Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:06:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересно , направо изумително постижение !!!  (Прочетена 1996 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« -: Януари 28, 2012, 03:28:48 »

Играя я тази игра вече 5 години кога повече кога по-малко но такова нещо не бях виждал затова си правя труда да пусна тема ....Дано не я заключат веднага !!! *xxx* *xxx* *xxx* *scratch* *scratch* *scratch*      
   
No.   Ранг      Име   Разстояние   Пост   Точки   Доблест   Последна активност
1         TheMadMan   1119   Лидер   -6   -35   
-6
0 (0%)   

   Има и медал човека .....БРАВО !!! На това му казвам постижение  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hihi* Някои цяла година се мъчат и пак медал не могат да вземат . ;D
« Последна редакция: Януари 28, 2012, 03:30:38 от yavor26 » Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
TUX
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #1 -: Януари 30, 2012, 20:46:29 »

не те разбирам колега. аз не играя от 4 години и не мога да схвана за каво точно говориш. Преди беше бета и всичко беше възможно, тъй че бе нужно да се споменава еди какво си, а да се експлоатира до откат.

не ми казвайте че след толкова години рязане и кроене още има вратички за туй-онуй.

Круме кажи им, ти ще ме разбереш кой съм.
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2012, 21:34:06 »

не те разбирам колега. аз не играя от 4 години и не мога да схвана за каво точно говориш. Преди беше бета и всичко беше възможно, тъй че бе нужно да се споменава еди какво си, а да се експлоатира до откат.

не ми казвайте че след толкова години рязане и кроене още има вратички за туй-онуй.

Круме кажи им, ти ще ме разбереш кой съм.
Ами човека е лидер на саюз с нетни точки -6 с доблест -35 а има и медал ....Акаунта е в свят3 ....Лично мен много ме изскефи като го видях  *xxx* *xxx*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2012, 20:42:41 »

не те разбирам колега. аз не играя от 4 години и не мога да схвана за каво точно говориш. Преди беше бета и всичко беше възможно, тъй че бе нужно да се споменава еди какво си, а да се експлоатира до откат.

не ми казвайте че след толкова години рязане и кроене още има вратички за туй-онуй.

Круме кажи им, ти ще ме разбереш кой съм.

Хайде сега демоинстрация на шуробаджинащина
Активен
TUX
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2012, 20:12:33 »

извинявам се за офтопа, ама ми е много интересно да чета какво съм написал, когато съм го писал съм бил много пиян. трябва да се сложи дрегер на логина.
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2012, 02:37:33 »

извинявам се за офтопа, ама ми е много интересно да чета какво съм написал, когато съм го писал съм бил много пиян. трябва да се сложи дрегер на логина.
Или мезе  Smiley
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!