Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:38:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Капитулиране  (Прочетена 3710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
manol
Редник
*

Karma: +22/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« -: Януари 10, 2012, 17:12:17 »

Предлагам при капитулация освен губенето на военни точки да има и още последствия за капитулиращия:
1. Дохода на капитулиралия играч да намалява с 10 % (да не се дават на никой защото ще има злоупотреби а просто да изчезват). Това е съвсем нормално защото в реалния свят при капитулация се плащат репарации.
2. Да се губи 100 доблест, ако капитулацията е от играч в обхват по 2.


« Последна редакция: Януари 10, 2012, 17:21:28 от manol » Активен
na um
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2012, 18:41:35 »

не е лошо да има промяна в тази насока............в повечето случаи се ползва от играчи с предимно икономическа ориентация и за тях загубата на военни точки е без особено значение........преминават от седмица на седмица в повтаряща се капитулация още при първия хванат шпионин, без да се опитат да променят нещата............като по-мек вариант може би е удачно такива допълнителни мерки да влизат в сила от втората капитулация
Активен
hades
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2012, 18:23:16 »

Също така предлагам , капитулиращия като губи военнит точки, същите да се прибавят към агресора, така ще най-справедливо спред мен  Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2012, 18:32:07 »

Също така предлагам , капитулиращия като губи военнит точки, същите да се прибавят към агресора, така ще най-справедливо спред мен  Smiley

По този начин по-лесно ще се манипулира класацията по военни точки - няма да има нужда от риск с нагласени битки  ;D
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 17, 2012, 10:17:57 »

Аз предлагам да не може да се капитулира от един и същ играч повече от 5 пътя подред ,като имам 10 човека в обхват и от тях 10 са капитулирали 8 а другите двама са на другия край на картата излиза че трябва да се модирам или да продавам армията  *pardon*
Активен

Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #5 -: Март 17, 2012, 16:39:04 »


1. Дохода на капитулиралия играч да намалява с 10 % (да не се дават на никой защото ще има злоупотреби а просто да изчезват).

Отдавна "за"!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!