Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:29:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класации ера 1  (Прочетена 4859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« -: Септември 26, 2011, 13:32:02 »

Крайни класации на първа ера, свят БГ7, версия 5.


Победители и Властелини на реалма - съюз UNIVERSE с 5 завладяни замъка и влияние 65.89%


Съюзна нетна класация - топ 20


Съюзна военна класация - топ 20


Нетна класация - топ 100


Военна класация - топ 100


Статистика на Властелините



Честито на победителите




Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
SilviSilnia
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1 -: Септември 26, 2011, 14:52:37 »

Крайни класации на първа ера, свят БГ7, версия 5.


Победители и Властелини на реалма - съюз UNIVERSE с 5 завладяни замъка и влияние 65.89%


Съюзна нетна класация - топ 20


Съюзна военна класация - топ 20


Нетна класация - топ 100


Военна класация - топ 100


Статистика на Властелините



Честито на победителите





Активен
ururuharara
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #2 -: Септември 26, 2011, 16:27:09 »

Явно аз ще сефтосам темата. Честито на всички мои съотборници много добрата отборна игра. За да си начело в четирите класации е необходимо съчетание на много неща лидер със свободно време за игра, хора който се бият много, хора които развиваха проучвания, хора които даряваха много, хора които правиха големи армии и не на последно място някой качества. Качества които те карат да играеш за човека до теб да помагаш на човека до теб да играеш за съюза си и ние притежавахме всичко това. През осемте месеца на игра всеки е допринесъл със нещо за да сме това кое то сме но накрая си пролича най добре когато напълнихме петте замъка с по 3м армия и се борихме до края за първите места и реалма. И понеже почнах с поздрави към нашите играчи искам да поздравя и друг наш играч stanislav76 аз като такъв го приемам. Искам да поздравя rumen_bg6 и kalinkata макар и в по ранен етап на играта когато бяхме противници са много добри играчи от ранга на човека за който е следващия поздрав. Нина първо се радвам да те чуя отдавна не сме си говорили а за Веско познат като i_am_death си в голяма грешка не оспорвам че е голям играч. Напротив аз това казвах на KINGDOM  а за другите неща са глупости преди 3 дена знам защо излезе в мод така като знам и признавам че не можахме да го хванем. Евала и още помня когато атакуваше kalinkata въпреки че знаеше че губи само и само за да го забави. Защото помня повече от 1 месец назад. Знаеш ли кое е най силната му черта на Веско? Мълчанието след него хората четат доклади а не съюзно инфо. Поздрав за Генералите единствено те направиха нещо по средата на играта и Евил които се опитаха да направят нещо накрая.

Искам една мисъл просто така да споделя със всички вас на играча vikenty - когато една сутрин станах и видях че i_am_death ме е размазал не казах че ми е спрял нета
И едно уточнение да направя elegia_ не е жена и аз не съм elegia_ най малкото защото не съм жена. Казва се Филип и го поздравявам за първото място.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!