Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:36:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с подаръците  (Прочетена 2626 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« -: Декември 29, 2011, 15:14:14 »




Подаръците които съм оградил в зелено са отворени вчера , с тях съм построил три крепости пето ниво и една крепост четвърто който са в употреба от вчера , пуснал съм след това и едно ниво бюрокрация. Като с всички тези си действия съм целил да си вдигна добива и днес когато отворя подаръците да са по-големи !!! А то какво се получи подаръците са по-малки на стойност (тези оградени в червено ) и то това са подаръците който мога да съпоставя , а  днес са ми се отворили още 8 подаръка (80 часов добив) с войници , там колко сте ме излъгали не ми се мисли  *xxx*

Пс.: Не са ме палили , не съм наемал войници , гилдията на занаятчиите не е изтекла  *pardon*
« Последна редакция: Декември 29, 2011, 15:28:39 от Xa3apTa » Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2011, 12:44:29 »

А дали не си си разместил наетото по мините население? Подаръците са в пряка зависимост от златния еквивалент на добивите ти, т.е. ако си разместил население по мини, в които имаш негативен бонус, ще се случи именно това от картинката.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Декември 30, 2011, 16:41:46 »

Не е от расместване на работниците.И при мен се получи.При автоматичното отваряне се получава количеството към момента на изпращането на подаръка.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #3 -: Декември 30, 2011, 18:35:08 »

Не съм размествал  населението в мините , даже в 11:55 влязох в играта наех си новите  работниците родили се през блока , и излязох от играта и при следващият ми лог в 13:49 се отвориха последните 10 подаръка , който бях оставил да растат  Wink
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #4 -: Януари 06, 2012, 19:47:21 »

Ало екипа  , измина цяла година  , а никъде не прочетох нищо конкретно по проблема ми , или вече и от платените екстри не можем да изискваме да функционират правилно и според правилата който самите Вие създавате и променяте при всяка празнична кампания  *hmm*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!