте си новата ера старата вече свърши .

О Митаче как е хавата? Иначе ако прегледаш предните хроники никога не съм мълчал, когато някой мами и се прави, че не е станало нищо.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #109 -: Януари 27, 2012, 13:34:04 »

Все ти е тая, защото не си им в нетото. Я им влез в нетото и да те ковнат на финалната права по най-к....я начин да видиме дали така ще говориш. Плюс  това с тях проблеми няма никой до 9ия месец. Фермят си яко с гълъбчета наплюскат се с армии и после късат и мачкат и обясняват как нямало приятели тука и как само интереси и т.н. глупости. И разбира се финала той е най-забавен. Мързеливия, но пък за сметка на това "селски тарикат" манекен след шише уиски или там каквото пие почва да заплашва и да си урежда битки за да вземе военната разбира се. И най-интересното е преди самия край той разбира се е или с изтрити военни точки или баннат от админите. Но иначе не е измамник той даже никакъв той Лукито само е измамник. Grin Grin Grin
Все ми е тая да .... погледни какво си написал ... 100 пъти обяснявам на разни хора , че нетото дето си го правят и после се хвалят с битки е постигнато с измами ... всички вие го знаете и то много добре ... но добре ... аз ще замълча но все пак вие дето ми пишете така погледнете класациите и в други светове дето са играли

и да уточня ... да вземеш някаква класация в която и да е игра ама наистина да я вземеш ... е доста повече от това дето великият ви манекен каза ... че много му било забавно и не се бил смял никога толкова ...

А за Луки
той просто се пригоди

Активен
Evo
Гост
« Отговор #110 -: Януари 27, 2012, 13:35:37 »

Защо сега говорите за тях когато не играят....когато играха мълчахте айде стига сте ги обиждали и слагали всички в общ знаменател обсаждайте си новата ера старата вече свърши .

А сега да те питам и теб .... кой кого обиждаше а ?!!!
Активен
i1978
Гост
« Отговор #111 -: Януари 27, 2012, 13:40:59 »

Абе ние хубаво си лаламе ама аз не мога смогна да прибера     
Военният приход се получава в провинцията, в която се намирате.
Дърво    Желязо    
13202333    5280933    Получаване
   И то от бая дни се каня. Другите доходи до сега все ми вършеха работа ама тоя ще ме закопае вече. Едвам се храня като избягвам да тегля 10часов махнаха двата двучасови дохода, а ако се нагрухтя и с още армия тотално няма хранене. А сега ще дойде пак бая доход от последната война. От лигаване почнах да си правя солови влакчета.  Grin Grin Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #112 -: Януари 27, 2012, 13:56:53 »

Явно е просто спам за теб ... ти май си ми и адаш ...
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #113 -: Януари 27, 2012, 14:05:45 »

Леле! Погледнах да видя кога ми свършват гилдиите  Grin От толкова подаръци миналата ера са до 7-ми месец тази година, а има и до 9-ти  Shocked
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #114 -: Януари 27, 2012, 14:26:00 »

Абе не знам що се чепкате още за предната ера... Гледайте си кефа, играйте за кеф другото само ще си дойде Cool
Активен
Evo
Гост
« Отговор #115 -: Януари 27, 2012, 14:45:23 »

то си и дойде ... Grin Grin

Съюзът DEFENDER наруши Съюзния договор

 *hihi*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #116 -: Януари 27, 2012, 14:59:52 »

Ми тъй е Smiley на около 500 точки, свършиха леймърите с крепост 2 без стрели вътре та решиха да си направят ерата интересна *pardon*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #117 -: Януари 27, 2012, 15:03:14 »

Майтап ли си правиш ...ако до вермахта са опрели лоша работа  Smiley
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #118 -: Януари 27, 2012, 15:04:37 »

Майтап ли си правиш ...ако до вермахта са опрели лоша работа  Smiley

Мое си спретнете една война с леките Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #119 -: Януари 27, 2012, 15:08:20 »

Мое си спретнете една война с леките Grin
То няма да е за първи път Smiley)) ей питай известен да ти каже ...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!