Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:47:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕ МИ ТРИЙТЕ ТЕМАТА ДРАГИ АДМИНИ? А ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ.  (Прочетена 17066 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« -: Януари 06, 2012, 18:56:21 »

Не ми трийте темата а оставете хората да си изказват мненията относно това което беше написано и щеше да бъде коментирано най малко от 50човека?Huh? Или няма и вие какво да кажете на драгите играчи който играят от години Империя че съсипахте тотално удоволствието от играта!!! Мисля че съм я създал на правилното място и ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ А НЕ ДА РЕЖЕТЕ С НОЖИЦАТА ПОНЕЖЕ СЕ ЧУВСТВАТЕ ГУЗНИ,ЗА ДА НЕ ОСТАНЕТЕ В НАЙ СКОРО ВРЕМЕ И БЕЗ ИГРАЧИ!!!! Ако искате и ме баннете но всичко ви се пише на ваш гръб понеже вие си съсипвате сами ИГРАТА и от нейното УДОВОЛСТВИЕ!?!? ПОНЕ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ТОЗИ СВЯТ И ЕДВА ЛИ СМЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ ЗА ТОВА СЕ ВДИГНАХА 15 СЪЮЗА НА БУНТ!?
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2012, 19:09:14 »

Извинявай ама само да те попитам каква точно е причината за твоя яд?Единственото което разбрах е че диамантите са гадни Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2012, 19:11:31 »

Аз ти изтрих темата. Ако обичаш , изключи си Caps Lock-а
Активен

macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 06, 2012, 19:21:05 »

Трифонеееее Макс съм??? И пиша от името на 100 човека в 87 знаеш в 82 няма никакви проблеми а в Бг просто съсипват всичко,добре влез и погледни какво става!!! Гриша здравей брато Wink
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 06, 2012, 19:26:16 »

Гриша влез и погледни ако не си регнат там а аз играя втора ера и пиша от името на всички и не с лоши чувства а искаха хората да си изкажат мнението относно Диамантите че съсипаха тотално удоволствието от играта,вижте колко съюза няма да съществуват поради този факт това е включително и моя KNIGHT  *hmm*
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2012, 19:34:06 »

е туй обща болка братле,ама туи незначи че щеми развалят кефа да играя................вече толкоз ми е писнало че ми е все тая какво ще направят.Казал съм че пари няма да давам за играта и толкоз....няма са впрягам за глупости при условие че има голяма вероятност към април да прекратя играта за много дълго време,ако не за винаги Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Януари 06, 2012, 19:37:10 »

Нещо по-конкретно - кое е съсипало играта. Нищо не посочвате нито в тази тема , нито в изтритата. Разбра се само , че имало някакъв бунт и толкоз  *scratch*
Активен

macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 06, 2012, 19:39:55 »

Не аз не се впрягам а просто пиша от името на най малко 100 човека,демек аз излезнах смелчага да напиша за това което става в този свят,други лидери леко се страхуват а аз от какво да се страхувам просто няма смисъл и изказвам мнението от името на толкова народ че не са съгласни относно това безобразие относно с диамантите ей за това над 15 съюза са на бунт,аз също не давам пари за играта от една година насам ако става въпрос и играя за кеф Wink
Активен
buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #8 -: Януари 06, 2012, 19:46:15 »

Никой не го е страх, от какво да ги е страх....може би просто не виждат смисъл, тъй като това ще остане глас в пустиня.
А това, с което не сме съгласни, че за всичко може да се плати вече с диаманти и така играта изгубва облика си. Защото няма значение колко време смяташ атаки, засичания, правиш стратегии...наливат ли се диаманти...играта замина. Туй то...
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #9 -: Януари 06, 2012, 19:46:55 »

В смисъл че с една дума ние да изплащаме заплатите на тези който правят подобренията над играта,да аз съм напълно съгласен относно това и относно новата анимация да постарали са се евала шапка им свалям но не и да се смуче до краен предел от играчите,поради факта че има играчи както опомена и Гришата че играе за кеф в това число съм и не сам аз и доста други а не останалите да се развиват космически и да цепят ерата на 4-ия месец и става така че е никакъв смисъл за обикновения потребител дето се е потил часове в развитие без диаманти,е за това е всичко че няма никакво ограничение и че предлагат направо да се плаща примерно : 1000диаманта за приключване на ера и 500диаманта за приключване на война и да има мир в обратния смисъл ако ме разбрахте..И това не е само мое мнение доста са хората над това което споменах!
Активен
pafffkata
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2012, 19:52:39 »

пачо и аз съм против ама какво да направим ако имаш някакви идеи казвай
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 06, 2012, 19:59:01 »

Не знам може и да се промени нещо но в това се съмнявам а ако те не вземат мерки лоялните им играчи ще избягат за съжаление Павеле..
Активен
pafffkata
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #12 -: Януари 06, 2012, 20:05:59 »

да ти кажа накрая така ще стане та ще останат да си играят тия с диамантите и това е
Активен
jgatev
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #13 -: Януари 06, 2012, 20:40:39 »

house83, сега ще ти обясня от какво се оплаква Макс, аз и още не малко играчи!
Първо, малко по малко въведохте диаманти (плащане със смс и карти) във всеки аспект на играта! Аз против това да има някаква платена екстра нямам, НО по вашия начин се обезличава обикновеният потребител и не му се дава право на конкурентноспособност с платения - така бизнес не се прави, момчета! Нека има платени екстри, но те да не определят хода на играта! Не може аз да пратя смс-и за 100 лева, противникът ми да не е пратил нищо, да се сбием 1-2 пъти, той да ме смачка категорично, а аз до 1-2 дена с пратените 100 лева вече да имам по-силна армия от него, НЕГО, който ме е разбил, защото е по-добър, по-съобразителен, находчив или какъвто е, но е ПО.
Вашите диаманти премахват разликата в уменията на играчите и по този начин по-богатите (или по глупавите, които забравят, че има сираци, инвалиди и болни деца и хора нуждаещи се от пари, пращат луди пари за игри, които от развлекателни стават хазартни) стават по-силни от по-качествените играчи - АБСУРДНО!
Второ, вие казвате "ти от какво точно се отказваш, ти какво предлагаш" на Макс; ето аз какво предлагам, а по-горе мисля, че описах от какво се оплаквам - сортирайте световете по платени и по безплатни. Там където са платени и парите играят решаваща роля да има парична награда за победителя, а там където са безплатни наградата е само морална. НЕ МОЖЕ да имате платена игра, която в края да не носи награда!!!!!!! За втори път - така бизнес не се прави!
Трето, питате кое е съсипало играта и нещо по-конкретно - заличавайки разликата м/у уменията на играчите, компенсирана с пари съсипва играта.
"Разбра се, че има само някакъв бунт и толкоз" - този бунт аз го организирах и не малко играчи се присъединиха. За вас са само "едни пъти лога на съюзите, които едни мишки са сложили и от които мишки не зависи нищо" - грешите! В БГ свят7 откликнаха и се присъединиха към протеста ми близо 20 съюза от топ 40 в класацията на съюзите, като още няколко са съпричастни, но си казват "нищо няма да се промени с едно протестно мото" - грешат! Ние сме тези, заради които ВИЕ в края на месеца получавате заплати, ние сме тези, които ви дават работа всеки ден, ние сме тези, които сме важните, а не вие - да ме прощавате! ВИЕ сте длъжни да чуете нашия глас и нашите желания, защото без нас няма ИО! Под "нас" визирам всички потребители, които играят играта!
Десетки играчи се отказват, ще се откажат и определят сегашната си ера за последна, аз съм един от тях, а те не са малко! Картата на БГ свят 7 беше 700+ имперски мили, сега не стига до 400 такива!
Ние не ви заплашваме, изнудваме, притискаме - ние ви съобщаваме, че така ще ни загубите и съм сигурен, че има как да видите статистиката на активните играчи сега и преди - имате ги цифрите, знаете, че е така!
Нито вие, нито управляващите не запомнихте едно - вас ви има, защото нас ни има! Ние сме причината вие да се прибирате вкъщи при жените и децата си със заплата! Не се мислете за богопомазани. Сега вие цакате нас, утре ние ще цакаме вас и така докъде ще стигнем?
В заключение пак ще кажа - направете платена и безплатна ера - всеки да си избира, но задължително запомнете, че щом е платена вие сте ДЛЪЖНИ да сложите парична или предметна награда за всички победители и тя да е % от приходите ви, а не символична! За всички други нека има място, където играят безплатно за удоволствие, а ако толкова ви пречи сложете банери и си печелете парите по друг начин!
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #14 -: Януари 06, 2012, 20:50:06 »

Е не разбрахте ли че смениха маркетинговата стратегия от "по малко от многото" на "по много от малкото"  ;D. Какво протестно лого сте сложили във вашия свят, дайте малко скрееншотове, има и други светове Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!