Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:50:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: haknaha me  (Прочетена 2675 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« -: Януари 16, 2012, 18:19:56 »

nqkoi mi smeni parolata pomognete barzo molq vi se
Активен
Mida5
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2012, 18:35:04 »

Кажи си пощата със която си се регнал ...
Активен

За мен страхът е една от най-деликатните емоции, затова винаги се опитвам да уплаша читателя. Ако не мога да го уплаша, аз се опитвам да го смразя от ужас и ако не успея и в това, прибягвам до шока.
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #2 -: Януари 16, 2012, 18:41:30 »

mutasudan@hotmail.com. PROBLEMA E  4E AZ TAKAVA PO6TA NQMAM NZ OTKADE IZKO4I TAQ PO6TA ISKAM AKO MOJE DA SMENITE PO6ATA S TOQ OT PROFILA MI V FORUMA
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2012, 19:15:14 »

nqkoi mi smeni parolata pomognete barzo molq vi se

Пиши на екипа на адрес support@imperialsupport.org.........Опиши проблема си и някой от екипа би трябвало да се заеме с разрешаването на проблема ти Smiley Имах същият проблем миналата година и го оправиха Wink
Активен
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2012, 19:30:01 »

pomisli za kakvo stava vapros tova sa 5 svqta i az nemoga da vlqza v nito edin molq administratorite ili da mi pratqt passa na li4no ili   da smenqt emaila  s toq ot foruma  Undecided Undecided Undecided Undecided razberete az takav email mutasudan@hotmail.com. nqmam i za6to ne iskate potvarjdenie ot emaila kato se smeni parola da vleze toq idiot v po6tata si i da potvardi
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 19:35:26 от baronator » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2012, 19:36:42 »

При регистрация ако си потвърдите мейла няма да може да ви го сменят. Сега как би могъл да докажеш , че тези 5 акаунта са твой , след като мейла е на друго лице ?

Във форума се пише само на кирилица. Ако нямаш ползвай това - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Активен

Mida5
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #6 -: Януари 16, 2012, 19:38:42 »

pomisli za kakvo stava vapros tova sa 5 svqta i az nemoga da vlqza v nito edin molq administratorite ili da mi pratqt passa na li4no ili   da smenqt emaila  s toq ot foruma  Undecided Undecided Undecided Undecided razberete az takav email mutasudan@hotmail.com. nqmam i za6to ne iskate potvarjdenie ot emaila kato se smeni parola da vleze toq idiot v po6tata si i da potvardi
За кой свят става на въпрос ?
Активен

За мен страхът е една от най-деликатните емоции, затова винаги се опитвам да уплаша читателя. Ако не мога да го уплаша, аз се опитвам да го смразя от ужас и ако не успея и в това, прибягвам до шока.
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #7 -: Януари 16, 2012, 19:48:09 »

свят 5 (блиц)
свят 23
свят bulgarian 13 (fast)
свят 64
свят 48 или 45 (не си спомням добре )
Активен
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #8 -: Януари 16, 2012, 19:50:41 »

При регистрация ако си потвърдите мейла няма да може да ви го сменят. Сега как би могъл да докажеш , че тези 5 акаунта са твой , след като мейла е на друго лице ?

Във форума се пише само на кирилица. Ако нямаш ползвай това - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

а те как ще докажат че аз съм дал тоя емейл? mnogo mi e interesno te kak 6te dokajat tova ?
Активен
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #9 -: Януари 16, 2012, 19:59:18 »

are be хора направете нещо моля ви се искам да си влизам в играта
Активен
baronator
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2012, 20:03:18 »

iskam da mi smenite emaila s toq ot foruma molq vi se pak povtarqm az takav email mutasudan@hotmail.com NQMAM NQMAM NQMAM gotov sam po vsqkakv na4in da dokaja 4e tiq acc-ta sa moi
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!