Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:08:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще стане европейски шампион 2012 г.?  (Гласуването приключено: Юни 22, 2012, 00:59:47 )
Чехия - 1 (4.5%)
Португалия - 1 (4.5%)
Германия - 6 (27.3%)
Гърция - 2 (9.1%)
Испания - 3 (13.6%)
Франция - 2 (9.1%)
Англия - 5 (22.7%)
Италия - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕВРОПЕЙСКО  (Прочетена 56599 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #375 -: Юни 29, 2012, 08:06:37 »

Всичко казано по-горе , е при положение, че чудеса не стават и :

Отборът, отбелязъл най-много голове: Германия, а не Испания
Отборът, отбелязъл най-малко голове: Ирландия
Отборът, допуснал най-малко голове: Испания
Отборът, допуснал най-много голове: Ирландия

и да нямаме голмайстор с 4-ри и повече гола!
и Торес да не вкара на финала въобще!
« Последна редакция: Юни 29, 2012, 08:09:16 от popa007 » Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #376 -: Юни 29, 2012, 09:25:17 »

Здравейте.
Издебнах компа на Расото и сега на прима виста ще дам моето мнение. Спомням си, че на Световното първенство през 2010г. се получи идентична ситуация - Вия и Мюлер бяха с еднакъв брой голове. Тогава за класирането признахме за верни тези прогнози, в които бяха посочени и двамата. Понеже Мюлер беше тотална изненада, това на практика означаваше, че бонус получиха играчите, дали за Вия, включително и Смех. Да не забравяме кой взе парите тогава.  Wink Сега, пиша това по спомен, но като се прибера в къщи днес вечерта, ще го проверя със сигурност в архивните таблици.
Идеята ми, когато писах правилата, беше при равенство в головете при голмайсторите да се зачитат за верни прогнозите за всички с най-много голове. Попа ми каза, че не съм го уточнил изрично, а аз съм останал с това впечатление. Нямам време сега да чета, вярвам му и съответно се извинявам. Доколко е правилно не споря, но това беше оригиналната идея - при играчи с равен брой голове прогнозите за тях да бъдат печеливши. Мисля, че УЕФА прие преди някакво правило, което не позволява за голмайстор на турнира да се обявяват двама играчи. Вярно, че сега никъде не можем да намерим това правило, но мисля, то важи. Гледат се асистенции и изиграни минути според нас, но това няма значение. Затова и по спомен Мюлер беше официално обявен за голмайстор на световното 2010г. Към момента букмейкърите продължават да приемат залози за голмайстор за играчи, вече отпаднали от турнира. Това на практика означава, че единствен критерий при тях са отбелязаните голове, както е и при нас. Не виждам нищо лошо в това, пак казвам, това беше оригиналната идея на правилата за този турнир. Надявам се да няма сърдити, довечера ще проверя и ще пиша повече,

Ваш Скелетан
« Последна редакция: Юни 29, 2012, 09:29:30 от popa007 » Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #377 -: Юни 29, 2012, 10:13:35 »

hahah ....за мен проблем няма Smiley ..... радвам се щом все още съм в битката ....прогнозата вече ми е дадена и няма да я променям ..... то аз никога не си променям прогнозите /каквото съм наумил в началото такова е и до края /:) *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #378 -: Юни 29, 2012, 10:17:56 »

hahah ....за мен проблем няма Smiley ..... радвам се щом все още съм в битката ....прогнозата вече ми е дадена и няма да я променям ..... то аз никога не си променям прогнозите /каквото съм наумил в началото такова е и до края /:) *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
И моята е дадена,така че нещата са ясни.
Аз печеля при равенство в редовното време или отбелязан гол от Балотели или Торес.
Jimmy_the_hand печели при победа за Испания или Италия в редовното време и не отбелязан гол от горепосочените.
Шансовете като гледам са към 70:30,за жалост не в моя полза!!!
Айде наздраве!!!
Иначе,по принцип Росене,в сайта на УЕФА към момента голмайстор е Манджукич,защото от хората с 3 гола има най-малко минути,но аз също съм на мнението,че при равенство в головете,както е в момента дадената прогноза за голмайстор(Гомез) трябва да бъде зачетена като вярна.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #379 -: Юни 29, 2012, 10:30:51 »

Между другото,ако спечеля аз,бих искал да се направят от парите плакетчета за челниците Smiley
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #380 -: Юни 29, 2012, 13:21:00 »

Финала ще е Италия - Испания и ще се рещи извън редовното време ,според мен.Прогнозата ми беще за Германия- Испания , но не очаквах италиано да стигнат до тук.Немците са с млад отбор - макаронаджиите ще ги излъжат..Няма да се учудя ако Роналдо стане голмайстор за мой ужас.
*pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #381 -: Юни 29, 2012, 21:11:20 »

Иначе,по принцип Росене,в сайта на УЕФА към момента голмайстор е Манджукич,защото от хората с 3 гола има най-малко минути...

Да, да, коментирахме го това с Попчето. В момента първи показател според УЕФА е изиграното време, а при равен брой изиграни минути вече не знам какво следва. Поне така показва таблицата в официалната страница на първенството. Както се вижда, в момента води Дзагоев с най-малко изиграни минути от тези с по три гола. Торес обаче е с 80 минути зад него и с два гола, така че ако кажем влезе като смяна и вкара, той ще бъде голмайстора и официално. Но както и да е, този проблем мисля го разрешихме, при равен брой голове печелят всички прогнози за тези играчи.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #382 -: Юли 01, 2012, 21:01:21 »

Тази вечер ето този мъж ще държи купата на Евро 2012 в ръцете си. Заслужава го.  *rose*

Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #383 -: Юли 02, 2012, 00:21:16 »

Ама пълна простотия, хич не съм доволен  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #384 -: Юли 02, 2012, 01:04:44 »

Попе,това на снимката на аватара Кейс ли е..Само Клаас съм виждал подобен.С веригите.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #385 -: Юли 02, 2012, 01:10:26 »

Ето и правилото как всъщност се определя голмайстора на турнира:
http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/golden-boot/award/index.html

Гледат се голове, при равенство - асистенции, при равенство - по-малкото изиграни минути.
Официалният голмайстор на турнира е Торес с три гола, една асистенция и 189 изиграни минути.
На второ място е Гомес с три гола, една асистенция и 282 изиграни минути.
Трети остава Дзагоев с три гола, без астистенция и с 253 изиграни минути.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #386 -: Юли 02, 2012, 01:26:23 »

Точно преди малко се чудихме тука как се определя голмайстора, мерси за инфото:)
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #387 -: Юли 02, 2012, 22:57:43 »

Между другото,ако спечеля аз,бих искал да се направят от парите плакетчета за челниците Smiley

Браво! Честита победа!!! Чакам да ни направиш плакетчетата за които обеща.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #388 -: Юли 03, 2012, 00:29:35 »

Браво! Честита победа!!! Чакам да ни направиш плакетчетата за които обеща.
Ами всъщност аз трудно ще ги направя,но ще потърся фирма в Пловдив,която се занимава с това.Ако не ще отделя необходимата сума от наградния фонд и ще я пратя на Росен,за да ги направи.Но си мисля,че и аз ще се справя Wink
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!