Imperia Online България  
Април 26, 2024, 07:19:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хаус !  (Прочетена 7541 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #30 -: Януари 08, 2012, 22:37:11 »

Аз да ти го кажа на право.... Темата е отворена в твоя, чест и ти вече се мислиш за величество, защото съм сигурен, че водиш класации по изтрити постове и теми.....направо ми се гади от теб ...д-р хаус..... наистина не е имало по некомпетентен модератор от тебе, а аз наистина играя от самото създаване на играта и познавам всички стари модератори....

Евала, че Доктора етака търпелив с подобни коментари, иначе до сега да четеш като гост. И понеже визираш старите модове си наясно, че имаше такива, които не прощаваха. Така че се радвай на търпението и добротата му. И откакто Доктора е в този форум, винаги и навреме има отговор на всеки въпрос от потребител, радостно е че отдава адски много време на форума, нещо, което никога няма да оцените.  Това, че играеш от самото начало, никога не може да бъде факт, че си наясно по всички въпроси. Ако си видиш оистория на постовете, ще установиш, че 99% от тях са само обидни и просташки коментарчета, насочени към кой ли не. Явно тук е единственото място, където дори и като бивш играч, можеш да си избиваш комплексите.

Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #31 -: Януари 08, 2012, 22:38:15 »

Аз не съм модератор МАДАМ, аз съм не/потребител (клиент) на играта и форума, моето мнение си е мое, и не задължително да е компетентно и миродавно нали???

Никога няма и да бъдеш модератор, само защото не притежаваш нито едно от достойните  качества за да получиш подобна табелка.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #32 -: Януари 08, 2012, 22:38:39 »

наистина жалко е, че не няма истински модератори вече.... защото амбицията ти от триене и киснене из форума ги изрита и те не могат да се вредят.... дано си заслужават усилията ти.

Никого не съм изритал - в момента имам най-много свободно време и си вися във форума. Бъди спокоен , от утре ще ви дам по 9 часа почивка дневно - на работа съм  Tongue
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #33 -: Януари 08, 2012, 22:47:46 »

Никога няма и да бъдеш модератор, само защото не притежаваш нито едно от достойните  качества за да получиш подобна табелка.

Само пак не разбрах МАДАМ, като като каква се престваяте за да ми конкретизирате качествата и възможностите...... и не си спомням да съм искал да бъда модератор някога.... или тука важи правилото "къде го чукаш, а къде се пука".....

пп. докторе... прати й някой кредит на викич, че такъв адвокат няма къде да си намериш другаде..
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #34 -: Януари 08, 2012, 22:48:55 »

Само пак не разбрах МАДАМ, като като каква се престваяте за да ми конкретизирате качествата и възможностите...... и не си спомням да съм искал да бъда модератор някога.... или тука важи правилото "къде го чукаш, а къде се пука".....

пп. докторе... прати й някой кредит на викич, че такъв адвокат няма къде да си намериш другаде..

А ти като какъв конкретизираш качествата на модераторите?
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #35 -: Януари 08, 2012, 22:49:57 »

Никого не съм изритал - в момента имам най-много свободно време и си вися във форума. Бъди спокоен , от утре ще ви дам по 9 часа почивка дневно - на работа съм  Tongue
Става на въпрос за другите модератори, не за потребителите.... но щом казваш, ще имат и те време да се включат в темите... дано не са изгубили интерес де.
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #36 -: Януари 08, 2012, 22:50:56 »

Обсъждането на начина, по който форума се модерира е абсолютно забранено от правилата, които можете да прочетете тук: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26.0

Предупреждавам всички потребители да се въздържат от обиди по адрес на модераторите, тъй като подобни обиди се наказват с перманентно отстраняване от форума.

Приятна вечер на всички.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 23:00:18 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!