Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:31:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще стане европейски шампион 2012 г.?  (Гласуването приключено: Юни 22, 2012, 00:59:47 )
Чехия - 1 (4.5%)
Португалия - 1 (4.5%)
Германия - 6 (27.3%)
Гърция - 2 (9.1%)
Испания - 3 (13.6%)
Франция - 2 (9.1%)
Англия - 5 (22.7%)
Италия - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕВРОПЕЙСКО  (Прочетена 56709 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #45 -: Май 17, 2012, 21:54:07 »

Скоро и аз ще преведа сума по сметката.
За разпределяне на наградния фонд смятам,че е най-добре победителя от тези,които са дали пари да вземе всичко,а на първите трима,независимо дали са внесли пари да се изработят плакети.

и аз съм за това.
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #46 -: Май 17, 2012, 23:13:49 »

Някой да не би да те е насилвал сексуално да даваш пари? Някой въобще искал ли ти е някакви пари? Забрави ли, че участва в предишния форум с парична награда - Световно 2010?! Е, там дава ли пари?? На мен ми е много любопитен начина, по който стигна до извода, че не може да се участва без пари. Също ми е любопитно не погледна ли един пост по-нагоре от предходния ти - там много ясно се казва, че играта е безплатна, такава, каквато винаги е била и ще бъде. Изведнъж се появяваш в темата, раздаваш негативни оценки и изръсваш "играйте си без мен", като че ли някой нещо те кара и ти се цупиш като петгодишен! Хапчето ти обясни, че играта е свободна, ти пак продължаваш в същия дух. Или не можеш да четеш, или не си даваш труд да го правиш. Нямам друго обяснение освен ако не искаш да се дразниш с някой. Тогава аз съм винаги насреща, само бъди по-конкретен и много по-прям, иначе се обърквам.

Просто съм малко по-тъп и трябва да ми се обяснява дълго. 3начи разбрах, че мога и ще участвам на олимпийския принцип. Без пари, но няма да се отървете от мен така лесно. В играта съм.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #47 -: Май 18, 2012, 03:24:17 »

Скоро и аз ще преведа сума по сметката.
За разпределяне на наградния фонд смятам,че е най-добре победителя от тези,които са дали пари да вземе всичко,а на първите трима,независимо дали са внесли пари да се изработят плакети.

Ама нали плакетите струват, как тогава ще вземе всичко?
 *scratch*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #48 -: Май 18, 2012, 09:17:02 »

от наградния фонд ще си приспаднеш общи разходи - доставки, разпечатване, кутии и тн. каквото е нужно.
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #49 -: Май 18, 2012, 22:50:57 »

Явно тук има много самаряни! ОК!
Да кажем, че 10 % от наградния фонд отиват за награди, грамоти, медали, коли и т.н. за каквото Скелета прецени и му стигнат парите. Всичко останало: за победителя дал пари.

И нека `благотворителноста` да я ограничим до първия в играта.

и все пак понеже е анкета:
аз гласувам за: всичко за победителя дал пари

никакви награди - една грамота като на победителя в Ера 13 е достатъчна!!! - Скеле ще я барне безплатно!
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #50 -: Май 19, 2012, 00:44:39 »

Ммм, не, не съм съгласна с определението "самаряни".
Не става дума за някаква помощ към бедстващи  хора в нужда, а е въпрос на справедливост при разпределяне на събраните средства.
Независимо дали хората от призовата тройка ще участват или не с парична вноска, един плакет би бил ценен спомен за всеки от тях.
Мисля това е мотивът, поради който Хана, Нафтекс, Смех и аз подкрепихме предложение № 3 от поста на Росен-
.............
- същото като първото, но от общата сума се отделя сума за плакети на почетната тройка в турнира, независимо дали или недали пари;
................
Засега предложение 1 се радва на подкрепата само на двама души.
Затова се надявам, че и останалите, които заявиха желание да участват при събиране на наградния фонд, ще кажат мнението си в близките дни.
Добре е да изясним основните организационни въпроси преди да е започнал турнира, нали? Wink Smiley

Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #51 -: Май 19, 2012, 02:06:50 »

Ммм, не, не съм съгласна с определението "самаряни".
Не става дума за някаква помощ към бедстващи  хора в нужда, а е въпрос на справедливост при разпределяне на събраните средства.
Независимо дали хората от призовата тройка ще участват или не с парична вноска, един плакет би бил ценен спомен за всеки от тях.
Мисля това е мотивът, поради който Хана, Нафтекс, Смех и аз подкрепихме предложение № 3 от поста на Росен-Засега предложение 1 се радва на подкрепата само на двама души.
Затова се надявам, че и останалите, които заявиха желание да участват при събиране на наградния фонд, ще кажат мнението си в близките дни.
Добре е да изясним основните организационни въпроси преди да е започнал турнира, нали? Wink Smiley



просто няма да е честно да се вземе от тези, които са дали, и да се даде на тези, които не са дали...па било то и за съвсем евтин плакет...а да не забравяме че удоволствието от победата е най-голямата награда Wink
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #52 -: Май 19, 2012, 09:59:23 »

Добре, хубаво. Предлагам да съкратим дискусията. Плакетите ще са от мен.
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #53 -: Май 19, 2012, 10:07:23 »

днес изпратих вноската на Росен ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #54 -: Май 19, 2012, 11:58:04 »

Добре, хубаво. Предлагам да съкратим дискусията. Плакетите ще са от мен.

А какво ще стане ако ти спечелиш?
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #55 -: Май 19, 2012, 13:09:54 »

Ще изпрати плакети на втория и третия и ще си прибере парите(примерно) .
Иначе,смятам че плакетите и разходите по тях не са чак толкова големи,че да го правим на въпрос.Победителя взима всичко,правят се плакети на призовата тройка (ако искате и на Мистър точен резултат) и това.Поне аз гласувам за това.
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #56 -: Май 19, 2012, 23:10:39 »

А какво ще стане ако ти спечелиш?

Ако спечеля, ще разбере половин България, че съм била една дузина мъже на игра, пряко свързана с футбола. *hihi*
А за плакетите имам нещо наум конкретно и затова си предлагам услугите. Такива ще има за призовата тройка, непременно. Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #57 -: Май 20, 2012, 00:48:25 »

ами добре, щом плакетите не са проблем...повдигнах въпроса, защото имам намерение да вляза в призовата тройка, а не съм сред тези които са пратили вноска  ;D
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #58 -: Май 20, 2012, 01:05:20 »

Мне  се  фукаите много   нека  почне   първенството    пак   тогава    ще  се  говори     Tongue *freak*
Аз  и да  не  сам в  десетката  не ми  и  пука важно  е да има тръпка  и да си  в  играта  и да  правиш   нерви  на  противника  доти  и  заблуда  Tongue *hahaha* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #59 -: Май 22, 2012, 20:33:43 »

Обобщавам внеслите до сега:
- Скелетан
- Попа/Килимявката/Отчето/Кандилото/Епитрахилчо
- Смех с вноска от 17-ти;
- Джими с вноска от 19-ти;
- Бесния с вноска от 22-ри;
- Хапчето с вноска от 22-ри.

До тук 120,00 лв.
« Последна редакция: Май 22, 2012, 20:53:28 от Rider_M » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!