Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:57:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще стане европейски шампион 2012 г.?  (Гласуването приключено: Юни 22, 2012, 00:59:47 )
Чехия - 1 (4.5%)
Португалия - 1 (4.5%)
Германия - 6 (27.3%)
Гърция - 2 (9.1%)
Испания - 3 (13.6%)
Франция - 2 (9.1%)
Англия - 5 (22.7%)
Италия - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕВРОПЕЙСКО  (Прочетена 56614 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #330 -: Юни 27, 2012, 00:07:26 »

не си спомням Ниня да е давала пари! Кажи кой ще ме бие от далите? Иначе на Ниня да й е честито първото място, надявам се да й барнеш добър плакет!
Да не съм дал пари и незнам защо ме спрягате в тази тема,но хайде да не ме спрягате в женски род !! *PUNISH*
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #331 -: Юни 27, 2012, 00:46:27 »

мед ми капе на сърцето като ви чета...а я да попитам, аз имам ли някакъв теоретичен шанс да вляза в тройката  Cool
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #332 -: Юни 27, 2012, 00:57:54 »

Вярно че Ниня не е дал пари!! Е, тогава ще те бие Смехуран, ще те води с 12 точки без да смятаме прогнозите за мачовете. Но не смятаме и прогнозата за допуснати най-много голове. Той е дал за Ирланците, а те са допуснали досега девет. Португалците са с четири и Германците са с четири, не знам как ще ги минат по този показател, т.е. реално ще изоставаш на 22 точки. Можеш да цункаш 20-те лева за сбогом!
 *freak* Grin

И аз май имам някакъв теоретичен шанс да спечеля Grin
Активен
straho
Гост
« Отговор #333 -: Юни 27, 2012, 01:28:50 »

КРЪГ 4
Англия   Италия   1:1
Имам въпрос:
 Кой резултат се зачита за познат? Крайния, този след края на мача, или този в рамките на редовните 90 мин.?  Wink
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 01:31:06 от straho » Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #334 -: Юни 27, 2012, 01:30:40 »

И аз май имам някакъв теоретичен шанс да спечеля Grin

При посочения вариант - Германия шампион, Гомес голмайстор, Германия с най-много вкарани, Испания втори отбор и равни други условия - нямаш и теоретичен шанс да спечелиш парите, камо ли ерата. Ако предположим, че Испания бъде отбора с най-малко допуснати, но и Ирландия бъде отбора с най-много допуснати, пак същото - изравнявате се с Попадията и сте на 22 точки. 3 мача по 7 точки максимум = 21 точки, пак не може да достигнете. Трбява да става някакво голово чудо, че Ирландците да не се окажат с най-много топки в мрежата. Германия или Португалия трябва да получат още минимум шест гола, за двата мача максимум, които им остават, което ми се вижда просто невъзможно. А и да не забравяме, че трбява да познаете трите мача на точен резултат, а Смехуран да не вземе от тях нито точка.

Вариантите са много. Има такъв, при който Хазарта печели, нищо, че е играл за Холандия. Още много неща са възможни, само че Попа да спечели е просто невъзможно.
 Grin
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 01:33:00 от Rider_M » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #335 -: Юни 27, 2012, 01:31:19 »

Зачита се резултата в редовното време.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #336 -: Юни 27, 2012, 06:40:40 »

При посочения вариант - Германия шампион, Гомес голмайстор, Германия с най-много вкарани, Испания втори отбор и равни други условия - нямаш и теоретичен шанс да спечелиш парите, камо ли ерата. Ако предположим, че Испания бъде отбора с най-малко допуснати, но и Ирландия бъде отбора с най-много допуснати, пак същото - изравнявате се с Попадията и сте на 22 точки. 3 мача по 7 точки максимум = 21 точки, пак не може да достигнете. Трбява да става някакво голово чудо, че Ирландците да не се окажат с най-много топки в мрежата. Германия или Португалия трябва да получат още минимум шест гола, за двата мача максимум, които им остават, което ми се вижда просто невъзможно. А и да не забравяме, че трбява да познаете трите мача на точен резултат, а Смехуран да не вземе от тях нито точка.

Вариантите са много. Има такъв, при който Хазарта печели, нищо, че е играл за Холандия. Още много неща са възможни, само че Попа да спечели е просто невъзможно.
 Grin
Говорех,ако Испания стане шампион Smiley
Да не забравяме също така,че нито Германия,нито Испания са сигурни участници на финала,нито пък Гомез  е сигурен голмайстор Smiley
Мен ме интересува гол в продълженията дали се брои  за голмайсторския приз?
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 06:45:37 от naftex » Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #337 -: Юни 27, 2012, 06:52:30 »

Разбира се, че се брои.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #338 -: Юни 27, 2012, 06:57:28 »

мед ми капе на сърцето като ви чета...а я да попитам, аз имам ли някакъв теоретичен шанс да вляза в тройката  Cool

Не, съжалявам.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #339 -: Юни 27, 2012, 07:03:56 »

Да не съм дал пари и незнам защо ме спрягате в тази тема,но хайде да не ме спрягате в женски род !! *PUNISH*
  сори,  пич, не знаех.  още веднъж : ЧЕСТИТО,ти си шампиона!
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #340 -: Юни 27, 2012, 07:11:28 »

Вярно че Ниня не е дал пари!! Е, тогава ще те бие Смехуран, ще те води с 12 точки без да смятаме прогнозите за мачовете. Но не смятаме и прогнозата за допуснати най-много голове. Той е дал за Ирланците, а те са допуснали досега девет. Португалците са с четири и Германците са с четири, не знам как ще ги минат по този показател, т.е. реално ще изоставаш на 22 точки. Можеш да цункаш 20-те лева за сбогом!
 *freak* Grin

Аз още в неделя , Англия като отпадна, честитих на Смехуран 200-тата лева. Точно заради куците Ирландци.
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #341 -: Юни 27, 2012, 07:13:38 »

Какъв Смехуран, гадните немци няма да станат шампиони, иначе ще си направя ритуално харакири!!

П.П. Няма вода! Спукана тръба сигурно!! Какво да правя сега?? Ужас!! Дай да отложим за утре да вървим, а?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #342 -: Юни 27, 2012, 08:18:19 »

a ,аз как се движа ..... че съвсем се обърках вече *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #343 -: Юни 27, 2012, 10:42:41 »

Сметките са много,но реално основно всичко зависи от шампиона и голмайстора най-вече Smiley
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #344 -: Юни 27, 2012, 11:30:02 »

Нито Германия е шампион нито Гомес е голмайстор. Играйте си играта, наслаждавайте се на футбола и пийте биричка.  *beer*

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!