Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:36:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една тема,която няма да бъде с дълаг живот,д-р Хаус ще се погрижи!  (Прочетена 3519 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Януари 10, 2012, 19:08:15 »

"Поради множество постъпили оплаквания за принудително публикуване на конкретни кратки съюзни описания, въпросните описания се премахват от класацията. Империя Онлайн няма да толерира съюзи, които чрез отправяне на заплахи заставят играчите да правят неща против волята си."
Това вече надминава всички очаквания на нагла лъжа от страна на админите.Във въпросните съюзни описания ДОБРОВОЛНО всеки съюз бе написал,че това е последната ера играна с диаманти.Това се случва в БГ7.Идеята дойде от Лидера на съюз Киндам ЖГатев.Въпросния играч е написал и доста интересна тема в този форум с ясно изразено мнение по въпроса за прекалената комерсия в играта,препоръчвам да се прочете.Въпросния играч и неговия съюз не са в състояние да заплашат или принудят поне 4 съюза от този свят да напишат по-горе споменатото описание.Ръководството на играта е стреснато от масовите протести,опитват се да смачкат надигналото се недоволство,но не това е начина г-а админи,не и с лъжи.Тази тема няма да живее дълго,Д-р Хаус ще се погрижи за това(а мислех,че докторите са "За" живота),така че няма да се хабя с много думи.Последното ,което ще кажа е,че гласа ни се потъпква,но вече буди страх,това е добре,защото ръководството на ИО ще види,че никой никога не е заплашвал,а предупреждавал.Друга ера и да има, ще е с толкова малко играчи ,че да се основе само един съюз.
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 10, 2012, 19:12:38 »

момчета и момичета само искам да вметна модераторите във ио винаги и са били и си остават най готините във проектите на имперските земи , не сте виждали  в другите форуми как е , аз се радвам че тези момчета защото не останаха момичета имат толкова голямо търпение към нас форумните философи  Grin
Активен

Age of Extinction
argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2012, 19:16:22 »

Допуснах грешка ,въпросната тема ,която препоръчах за прочит е "НЕ МИ ТРИЙТЕ ТЕМАТА ДРАГИ АДМИНИ? А ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ." на macks
Активен
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2012, 23:23:07 »

Не е само една ерата в която всички съюзи са с мото :  "ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА ЕРА С ДИАМАНТИ ЗА ТОЗИ СЪЮЗ!!!" .  Но съм сигурен ,че мотото не се вижда по "технически причини" .     *crazy*
Активен
jgatev
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2012, 00:29:55 »

Аз лично съм инициаторът на посланието "ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА ЕРА НА ТОЗИ СЪЮЗ С ДИАМАНТИ" и го написах в БГ свят 7. Явно посланието ми е стигнало и до другите светове, в които аз не играя и там нямам никакъв допир с игачите. В БГ свят 7 писах лично на всеки един лидер поотделно с МОЛБА да ме подкрепи и да напише същото мото, като това на моя съюз - НИКОГО НЕ СЪМ ПРИНУЖДАВАЛ ПО НИКАКЪВ НАЧИН!!!!!
Моля не ме клеветете!!!
П.П. Съюзите, които са ни основни противници и дразнители в ерата(които са и по-напред в в играта от нас засега - демек няма как да заплашвам по-силен съюз от моя) също ме подкрепиха в инициативата ми!
Засрамете се! Аз дори не очаквах повече от 3-4 приятелски съюза да ме подкрепят, а вижте какво стана....явно всеки е мислил като мен, но си е мълчал...и сега тази клевета по мой адрес...БЕЗОЧИЕ!!!
От няколко дена съм в мод и вече не съм сигурен дали ще довърша ерата, за да видя докъде ще стигне протеста - много се изложихте и лично ме разочаровахте (знам, аз съм никой, че да ви пука, че сте ме предали и разочаровали като потребител).
Все пак може би в крайна сметка ще изиграя ерата, заради многото приятели и лоялността ми към тях, но след края и ПРИКЛЮЧВАМ с ИО...вече дори и да я направите безплатна!
Успех в начинанията ви, дано се гордеете със себе си - този път много се изложихте момчета.....
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2012, 01:17:19 »

1. Радвайте се, все пак е обърнато внимание на вашия протест. Освен премахването на описания, може би ще бъде направено и нещо в исканата от вас посока.
2. Спечелихте слава, доколкото и други хора се зачудят какво пък толкова е станало (но реално не е така, вж. точка 3).
3. Не мисля, че екипът би си измислил подобно нещо. Може би е имало оплаквания покрай имената на съюзите преди 2-3 месеца примерно. И жертвите, пожелали анонимност, да са уведомили екипа само по пощата, понеже във форума не съм виждал такова нещо. Т.е действието и споменатите сигнали може би нямат общо с теб и следователно не си наклеветен.
4. Екипът на ИО не клевети. Представителите му тук подхождат с внимание и разбиране към всеки потребител, доколкото е възможно.
5. И защо неща като пипане по описанията на съюзи се обявяват с официална новина, а промени в механиката на играта или картата (понякога) отминават без съобщение? Козметичните промени не могат да променят стратегията на развитие, нито пък има опасност евентуално противоречие с ръководството да остане неотбелязано.

П.П: Не ми работят емотиконките.
Активен

krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2012, 01:26:26 »

"И защо неща като пипане по описанията на съюзи се обявяват с официална новина, а промени в механиката на играта или картата (понякога) отминават без съобщение? Козметичните промени не могат да променят стратегията на развитие, нито пък има опасност евентуално противоречие с ръководството да остане неотбелязано"                                                                                                        Ето това е добър въпрос. Когато аз попитах защо правилото за 5те секунди не е отразено никъде ми изтриха 5 теми и ме заключиха за 7дни. Моята нормална реакция беше мод на профила и отказване от играта за половин година. И сега играя и се чудя колко по зле може да стане положението.
Активен
Velizar
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=44031.0
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2012, 17:23:12 »

Цитат
Моята нормална реакция беше мод на профила и отказване от играта за половин година.

 Grin Направил си грешка, че си се завърнал  Smiley Хубавата страна на 6 месечното ти отсъствие е, че си пропуснал доста неестествени и ненавременни промени и ако беше наясно едва ли щеше да се завърнеш. Но винаги можеш да си поправиш грешката  *hihi*.

Цитат
И сега играя и се чудя колко по зле може да стане положението.

Внимавай какво си пожелаваш!
Активен

dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #8 -: Януари 11, 2012, 21:23:19 »

Призовавам всички играчи да си сложат това в подписа на профила си.
ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА ЕРА С ДИАМАНТИ ЗА ТОЗИ ИГРАЧ !!! Да видим Господата админи  и прозорчетата на играчите ли ще скрият. *hihi*
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #9 -: Януари 12, 2012, 09:47:43 »

Защо? Аз дотук за 2 месеца в класиките съм изхарчил 6 лева . Още най-много 6 да изхарча. Като не ви се харчат пари - елате да играете в класиките. Там е вехто и евтино!
П.с. И на мен ми се кара S-class , производство 2010-2011, но ...  *pardon*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=41583.0
Не говрим за 6 лева за два месеца а за 6 лева на ден.
« Последна редакция: Януари 12, 2012, 09:55:14 от dimitarrr » Активен
argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #10 -: Януари 12, 2012, 20:20:23 »

Защо? Аз дотук за 2 месеца в класиките съм изхарчил 6 лева . Още най-много 6 да изхарча. Като не ви се харчат пари - елате да играете в класиките. Там е вехто и евтино!
П.с. И на мен ми се кара S-class , производство 2010-2011, но ...  *pardon*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=41583.0
за кои класики става въпрос?!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!