Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:58:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Информационно затъмнение ???  (Прочетена 11783 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #15 -: Януари 18, 2012, 15:59:00 »

Не са 4, 5 са - нали по едно време държаха и СИ замък за малко.

 Grin Вярно. Не смогвам да им броя загубите  *freak*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #16 -: Януари 18, 2012, 18:08:13 »

Очаквах много повече злорадство,и то доста преди да настъпи игра за реалма.Другото което е,че никой не се осмели да  ограби почти изоставен акаунт с милиони ресурс ,със спяща пред стените армия,а това говори много относно начина на игра в този свят.А за това колко акаунта са минали през Златен век или Хардкор ,е друга тема.Относно битките в последните няколко дни,наистина добре обмислени решения.Реално това е най-слабата ера в този свят.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #17 -: Януари 18, 2012, 21:29:34 »

Очаквах много повече злорадство,и то доста преди да настъпи игра за реалма.Другото което е,че никой не се осмели да  ограби почти изоставен акаунт с милиони ресурс ,със спяща пред стените армия,а това говори много относно начина на игра в този свят.А за това колко акаунта са минали през Златен век или Хардкор ,е друга тема.Относно битките в последните няколко дни,наистина добре обмислени решения.Реално това е най-слабата ера в този свят.

Smiley Ех и ти.... Последните няколко дни много малко хора зяпат акаунтите, оцелял си, ще черпиш. Играе се на съюзно ниво предимно, следят се съюзни армии, пуктове, замъци и т.н. Колкото до слабата ера - имаше известна доза скука, но общите военни точки на водещите съюзи са рекордни. Една рекордна ера от към битки и избити армии трудно може да се нарече скукчна Smiley. Това ще се види в петък, като постна общите статистики след края.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #18 -: Януари 19, 2012, 00:19:52 »

............. лошите в страшния филм.............
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #19 -: Януари 19, 2012, 01:28:25 »

Очаквах много повече злорадство,и то доста преди да настъпи игра за реалма.Другото което е,че никой не се осмели да  ограби почти изоставен акаунт с милиони ресурс ,със спяща пред стените армия,а това говори много относно начина на игра в този свят.А за това колко акаунта са минали през Златен век или Хардкор ,е друга тема.Относно битките в последните няколко дни,наистина добре обмислени решения.Реално това е най-слабата ера в този свят.

 Хахха  явно не си около мене щом така говориш) .Реално не знам за другите ери ,  ако го сравня със старите версии , бих казал ,че липсва качество , но пък виждам много ентусиазъм.Както и да е , цял сървър се изправи срещу Хардкор последната седмица ,две Smiley....страхотни сте драги , ама не заслужавате дори това ,че ви набиха така !!!!
« Последна редакция: Януари 19, 2012, 01:38:30 от farfui » Активен
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #20 -: Януари 20, 2012, 16:56:35 »

Тая ера може да взема 1во място по загубена собствена войска
Не успя. Накрая те задминаха със 70750 броя.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #21 -: Януари 20, 2012, 18:05:26 »

хахаха доста първи места взеха тая ера Smiley)  ,убеден съм ,че съм раздал и най-много медали Smiley))


http://clip2net.com/s/1vi6H
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #22 -: Януари 20, 2012, 18:38:24 »

Поздравявам за успеха Хардкор . Аз като тяхен най голям враг тази ера съм длъжен да призная че в този си състав бяха уникални и определено заслужиха победата си . За мен беше удоволствие да играя срещу тях и емоцията беше на 100% . Признавам че имаше и неприятни моменти и лични разочарования но като цяло съюза ни постигна целите си - 40 войни и нито една загубена и победа във война с хардкор . Това беше от нас като цяло, за съюз без амбиции за реалм .
Активен

JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #23 -: Януари 20, 2012, 18:41:13 »

хахаха доста първи места взеха тая ера Smiley)  ,убеден съм ,че съм раздал и най-много медали Smiley))

http://clip2net.com/s/1vi6H

Поздравления и за теб, направи страхотна ера. Някои хора не могат да направят 1.7М военни точки за десет ери, а ти ги направи за една.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #24 -: Януари 20, 2012, 18:48:28 »

figil винаги си е класа. Трябва да се отбележи, че това беше първата му ера във версия пет, което прави постижението още по трудно  *bravo*. Съжалявам само, че поради голи амбиции, отречени малко по-долу, част от съюз Darkness решиха да се изплюят върху нещо наистина голямо - собствения си съюз. Както и да е, респект към figil и dido.k_sh, играха си своята игра до края и непозволиха да ги набъркат в мръсни интриги.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #25 -: Януари 20, 2012, 18:57:50 »

Абе гледам че има някаква снимка с влиание на златен век с колко замъка завършиха предполагам са станали с 100% влиание а HardCore с 0  Grin  Grin  Grin
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #26 -: Януари 20, 2012, 19:33:47 »

 Grin Grin Grin Grin

.....

....

Не казвай хоп, преди да си скочил  ;D

.....

.....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #27 -: Януари 20, 2012, 20:47:51 »

Честито и от мен HardCore!Заслужена победа!Колкото до съюз Даркнесс,каквото и да се случи , няма как да не кажа че съм горд че играх там с всички които бяха там .Благодаря ви на всички за добрата игра!
Активен
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #28 -: Януари 20, 2012, 21:04:51 »

http://www.youtube.com/watch?v=6kfXBWFDa9M&feature=related
Figil това е за теб.За мен беше чест да играя с теб!
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #29 -: Януари 21, 2012, 14:33:23 »

    *xxx* *freak*...


Вече е факт ера 4. Факт е предизвикателството към всички блицаджии.... Аз залгам че в ера 4 HardCore няма да е властелин  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!