Imperia Online България  
Април 16, 2024, 21:13:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хаус !  (Прочетена 7506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« -: Януари 07, 2012, 18:43:18 »

"Ако ще се докладвате за нередности - знаете правилната пътечка. Темата се   , а който я отвори отново ще му дам почивка от форума !"

Докторе, когато докладвам за нередности темите изчезват незнайно къде ? Какво стана когато докладвах за бъга с намирането на колониите ? Сещаш ли се че мога да я публикувам в друг форум и да дам линкове на всички познати в империята ?
Активен

v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2012, 18:50:18 »

Докторът ти го обясни съвсем простичко и точно: докладванията не се правят тук, а на адреса на съпорта. Екипът си прави проверка и преценява дали някой, някъде, по някакъв начин нарушава правилата. И наказва съответно...
Докладването във форума е забранено от екипа...Smiley


Много благодаря Лейди, но съм репортнал бъга на мейл адрес на съпорта и отново нищо не се случи .
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 18:51:51 от v0id » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2012, 18:52:43 »

Доки - харесва ми идеята за редакцията на постове в темите, която въведе!

Тц - не съм я въвел аз , но и на мен ми хареса и за това я ползвам  Wink
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2012, 19:03:44 »

Устойчивото модериране по този начин, в този форум, го наблюдавам само при теб! Другото е семпло триене на постове и/или теми. Чичката има друг подход, но това е съвсем друга тема (а пък за татко, съвсем няма да говоря, че пак ще се обиди). Плесни тази в общи и се забавлявай, как те плюят знайни и незнайни.
Тъкмо и да си поспамим на твой гръб!  Grin

Като гледам натам е тръгнала темата. Или в общи или в коша , но до сега не съм трил теми , адресирани до мен  Wink
Активен

v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #4 -: Януари 07, 2012, 19:13:38 »

Защо след като са толкова кадърни имат нужда да използват бъгове в играта и измами ?
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2012, 19:46:38 »

Значи или не са стигнали още до него, или не е бил обяснен читаво, за да го фикснат, или просто не е ставало въпрос за бъг...Едно от трите е със сигурност *rose*
Между другото, мернах в съседната тема един твой пост и някакси, засърбяха ме пръстите да му отговоря...

Кадърни са Void, прав си за това. Кадърни са, при това адски много. И познават играта, и я умеят, и я играят с разбиране и хъс... Нищо лично:) *pardon*

Благодаря ти от мое и от името на целия съюз за хубавите думи  *rose*. Но да ги казваш точно на v0id е повече от излишно. Така че карай, нищо ново под слънцето в световете на ИО. Но така и трябва да бъде, иначе тотална скука  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2012, 19:56:49 »

Благодаря ти от мое и от името на целия съюз за хубавите думи  *rose*. Но да ги казваш точно на v0id е повече от излишно. Така че карай, нищо ново под слънцето в световете на ИО. Но така и трябва да бъде, иначе тотална скука  Grin

Понякога в една каца с мед 1 лъжичка лайно е достатъчна за да развали хубавия вкус Smiley
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #7 -: Януари 07, 2012, 19:59:35 »

Понякога в една каца с мед 1 лъжичка лайно е достатъчна за да развали хубавия вкус Smiley

Ако настояваш, няма проблем да разкажеш какво е чувството от гледна точка на екскремента. Вярвам, сега се чувстваш точно така  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Януари 07, 2012, 20:05:23 »

Темата е за доктори и дори да е хаотична, едва ли някой се интересува от скатологичните интереси на половин войвода!  Grin

Хаоса е хубаво нещо, особено от научна гледна точка. Докторуването /не ме питай как я измислих тая дума  Grin/ Също си е наука, както и да го погледнеш. Та наздраве, за хубавата научна тема  *beer*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2012, 20:12:03 »

С най-голямо удоволствие срещам чашата си с твоята ...  *beer*

Удоволствието е взаимно, особено на малкия национален празник на България
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #10 -: Януари 07, 2012, 20:26:17 »

Не казвам нищо, с последно предупреждение съм ... пак. Предишното ми беше от лейди когато имаше правата на ... както и да е. наздраве и нека силата бъде с вас. хау или хаус ...
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #11 -: Януари 07, 2012, 20:29:13 »

Говорейки на тема изкуство... какво мислите за "художниците"? Имало ли е преди в ИО "рисуване" на армии, диаманти и ресурси?
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #12 -: Януари 07, 2012, 20:33:41 »

Говорейки на тема изкуство... какво мислите за "художниците"? Имало ли е преди в ИО "рисуване" на армии, диаманти и ресурси?



Шер - това с рисуването е от оня братския форум и е доста отдавна поставен. И защо така ти хрумна да свържеш ИО и изкуство ... доста хаотично!  Grin  *beer*

Именно заради хаоса... но всичко го е имало. Рисуване, дублиране, армии, ресурси , безплатни кредити /се казваха тогава/.... още от класиките  *beer*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Януари 07, 2012, 20:49:41 »

Гарга - в Global Wars директно си пишат пичовете армиите. Няма какво да превъртат ресурс, да се лигавят и това-онова.  Wink Grin

Е, това е яко, к'во. Води до нарастване на ентропията, лекува комплекси... баш за тук си е
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #14 -: Януари 08, 2012, 16:09:06 »

В ГВ се почна експериментирането с рисуване, влизане по акаунти и т.н. Също и опитите да се пробие сигурността по отношение на достъп до акаунти (за сравнение: някой го направи тук по най-демонстративния начин и чак тогава екипът предприе явни действия). Или да се натоварят сървърите, когато върви съюзна атака.

Въпросът е, щяха ли да могат "художниците" да експериментират и разнообразяват методите си, ако покрай работата по ИО2, ИГ и ИГ2 бяха оставени повече ресурси за ГВ? Ако схемата ти за измама изгърмява до ден-два с блокирани акаунти и компенсирани потърпевши, ще продължиш ли да човъркаш следващите ери? А не като положението сега- един вид sand-box.

Лошото е, че има хора, които са готови да помогнат с идеи и информация, но все няма време. Всички са заети с еди-кой си нов проект. Чудя се, кога ли най-накрая ще дойде време за ГВ2.
А още по-лошото е, че художниците, малко или много, си имат собствено его. В новата версия на ИО, която набра популярност, ще имат по-голяма публика. От ГВ се вижда, че им прави удоволствие да скапват играта, а колкото повече хора има, толкова по-забавно.
Не мога да определя точно различията между базата на ИО2 и тази на ГВ. Но, ако изключим най-ключовите разлики, може би има достатъчно сходства, за да бъдат приложени и тук всички стари гадории с малки изменения.

В класиките имаше влизания по акаунти. В ИО2 беше разпуснат съюз, но външната намеса остана недоказана.
Претоварването на сървъри не е нещо ново, може да се случи винаги. В ИО2 може би има първи опити в тази насока.
А рисуването, което вече си е най-големият проблем, започна и тук.

Не предричам апокалипсиса на ИО2. Просто отбелязвам вероятността за голяма част от проблемите тук причината да е в разпределението на ресурсите по различните проекти (т.е сравнително малкия дял на ГВ) и лошата комуникация.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 16:12:15 от Sheremetev » Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!