Imperia Online България  
Април 24, 2024, 18:51:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опорочена класация  (Прочетена 2068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Януари 16, 2012, 14:17:49 »

Според почти целия 95 свят класацията  на същия този свят е опорочена тотално от съюз WORMS чрез уредени битки и война.
На вниманието на екипа.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 14:21:33 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Mida5
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2012, 14:35:51 »

може пък просто хората така да си мислят ...  *pardon*
Активен

За мен страхът е една от най-деликатните емоции, затова винаги се опитвам да уплаша читателя. Ако не мога да го уплаша, аз се опитвам да го смразя от ужас и ако не успея и в това, прибягвам до шока.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #2 -: Януари 16, 2012, 16:24:01 »

И какво ще направят админите, то ерата свърши, военните точки си му седят, военната класация си им стои гледах че лукито даже си е снимал постижението и го е пуснал и т.н.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #3 -: Януари 16, 2012, 16:54:46 »

Абе аиде изчакайте да пуснат официалната класация. Щом не са я пуснали още най-вероятно текат проверки. Ако ли пък не е това и не я пуснат би било най-тъпото нещо. Защото смисъла на тази игра освен удоволствието от фермене, битки, псувания и заяждания все пак са и тези класации.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #4 -: Януари 16, 2012, 17:43:17 »

Ами в БГ6 ти я пусна. Аз друга ера не съм играл. Ти беше   модератор тогава. Малко или много би трябвало модераторите  поне да са по-близо до екипа поддържащ играта. За мене тия класации са доста важни. Така, че не ми е много ясно как така може да се омаловажи едногодишен труд по този начин. Всъщност за мене няма значение аз така или иначе не фигурирам никъде освен отзад напред разбира се. Но би било абсурдно хора били се цяла ера като луди от самото начало, кой ли не ги убеждаваше да не почват рано с войните, но те водиха до последния ден и изведнъж, някакви полски селски тарикати или там, каквито и да са да вземат класацията с уредена война. Поне така се говори де. Ако не е уредена да излезнат и да кажат, че няма такова нещо. Така, както някои БГ тарикати ги зануляват накрая нека го направят и сега с чужденците.
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2012, 18:12:20 »

М да....Едно време модераторите бяха други...играта беше друга...а сякаш и екипа беше друг...поне в отношението към играта и играчите....Имало едно време ...След "решителната" намеса на екипа във въдворяване на ред и правила в св.95 представям си какво ще бъде следващата ера ... *hihi*
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 18:14:23 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Януари 16, 2012, 18:40:00 »

мдаааааааа ..... и след като новата ера вече е започнала няма какво да се чака повече ....становището на екипа е ясно
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!