Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:18:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕ МИ ТРИЙТЕ ТЕМАТА ДРАГИ АДМИНИ? А ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ.  (Прочетена 17037 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #75 -: Януари 28, 2012, 14:58:09 »

http://clip2net.com/page/m81931/22626583

Това е мотото на един съюз във свят 93. Що се отнася до идеята на колегата за платени и свободни светове, напълно я подкрепям, отдавна си мислех, че това е начина да се нормализират нещата в играта.
Активен
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #76 -: Януари 28, 2012, 21:24:05 »

yavor26 слабо ме интересува колко смс си пуснал за теб ако не е скъпо за мен е.Затова трябва да има платени и неплатени светове ти като можеш да плащаш ще си играеш в платените, а пък аз ще си играя в неплатените и въпросът е решен.
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #77 -: Януари 29, 2012, 22:42:09 »

yavor26 слабо ме интересува колко смс си пуснал за теб ако не е скъпо за мен е.Затова трябва да има платени и неплатени светове ти като можеш да плащаш ще си играеш в платените, а пък аз ще си играя в неплатените и въпросът е решен.
Не си чел правилно щото си чукундур  *hihi*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #78 -: Януари 30, 2012, 01:27:13 »

Според мен формулата на версията е сбъркана !!! Миналата година налях към 20ина SMS a направих добър акаунт в БГ7 ....Но понеже има блок а пък не можеш да дадеш отстъпление на армията ....Ти я срива един човек който има права да наглежда други 2 акаунта Huh?? Къде е логиката Huh?? Скъпа армия със скъпа издръжка да не можеш да сеифаш щото и някой трябва да пази 9 ка за 70млн ресурс .Така че , докато има балъци ще има и ТАРИКАТИ  ;D Grin ;D  Така че , стига ревахте и 20лв да стане SMS и с него 1 кон да купите пак е далавера  та било то и виртуален къде сте видели кон за 20 лв Huh?? *hahaha*  Е нека кажат админите колко СмсИ съм пуснал тази ера ....000000....

 Проблема си е в теб , решение има аз цяла ера съм с икономика 800 к на час издръжка  5-6 мл  на час . Свидетели много Smiley . , парите които оставях ми се крадяха винаги , колониите ми се отарашваха ... и пак успявах да свързвам 2-та края Smiley
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #79 -: Януари 30, 2012, 07:13:10 »

Проблема си е в теб , решение има аз цяла ера съм с икономика 800 к на час издръжка  5-6 мл  на час . Свидетели много Smiley . , парите които оставях ми се крадяха винаги , колониите ми се отарашваха ... и пак успявах да свързвам 2-та края Smiley
Да сигурно след блока не ходиш на работа или може би не спиш или по време на работа придремваш ....А как поправяше 9 крепост Huh?? Значи е сбъркана версията щом не можеш да играеш в защита ....И унищожава тези който играят сами ....Сега експирементирам на 73к нетни с 8крепост заградена планинска ....Докато строя 9ката съм сигурен , че някой ще бутне заградената 8ца ........И то някои които е в обьжат с 200 трабанта ....Някой не е бил трезвен докато е мислил версията ....Или е искал бързо да се трошат диамантите !!!! Sad
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #80 -: Януари 30, 2012, 14:49:33 »

 Хех  мисля , че проблема е в изкривеното ти мислене , не случайно е дадена наглеждачка  ,а и за какво ти е огромна войска  , като и ставаш роб ?Бих ти казал как да се оправиш с проблемите си дори да играеш без смс , но каква ми е ползата от това Smiley. Решения има , просто трябва да ги намериш. Играта не е кои знае колко скъпа , че да се оплакваме постоянно , с 20 лв . миналата ера изкарах 3 месеца в блицът и станах първи по - военни точки .
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #81 -: Януари 30, 2012, 20:35:31 »

Хех  мисля , че проблема е в изкривеното ти мислене , не случайно е дадена наглеждачка  ,а и за какво ти е огромна войска  , като и ставаш роб ?Бих ти казал как да се оправиш с проблемите си дори да играеш без смс , но каква ми е ползата от това Smiley. Решения има , просто трябва да ги намериш. Играта не е кои знае колко скъпа , че да се оплакваме постоянно , с 20 лв . миналата ера изкарах 3 месеца в блицът и станах първи по - военни точки .
Виж какво ,мисленето не ми е изкривено . Дали си станал първи с 3 SMS-a се съмнявам много .Ти си един от старите играчи в ИО .И трябва поне да знаеш кого си тръгнал да учиш .Но понеже и това не знаеш аз ще замълча от уважение към всички тези който разпускат тук  Smiley
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
TUX
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #82 -: Февруари 20, 2012, 20:05:49 »

аз имам идея, да се пусне един BETA свят, в който да важът правилата от бетата, както и да използва сорс кода от бетата (ако се пази в оригиналния си вид).
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!