Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:22:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕ МИ ТРИЙТЕ ТЕМАТА ДРАГИ АДМИНИ? А ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ.  (Прочетена 17094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #60 -: Януари 18, 2012, 10:24:22 »

Може да не е напълно безплатен свят , но все пак така е в пъти по-евтино.

    Просто се освобождават едни 700 диаманта които могат да се използват за съкращаване на времето за строеж или наемане на армия... Не съм против платените екстри, необходими са за развитието на една игра, просто махнете тази безумна опция за мигновенно наемане на армията срещу диаманти и намалете времето за строеж, което възможно да се съкрати с диаманти.
    В изцяло БГ свят промените няма не са фрапиращи, така или иначе сега всички имат "безплатна" екстра премиум (за която се плащаше преди) малцина ще активират премиума в новия вариант, така че всичко ще зависи от уменията на играчите. Но просто не ми се мисли какво ще се случи в един международен свят...
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #61 -: Януари 18, 2012, 11:18:04 »

Е то в международните ще е интересно да се играе при тез условия...........засега кой знай колко не ги спасяват диамантите,предвид че от тази година съм казал че няма да вкарам и една стотинка в играта съм бая напред с материала.......яд ма е че ще трябва да прекратявам играта след 3 месеца и чак следващата ера живот и здраве ще мога да разцъкам с новите екстри Wink
Иначе браво на екипа,едно решение което да е наистина добро и малко да уравновеси играта и повечето играчи да им се наложи да си размърдат 4-буквията и да не разчитат само на диамантите  *beer* *beer*
« Последна редакция: Януари 18, 2012, 11:20:16 от gri6ata » Активен
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #62 -: Януари 18, 2012, 11:20:45 »

Защо в международните да е различно ? Откъде идва илюзията че чужденците си зареждат повече диаманти от нас ?
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #63 -: Януари 18, 2012, 11:27:01 »

Защо в международните да е различно ? Откъде идва илюзията че чужденците си зареждат повече диаманти от нас ?

    защото чужденците почти не ползват смс система, а си карат направо с другите начини на плащане
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #64 -: Януари 18, 2012, 11:42:32 »

    защото чужденците почти не ползват смс система, а си карат направо с другите начини на плащане

Или изобщо не плащат. Освен това доколкото знам само за Южна Америка няма смс система. Освен това и ние имаме кредитни/дебитни карти ;)Поне по мой наблюдение върху хората с които/срещу които, съм играл, по нищо не отстъпваме в диамантено отношение на чужденците. Само се създават митове в тази посока.
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #65 -: Януари 18, 2012, 21:07:38 »

не искам да се меся в темата ви,обаче никой ли не си помисля че някой може да иска да си активира само премиум без гилдии

 е то в новия вариант всички са със стария вид на премиума, новия всъщност са всички останали 7 гилдии за тях плащаш
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #66 -: Януари 19, 2012, 16:59:41 »

Всичко е много по добре само махнете наемането на армия с дияманти.
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #67 -: Януари 19, 2012, 18:35:21 »

Този вариант на премиума е много по-добър ,ще направи играта по- равностойна  . Ясно е на всички , че трябва от някъде да се генерират  пари ,така ,че няма какво да роптаеме , а нека се опитаме просто да я направиме по-добра . Нека го има наемането на войски , но цената да бъде 3 диаманта , а не един , нека се махне  пускането на проучвания  с  диаманти , там се получават зверски разлики ...това е най-важното да се оправи.
 Драги админи, модератори , остават проблемите и  с колониите и опциите в браузарите за намирането им , даже според мен е по-хубаво да не се оправят , така няма да си съсипваме очите  в безплодни опити да търсиме по-картата , колонии.Просто трябва да се популяризира и всички да го знаят .
 Отделно  някои играчи използват програми за сигнализиране при появата на ''касичка'' , това му дава голямо предимство   и прави играта много не балалансирана .
  Като цяло искам да кажа ,че за мене версия 5  е много интересна Wink
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Януари 19, 2012, 22:34:39 »

 *gamer* виждам че насоките на исканията се пренасочват в желание да се подобрява играта.и това може ме радва  *gamer* *gamer* *gamer*
 
Активен

Age of Extinction
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #69 -: Януари 19, 2012, 23:05:52 »

Според мен това нововто дето го измислиха е горе долу добро до някаде само че трябва малко да намалите цената на премиум пакета.Аз до сега никога не съм ползвал премиум и ми е добре така че не трябва се плаща.Нека си имаме светове без диаманти.Браво добро решение като за начало.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #70 -: Януари 19, 2012, 23:20:00 »

Според мен това нововто дето го измислиха е горе долу добро до някаде само че трябва малко да намалите цената на премиум пакета.Аз до сега никога не съм ползвал премиум и ми е добре така че не трябва се плаща.Нека си имаме светове без диаманти.Браво добро решение като за начало.

А смята ли , за да провериш колко по-евтино е сега ?
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #71 -: Януари 20, 2012, 01:17:58 »

 х 10 за подписа докторе  , винаги  да бъде на мода   *FLIRT*
Активен

Age of Extinction
chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #72 -: Януари 20, 2012, 12:57:33 »


ЕДИНСТВЕНОТО подобрение е, че проучванията не се плащат, за да се проучват по-бързо - много е малко ...

Плащат се, плащат се... Wink
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #73 -: Януари 20, 2012, 13:06:58 »

Не отричам наистина е по евтино но за нас обикновенните хорица в България е скъпо. Smiley
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #74 -: Януари 28, 2012, 03:57:22 »

Според мен формулата на версията е сбъркана !!! Миналата година налях към 20ина SMS a направих добър акаунт в БГ7 ....Но понеже има блок а пък не можеш да дадеш отстъпление на армията ....Ти я срива един човек който има права да наглежда други 2 акаунта Huh?? Къде е логиката Huh?? Скъпа армия със скъпа издръжка да не можеш да сеифаш щото и някой трябва да пази 9 ка за 70млн ресурс .Така че , докато има балъци ще има и ТАРИКАТИ  ;D Grin ;D  Така че , стига ревахте и 20лв да стане SMS и с него 1 кон да купите пак е далавера  та било то и виртуален къде сте видели кон за 20 лв Huh?? *hahaha*  Е нека кажат админите колко СмсИ съм пуснал тази ера ....000000....
« Последна редакция: Януари 28, 2012, 04:05:12 от yavor26 » Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!