Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:14:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо не може да преместим диамантите след като ни писне конкретния сървър ?  (Прочетена 2878 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« -: Януари 11, 2012, 18:44:53 »

Здравейте ,

Ето го и точният тежък въпрос : Защо , аджеба, не може да си преместим диамантите след като ни писне да играем в даден сървър ? И защо това не е никаде опоменато при менюто за покупка ? Излиза , че купиш ли си повече диаманти, те остават завинаги блокирани в съответния акаунт само за този свят ?? Ако си купя диаманти за 200 кинта и ме викнат военна служба за 6 месеца какво да ги правя ?

Моля за точен и разумен отговор

Като цяло аз вече съм се превърнал в каса. Хубаво , с 4 дневния ми опит клан от 3-ма играчи ме направи тотална каса атаки в 3-3:30 и 4:30 часа сутринта.Кофти. Е по-добре рано , отколкото да ме нулират след месец време Smiley Освобождавам всички работници , спирам всички данъци за 0 0 0 0 продукция на час и гася играта. Защо играта ме ГОНИ и не ми позволява да се регна и да си харча парите в друг свят , където туковиж ми тръгнало и съм си купил още 500+500+500 диаманта ? И не става въпрос за всекидневни врътки или наливане на диамантите в акаунта на Бате Пешо от свят 44 , а за нова регистрация от съответния юзър в нов свят след 2-3-4 седмици.

Естествено са възможни сумати други фактори - регваш се - играеш 10 дни - купуваш си 2000 диаманта с нагласата да играеш 4 месеца - след 2 седмици се налага да заминеш на бизнес трип за 1 месец или на научна експедиция в Африка без интернет е какво правим с останалите 1800 диаманта ?? Естествено ако пропуснеш цял месец ще си тоталния бонус...

Някаде в подпис мернах , че това е БЕЗПЛАТНА игра и никой не е принуден да си купува кредити бла бла бла. Еми безплатна игра е като се съберем с Иван , Гошо и Пешо да джигаме карти и поркаме бира. Щом играта си има екип от хора , някой си е играл да я превежда на 40 езика е лансирана на пазара - значи е пазарен продукт. Мен лично , не ми пречи да си купя за 20 евро кредити , както направих 6 часа след първата ми регистрация. Без въобще да се интересувам от броя играчи и без въобще някога да съм играл ИЕ. Бачкам (дремя) по 10 часа пред компа в страна от Западна Европа , за които съм добре платен , дали ще вадя бухалки в травиана или ще пробвам нова подобна игра все тая.Кофтито е разликата в отношението към новите играчи , което забелязвам.При подобни продукт-и може да правиш каквото си искаш с това , което си си платил.Аз лично получих само 2 ънфрендли отговора на въпроса в играта тип - НЕМА ТИ ПРЕМЕСТИМ КРЕДИТИТЕ

Та , това ми е питането
Благодаря  *BOSS*
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
_DRAGON_
Billyes
Редник
*

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2012, 19:38:54 »

е това е БЕЗПЛАТНА игра и никой не е принуден да си купува кредити бла бла бла. Еми безплатна игра е като се съберем с Иван , Гошо и Пешо да джигаме карти и поркаме бира. Щом играта си има екип от хора , някой си е играл да я превежда на 40 езика е лансирана на пазара - значи е пазарен продукт. Мен лично , не ми пречи да си купя за 20 евро кредити , както направих 6 часа след първата ми регистрация. Без въобще да се интересувам от броя играчи и без въобще някога да съм играл ИЕ. Бачкам (дремя) по 10 часа пред компа в страна от Западна Европа , за които съм добре платен , дали ще вадя бухалки в травиана или ще пробвам нова подобна игра все тая.Кофтито е разликата в отношението към новите играчи , което забелязвам.При подобни продукт-и може да правиш каквото си искаш с това , което си си платил.Аз лично получих само 2 ънфрендли отговора на въпроса в играта тип - НЕМА ТИ ПРЕМЕСТИМ КРЕДИТИТЕ

Та , това ми е питането
Благодаря  *BOSS*
*YAHOO* Grin Grin   безплатна е ,а това което си го платиш НЕ е твое  

и аз исках да ми премести ат кредити днес , и ми казаха "НЕМА ТИ ПРЕМЕСТИМ КРЕДИТИТЕ"
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 19:45:52 от _DRAGON_ » Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2012, 20:10:35 »

Аз си пуснах Pay Pal opposition-a за рефаунд.

На страницата при покупка на диаманти никаде не пише , че трябва да ги изхабя до края на ерата или че си купувам нещо , което не мога да си местя от единия крачол в другия. Все едно да си купя кола и да не мога да я запаля и отида в друг град ?!?

Отделно , че ънфрендли съпорта все едно е някой 16 годишен , няма нищо за здрасти и чао само НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ. НЕ СЕ ПРАВЯТ ИЗКЛЮЧЕНИЯ. В нормалните продукти , а не игри на Гошо Пешо и компания има отношение тип - Здравейте , ОТГОВОР НАД 4 ДУМИ , Приятен ден, Поздрави , Приятна игра
бла бла бла нещо мазно ала бала Smiley

Сега ще пратя майл на support@imperiaonline.org .  да го нафлеймя и там Smiley Дано да е някой freelancer , а не на заплата , че ако му плащат за отговорчета от 3 думи значи мойта работа от тарикатска е доста доста прецакана...

Ей го : топло от сайта на банката
Цитат
Accusé de réception de votre contestation
Opposition sur une opération
Prélèvement


Nous avons bien enregistré votre demande d'opposition pour cette opération le 11/01/2012 à 18h22.

Cette opération ne sera pas débitée sur votre compte.
Vous êtes invité à informer votre créancier de cette opposition.

Или в превод - паричките от мен няма да дойдат Smiley Търсете ги от GTS Online , PayPal или armenianpop@abv.bg
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 20:26:29 от Megabone » Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2012, 20:58:41 »

Megabone  сега ще разбереш какво е " глас в пустиня" .  Добре дошъл в света на ИО.
Активен
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2012, 22:15:42 »

Megabone  сега ще разбереш какво е " глас в пустиня" .  Добре дошъл в света на ИО.

Mне  точно... все пак не съм учил 5 години международно право в чужбина и не живея в Западна Европа заради глас в чужбина Smiley

Написъл съм 2 атестации към пей пал и съм спрял плащането от банката ( беше предвидено да бъда кредитиран от сметката чак на 13.01) Тоест до момента не съм загубил нито една стотинка от тия 20 евро. И няма как да се извърши след като съм го блокирал - тоест няма как да ми вземат нито една стотинка.  *freak*

Все пак...българска работа... 30 секунди отнема писането на кредити 0 на едно място и прехвърлянето им на друго Smiley
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 22:18:25 от Megabone » Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2012, 22:32:16 »

Диаманти между акаунти и светове не се местят. Ако някой е решил , че тази Ера не му отърва да играе, но в следващата ще играе , то Диамантите се прехвърлят в следващата ера - не се губят. Какво става в случай , че се прехвърлят:
- Пешо се регва и си купува Диаманти , дава пас и мейл на Гошо да го наглежда, но Гошо решава да му открадне Диамантите , прехвърляйки ги в друг свят - после Екипа ще Ви е виновен  *hmm*
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2012, 22:45:32 »

Нали вече има опция за наглеждане Smiley

А и в ГВ имаше практика премиум и платени абонаменти (примерно гилдиите тук) да се прехвърлят в следващ свят. Макар че там след край на ерата обикновено се отваря нов свят, а не нова ера върху стария.

Би било добре за играта, особено в случаите с по-големи суми. Имаше и планове за глобални акаунти, мисля че бяха отчасти и заради подобни ситуации.
Активен

Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2012, 22:51:46 »

Диаманти между акаунти и светове не се местят. Ако някой е решил , че тази Ера не му отърва да играе, но в следващата ще играе , то Диамантите се прехвърлят в следващата ера - не се губят. Какво става в случай , че се прехвърлят:
- Пешо се регва и си купува Диаманти , дава пас и мейл на Гошо да го наглежда, но Гошо решава да му открадне Диамантите , прехвърляйки ги в друг свят - после Екипа ще Ви е виновен  *hmm*

То това си е забранено и се наказва само по себе си. Освен това Гошо ако е злонамерен, може да пропилее диамантите на Пешо по много и разнообразни начини  Grin

Аз също не виждам причина да не се прехвърлят диамантите. А това че не се прехвърлят много пъти ме е спирало да си зареждам по крупни количества. Дори по едно време мислех да предлагам диамантите да се зареждат на сметката на Глобалния акаунт и човек да си тегли от него в конкретните светове колкото му трябват Wink
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Януари 11, 2012, 22:53:27 »

Диаманти между акаунти и светове не се местят. Ако някой е решил , че тази Ера не му отърва да играе, но в следващата ще играе , то Диамантите се прехвърлят в следващата ера - не се губят.
Ами не е точно така Smiley ..... Доки знаеш че напоследък дойде другата мода да събираме по доста светове които завършват в един версия4 и един версия5  .... Лично аз имах диаманти в няколко свята които се събираха в един ... имах право да пренеса диамантите само от един от тези светове в някой от новите в който реша да се регна ....другите си заминаха ей така ...... та това не се губят ,не е точно така....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Януари 11, 2012, 22:54:12 »

предлагам диамантите да се зареждат на сметката на Глобалния акаунт и човек да си тегли от него в конкретните светове колкото му трябват Wink

 *bravo* *bravo* *bravo* - като идея е повече от добре  *beer*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Януари 11, 2012, 22:55:42 »


Аз също не виждам причина да не се прехвърлят диамантите. А това че не се прехвърлят много пъти ме е спирало да си зареждам по крупни количества. Дори по едно време мислех да предлагам диамантите да се зареждат на сметката на Глобалния акаунт и човек да си тегли от него в конкретните светове колкото му трябват Wink
Това е едно много добро предложение ,което беше отритнато преди време с лека ръка .... а наистина ще е много добре да зареждаш диаманти в една сметка и да теглиш от нея когато ти потрябват в някой свят
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Януари 11, 2012, 22:57:11 »

Ами не е точно така Smiley ..... Доки знаеш че напоследък дойде другата мода да събираме по доста светове които завършват в един версия4 и един версия5  .... Лично аз имах диаманти в няколко свята които се събираха в един ... имах право да пренеса диамантите само от един от тези светове в някой от новите в който реша да се регна ....другите си заминаха ей така ...... та това не се губят ,не е точно така....

Хане, давайте го като предложение - идеята на Kilgor_ наистина е добра и върши работа и в твоя случай  *ok*
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Януари 11, 2012, 22:58:52 »

Имаше го като предложение преди повече от половин година и тогава екипа го отхвърли по незнайни причини Smiley  .... а иначе ти можеш да им пишеш в служебната секция и да се застъпиш за това предложение в нея:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Megabone
Bai Kech :)
Сержант
**

Karma: +11/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 90



Профил
« Отговор #13 -: Януари 11, 2012, 23:10:39 »

Диаманти между акаунти и светове не се местят. Ако някой е решил , че тази Ера не му отърва да играе, но в следващата ще играе , то Диамантите се прехвърлят в следващата ера - не се губят. Какво става в случай , че се прехвърлят:
- Пешо се регва и си купува Диаманти , дава пас и мейл на Гошо да го наглежда, но Гошо решава да му открадне Диамантите , прехвърляйки ги в друг свят - после Екипа ще Ви е виновен  *hmm*

Айде айде не става въпрос за Пешо и Гошо. Написъл съм точно кратко и ясно до съпорта в играта - Искам диамантите които имам сега 340 да се замразят ( дори да не намазвам по 1 диамант на ден бонус) и след 2-3-4 седмици като се регистрирам в НОВООТВОРЕН / РЕСТАРТИРАН свят да си ги получа. На същия акаунт-юзърнейм - МОЯ -
Отговора беше 2 пъти подред - Няма възможност. Не знам дали кореспонденцията е поверителна , може да я постна без проблем Smiley
Активен

По-добре ЯК и тъп , отколкото само тъп !
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #14 -: Януари 11, 2012, 23:13:11 »

Айде айде не става въпрос за Пешо и Гошо. Написъл съм точно кратко и ясно до съпорта в играта - Искам диамантите които имам сега 340 да се замразят ( дори да не намазвам по 1 диамант на ден бонус) и след 2-3-4 седмици като се регистрирам в НОВООТВОРЕН / РЕСТАРТИРАН свят да си ги получа. На същия акаунт-юзърнейм - МОЯ -
Отговора беше 2 пъти подред - Няма възможност. Не знам дали кореспонденцията е поверителна , може да я постна без проблем Smiley

Поверителна е и не бива да я постваш.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!